Souls of Redemption's Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Souls of Redemption's Forum

This is Official Forum of Souls of Redemption Clan.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 CUP na ucznia SOR

Go down 
+7
Krencik
Omega
Megatron
Extreme
Groszek
BleeQ
Dark
11 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Dark
Level 7
Level 7
Dark



CUP na ucznia SOR Empty
PisanieTemat: CUP na ucznia SOR   CUP na ucznia SOR Icon_minitimeCzw Lis 13, 2008 11:51 pm

jak głosi tradycja SOR przydał by sie wychowanek ;] ... wraz z Omegą Playerem SOR organizuje CUP dla początkujących graczy ... zasady są proste proszę się tutaj zgłaszać do Cupa ilość miejsc ograniczona max 8 ... będą dwe grupy szczegóły w późniejszym terminie

Wzór Zgłoszenia :

Nick :
Wiek :
Staż :
Postacie :
GG :

piszcie w tym temacie swoje zgłoszenia jako posty ;]
Powrót do góry Go down
BleeQ
Level 1
Level 1




CUP na ucznia SOR Empty
PisanieTemat: Re: CUP na ucznia SOR   CUP na ucznia SOR Icon_minitimePią Lis 14, 2008 3:45 am

Nick: BleeQ
Wiek: 14
Staż: Prawie miesiac
Postacie: Woody, Firen
GG: 10454527
Powrót do góry Go down
Groszek
Level 1
Level 1
Groszek



CUP na ucznia SOR Empty
PisanieTemat: Re: CUP na ucznia SOR   CUP na ucznia SOR Icon_minitimePią Lis 14, 2008 4:21 pm

Nick: Groszek/Cooler
Wiek 15
Staż: ponad roczna gra w lfa ale mialem przerwe
Postacie: Deep
GG: 10149679
Powrót do góry Go down
Groszek
Level 1
Level 1
Groszek



CUP na ucznia SOR Empty
PisanieTemat: Re: CUP na ucznia SOR   CUP na ucznia SOR Icon_minitimePią Lis 14, 2008 4:23 pm

jakim cudem Bleeq może być wychowankiem klanu SoR jak jest w klanie DL nie rozmumiem tego

A gdzie Ci pisze, że jest wychowankiem? Warn słowny za dp.
Powrót do góry Go down
Extreme
Level 1
Level 1
Extreme



CUP na ucznia SOR Empty
PisanieTemat: Re: CUP na ucznia SOR   CUP na ucznia SOR Icon_minitimePią Lis 14, 2008 5:47 pm

Nick :Extreme
Wiek :14 i pół
Staż :grałem kiedyś nie przez neta i nidawno wróciłem i gram przez neta
Postacie :Noo wszystkie ale 2 The best to woody i dennis
GG :2624839


Ostatnio zmieniony przez Extreme dnia Sro Lis 19, 2008 5:39 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
BleeQ
Level 1
Level 1




CUP na ucznia SOR Empty
PisanieTemat: Re: CUP na ucznia SOR   CUP na ucznia SOR Icon_minitimePią Lis 14, 2008 8:32 pm

Trochę nie kapuje tego z tym wychowankiem, ale w turnieju z przyjemnością zagram. Wink
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



CUP na ucznia SOR Empty
PisanieTemat: Re: CUP na ucznia SOR   CUP na ucznia SOR Icon_minitimePią Lis 14, 2008 8:43 pm

Ty akurat wychowankiem nie możesz być, bo masz już klan, będziesz uczniem z przeszłościowym 1klanem ;q Za to, jeśli ktoś nowy, np. Extreme, wygra, to będzie wychowankiem. Tak samo jak ja jestem wychowankiem SoR i Lebron.
Powrót do góry Go down
BleeQ
Level 1
Level 1




CUP na ucznia SOR Empty
PisanieTemat: Re: CUP na ucznia SOR   CUP na ucznia SOR Icon_minitimeSob Lis 15, 2008 2:39 am

Skomplikowany turniej. :p ale raczej kapuje ock.
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



CUP na ucznia SOR Empty
PisanieTemat: Re: CUP na ucznia SOR   CUP na ucznia SOR Icon_minitimeSob Lis 15, 2008 3:02 am

bo wy stwarzacie komplikacje ... proszę tutaj o zgłoszenia a nie o opinie tyle ....
Powrót do góry Go down
Omega
Level 3
Level 3
Omega



CUP na ucznia SOR Empty
PisanieTemat: Re: CUP na ucznia SOR   CUP na ucznia SOR Icon_minitimeSob Lis 15, 2008 3:55 pm

no jeszcze paru chętnych trzeba
Powrót do góry Go down
Extreme
Level 1
Level 1
Extreme



CUP na ucznia SOR Empty
PisanieTemat: Re: CUP na ucznia SOR   CUP na ucznia SOR Icon_minitimeNie Lis 16, 2008 3:42 pm

mam małe pytanko kiedy to się odbędzie? Question
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



CUP na ucznia SOR Empty
PisanieTemat: Re: CUP na ucznia SOR   CUP na ucznia SOR Icon_minitimePon Lis 17, 2008 12:04 am

jak będzie odpowiednia ilość ludzi ... zgłaszać się !
Powrót do góry Go down
Krencik
Level 1
Level 1




CUP na ucznia SOR Empty
PisanieTemat: Re: CUP na ucznia SOR   CUP na ucznia SOR Icon_minitimePon Lis 17, 2008 7:56 pm

Odpowiednia ilość ludzi? To se możesz czekać latami. Wątpię by, ktoś jeszcze się zapisał.
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



CUP na ucznia SOR Empty
PisanieTemat: Re: CUP na ucznia SOR   CUP na ucznia SOR Icon_minitimePon Lis 17, 2008 9:54 pm

thx za koment ale jest zbędny czekamy na jeszcze jednego kolegę i przegotowałem cupa dla 4 ludzi
Powrót do góry Go down
BleeQ
Level 1
Level 1




CUP na ucznia SOR Empty
PisanieTemat: Re: CUP na ucznia SOR   CUP na ucznia SOR Icon_minitimeWto Lis 18, 2008 12:55 pm

4?! To duzo. ;D
Powrót do góry Go down
luis ex
Level 1
Level 1




CUP na ucznia SOR Empty
PisanieTemat: Re: CUP na ucznia SOR   CUP na ucznia SOR Icon_minitimeWto Lis 18, 2008 6:45 pm

Nick :luis ex
Wiek :16
Staż : gram w to bardzo długo
Postacie :Louis
GG :8858463
Powrót do góry Go down
Omega
Level 3
Level 3
Omega



CUP na ucznia SOR Empty
PisanieTemat: Re: CUP na ucznia SOR   CUP na ucznia SOR Icon_minitimeWto Lis 18, 2008 10:30 pm

ale czy BleeQ bierze udział, bo mówli ze jak jest w DL to nie moze co nie
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



CUP na ucznia SOR Empty
PisanieTemat: Re: CUP na ucznia SOR   CUP na ucznia SOR Icon_minitimeSro Lis 19, 2008 11:54 pm

cisza !!!!!!!! kurwa mać ........

ok jest was 4 wiec cup pora zacząć ... zagracie każdy z każdym po 2x ... 5 walk HK OPC
wygrana 3 punkty przegrana 0 proste chyba .... najlepszy z was będzie uczniem SOR ... wyniki pisać w tym temacie tylko bez offtopu ... czas na rozegranie do 1 grudnia


[QBIE]Usunąłem niepotrzebne posty. Ładnie i czysto.[/QBIE]

Dark Edit :

thx QBIE ... Omega zrobi jutro terminarz i grac to ;]
Powrót do góry Go down
BleeQ
Level 1
Level 1




CUP na ucznia SOR Empty
PisanieTemat: Re: CUP na ucznia SOR   CUP na ucznia SOR Icon_minitimeCzw Lis 20, 2008 2:33 am

Ja nie napisałem niepotrzebnego posta tylko nie wiedziałes co odpisać wiec usunąłes...
Powrót do góry Go down
BleeQ
Level 1
Level 1




CUP na ucznia SOR Empty
PisanieTemat: Re: CUP na ucznia SOR   CUP na ucznia SOR Icon_minitimeCzw Lis 20, 2008 2:40 am

I czemu najlepszy z nas ma zostać uczniem SoR, jak to jest turniej a nie uczenie nas grac...
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



CUP na ucznia SOR Empty
PisanieTemat: Re: CUP na ucznia SOR   CUP na ucznia SOR Icon_minitimeCzw Lis 20, 2008 4:09 pm

bo plaeyerów nam nie trzeba tylko nowego wychowanka
Powrót do góry Go down
Omega
Level 3
Level 3
Omega



CUP na ucznia SOR Empty
PisanieTemat: Re: CUP na ucznia SOR   CUP na ucznia SOR Icon_minitimeCzw Lis 20, 2008 4:58 pm

A wiec tak mam zadnie, aby wylosować miedzy wami pary do walki.
Będzie 5 walk HK OPC.
Wygrana 3 punkty przegrana 0

luis ex ; BleeQ

Cooler ; Extreme

starajcie sie rozegrać walki wmiare szybko i życzę powodzenia

Wyniki proszę pisać w tym poscie
Powrót do góry Go down
BleeQ
Level 1
Level 1




CUP na ucznia SOR Empty
PisanieTemat: Re: CUP na ucznia SOR   CUP na ucznia SOR Icon_minitimePią Lis 21, 2008 2:33 am

A co ma wspólnego wygranie turnieju do zostania wychowankiem sor?
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



CUP na ucznia SOR Empty
PisanieTemat: Re: CUP na ucznia SOR   CUP na ucznia SOR Icon_minitimePią Lis 21, 2008 4:33 pm

gościu ... graj cup jak wygrasz dostaniesz sie do 4 klanu w polsce i będziemy cię uczyć grac elegancko w lf2 a jak ci nie pasuje że to cup na ucznia który ma zostać wychowankiem klanu to nie graj porostu i oddaj w/o ... inicjatywa jest po to aby dać szanse początkującym tyle
Powrót do góry Go down
Extreme
Level 1
Level 1
Extreme



CUP na ucznia SOR Empty
PisanieTemat: Re: CUP na ucznia SOR   CUP na ucznia SOR Icon_minitimePią Lis 21, 2008 4:41 pm

4:1 dla mnie cooler szopke odstawia ze klawiatura mu nie działą
Powrót do góry Go down
Sponsored content





CUP na ucznia SOR Empty
PisanieTemat: Re: CUP na ucznia SOR   CUP na ucznia SOR Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
CUP na ucznia SOR
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Souls of Redemption's Forum :: Souls of Redemption :: News-
Skocz do: