Souls of Redemption's Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Souls of Redemption's Forum

This is Official Forum of Souls of Redemption Clan.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF

Go down 
+7
Mefju
Wandi
Oko
Dark
QBIE
Black
Megatron
11 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Dark
Level 7
Level 7
Dark



OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF   OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF - Page 2 Icon_minitimePią Lip 24, 2009 10:44 am

Kozi daj mi repy z naszej walki po 1 ... po 2 jak wygramy to bede zacny moj komet ;]
Powrót do góry Go down
Kozi
Level 2
Level 2




OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF   OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF - Page 2 Icon_minitimePią Lip 24, 2009 11:40 am

Dark dla mnie w SoR Ty nie jesteś : ) to po pierwsze bo klan zmieniasz co chwilę wiec ogarnij się i zastanów się jakie tym razem skarpetki weźmiesz, tylko żeby dziurawe nie były :*

repy ? to zgłoś się na gg -.- jest taki komunikator : )

żeby nie było spamu : gratuluje
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF   OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF - Page 2 Icon_minitimePią Lip 24, 2009 3:45 pm

nie *cenzura* mnie pisałem do ciebie to zajebałeś focha i na hamaczi i na gg wiec ocb ??

po OPCL już jestem ... nie wiesz czemu odeszłem z SOR to sie *cenzura* nie odzywaj ... poszukaj na forum SOR to będziesz widział wszystko wiedzący mędrku ... z czego mam się ogarniać ??
to ty chyba hehe ja nie rzucam fochów po przegranej walce a ty usuwasz z sieci hehe jeszcze na gg mnie blokni nie pojmuje cie heh ... jak przegrywam to sie *cenzura* co najwyżej ajjjjjj

BTW : wygrali i ciach bajera temat do zamknięcia


Uważaj na słowa, ok?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF   OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» OPCL#5 Round 1 = SoR vs DT
» OPCL#5 Round 3 = SoR vs HH
» OPCL#5 Round 5 = SoR vs DL
» OPCL#5 Round 5 = ~SoR| vs RS
» OPCL#7 = ~SoR| vs. *BB*

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Souls of Redemption's Forum :: Souls of Redemption :: Clan wars-
Skocz do: