Souls of Redemption's Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Souls of Redemption's Forum

This is Official Forum of Souls of Redemption Clan.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 CUP na ucznia SOR

Go down 
+7
Krencik
Omega
Megatron
Extreme
Groszek
BleeQ
Dark
11 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
BleeQ
Level 1
Level 1




CUP na ucznia SOR - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: CUP na ucznia SOR   CUP na ucznia SOR - Page 2 Icon_minitimePią Lis 21, 2008 4:54 pm

Ja z DL nie mam zamiaru odchodzić i nie chce żebyście mówili ze dzięki wam sie nauczyłem grac w lf-a. Bo to tylko zwykły turniej...


[QBIE]Oj, człowieku... Czytanie ze zrozumieniem, ten cup jest na ucznia SoR, jak go wygrasz to będziesz u nas rozumiesz? To nie jest turniej typu 2vs2, OPC, etc. No, to chyba dyskwalifikacja, nie?[/QBIE]
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



CUP na ucznia SOR - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: CUP na ucznia SOR   CUP na ucznia SOR - Page 2 Icon_minitimePią Lis 21, 2008 4:54 pm

wasz mecz będzie powtórzony szczegóły obgadane ... proszę o zakasowanie posta nademnią jest 0-0 gracie jeszcze raz

Bleeq to po co się zapisałeś ?? ale twoje sprawa chesz to se zagraj ten cup nie to nie nic na mus
Powrót do góry Go down
Extreme
Level 1
Level 1
Extreme



CUP na ucznia SOR - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: CUP na ucznia SOR   CUP na ucznia SOR - Page 2 Icon_minitimePią Lis 21, 2008 5:12 pm

wygrałem z coolerem 5:1 mial sapy potym ale juz ok xD
Powrót do góry Go down
Groszek
Level 1
Level 1
Groszek



CUP na ucznia SOR - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: CUP na ucznia SOR   CUP na ucznia SOR - Page 2 Icon_minitimePią Lis 21, 2008 5:13 pm

nie potwierdzam
sam mial sapy a zabilem go 4 razy po rzad
Powrót do góry Go down
Extreme
Level 1
Level 1
Extreme



CUP na ucznia SOR - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: CUP na ucznia SOR   CUP na ucznia SOR - Page 2 Icon_minitimePią Lis 21, 2008 5:41 pm

tak co klamiesz cioto groszak 4 razy pod rzad jahahahahahahhahaahhahahah to chyba ja cie zabilem hahah nie klam ty mnie 4 razy!! i to pod prząd nie klam
Powrót do góry Go down
Prezydent Evil
Level 2
Level 2
Prezydent Evil



CUP na ucznia SOR - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: CUP na ucznia SOR   CUP na ucznia SOR - Page 2 Icon_minitimePią Lis 21, 2008 6:07 pm

Jakby nie mogli tego nagrać
Powrót do góry Go down
Groszek
Level 1
Level 1
Groszek



CUP na ucznia SOR - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: CUP na ucznia SOR   CUP na ucznia SOR - Page 2 Icon_minitimePią Lis 21, 2008 7:11 pm

CHCIALBYS NOOBIE 4 RAZY POD RZAD DOSTAL I K***** JESZCZE PYSKUJE DZIECKO NO JA NIE MOGE
Powrót do góry Go down
Extreme
Level 1
Level 1
Extreme



CUP na ucznia SOR - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: CUP na ucznia SOR   CUP na ucznia SOR - Page 2 Icon_minitimePią Lis 21, 2008 7:24 pm

tak tak groszku mów sobie co chcesz ale itak jestem lepszy!!! haha! bo cie zjechałem
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



CUP na ucznia SOR - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: CUP na ucznia SOR   CUP na ucznia SOR - Page 2 Icon_minitimePią Lis 21, 2008 7:57 pm

kurwa mać ... Admin usuń ten spam 4-1 dla Extreme tyle
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



CUP na ucznia SOR - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: CUP na ucznia SOR   CUP na ucznia SOR - Page 2 Icon_minitimePią Lis 21, 2008 8:01 pm

Nie chce mi się kasować, mam o wiele ważniejsze sprawy przy powrocie...
Rozdam nagrody (ostrzeżenia).

Extreme i Groszek po 2 osty.
Powrót do góry Go down
BleeQ
Level 1
Level 1




CUP na ucznia SOR - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: CUP na ucznia SOR   CUP na ucznia SOR - Page 2 Icon_minitimePią Lis 21, 2008 9:20 pm

Dobra to ja nie gram w tym turnieju. Tak napisaliście o co chodzi w tym ze nie wiedzałem ock. Bo ja ze swojego klanu nie odchodzę. I jeszcze to ze tu same nooby grają. Cya
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



CUP na ucznia SOR - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: CUP na ucznia SOR   CUP na ucznia SOR - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 22, 2008 12:03 am

jak chcesz wszyscy mają w/o od ciebie
Powrót do góry Go down
Groszek
Level 1
Level 1
Groszek



CUP na ucznia SOR - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: CUP na ucznia SOR   CUP na ucznia SOR - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 22, 2008 10:16 am

jak jestes taki dobry to czemu prosiles mnie ot trenowanie????
Powrót do góry Go down
BleeQ
Level 1
Level 1




CUP na ucznia SOR - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: CUP na ucznia SOR   CUP na ucznia SOR - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 22, 2008 12:46 pm

........ Nie skomentuje tego..... I właśnie dlatego między innymi nie gram......
Powrót do góry Go down
Extreme
Level 1
Level 1
Extreme



CUP na ucznia SOR - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: CUP na ucznia SOR   CUP na ucznia SOR - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 22, 2008 2:20 pm

bo wtedy byłem słaby ale teraz jestem lepszy
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



CUP na ucznia SOR - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: CUP na ucznia SOR   CUP na ucznia SOR - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 22, 2008 2:28 pm

Dobra, proszę o niepisanie takich komentarzy, rozgrywać to i tylko wyniki podawać! Następny taki komentarz będzie karany ostrzeżeniem.

W końcu musi być porządek, nie? ;q
Powrót do góry Go down
p0wned
Level 1
Level 1




CUP na ucznia SOR - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: CUP na ucznia SOR   CUP na ucznia SOR - Page 2 Icon_minitimeNie Lis 23, 2008 12:51 am

JA ! JA CHCEM TRENOWAC POD OKIEM DARKA !
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



CUP na ucznia SOR - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: CUP na ucznia SOR   CUP na ucznia SOR - Page 2 Icon_minitimeNie Lis 23, 2008 1:42 pm

p0wend nie rob sobie jaj i nie rób offtopa
Powrót do góry Go down
Pendzik
Level 2
Level 2
Pendzik



CUP na ucznia SOR - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: CUP na ucznia SOR   CUP na ucznia SOR - Page 2 Icon_minitimeNie Lis 23, 2008 6:47 pm

uhauhahahahauahahahaha! Extreme , Groszek - Szacun ziomki xDDDD

Widzę nadchodzi era dwóch "mhhhhhrooocznyyych"

omg gwhahahah Razz
Powrót do góry Go down
Extreme
Level 1
Level 1
Extreme



CUP na ucznia SOR - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: CUP na ucznia SOR   CUP na ucznia SOR - Page 2 Icon_minitimeNie Lis 30, 2008 10:56 am

ej tego kolesia z którym mam rozegrać ostatni pojedynek nie przychodzi niewiem gdzie on jest nie ma go wcale confused
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



CUP na ucznia SOR - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: CUP na ucznia SOR   CUP na ucznia SOR - Page 2 Icon_minitimeNie Lis 30, 2008 12:32 pm

A na jego gg próbowałeś?
Powrót do góry Go down
Extreme
Level 1
Level 1
Extreme



CUP na ucznia SOR - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: CUP na ucznia SOR   CUP na ucznia SOR - Page 2 Icon_minitimeNie Lis 30, 2008 9:35 pm

nie
Powrót do góry Go down
Extreme
Level 1
Level 1
Extreme



CUP na ucznia SOR - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: CUP na ucznia SOR   CUP na ucznia SOR - Page 2 Icon_minitimeSro Gru 03, 2008 6:19 pm

już jest po 1 grudnia a ten koleś nic to kto wkońcu wygrał?
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



CUP na ucznia SOR - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: CUP na ucznia SOR   CUP na ucznia SOR - Page 2 Icon_minitimeSro Gru 03, 2008 7:09 pm

Turniej wygrał Extreme, który jednocześnie został wychowankiem i uczniem SoR. Gratulujemy !
Powrót do góry Go down
Sponsored content





CUP na ucznia SOR - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: CUP na ucznia SOR   CUP na ucznia SOR - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
CUP na ucznia SOR
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Souls of Redemption's Forum :: Souls of Redemption :: News-
Skocz do: