Souls of Redemption's Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Souls of Redemption's Forum

This is Official Forum of Souls of Redemption Clan.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF

Go down 
+7
Mefju
Wandi
Oko
Dark
QBIE
Black
Megatron
11 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF Empty
PisanieTemat: OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF   OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF Icon_minitimePon Lip 13, 2009 12:00 am

Souls of Redemption 29:16 Best Fighters


Termin: do 18.07.2009r.
XvsX: 3vs3
Walki: 5
Zasady: OPC
Mapa: HK
Dodatkowe: Należy robić replaye!

Nasz skład:
Megatron
Omega
Black

Skład przeciwników:
Worm 8306332
Deiv 9295465
Roxi 9612828


Wyniki:

Megatron 4:1 Liukas
Megatron 4:1 Deiv
Megatron 3:2 Roxi

Omega 3:2 Liukas
Omega 2:3 Deiv
Omega 5:0 Roxi

Black 3:2 Liukas
Black 2:3 Deiv
Black 3:2 Roxi


Powodzenia!


BTW: Zmiana Worma na Liukasa.


Ostatnio zmieniony przez Megatron dnia Czw Lip 16, 2009 10:02 pm, w całości zmieniany 6 razy
Powrót do góry Go down
Black
Level 2
Level 2




OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF Empty
PisanieTemat: Re: OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF   OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF Icon_minitimeWto Lip 14, 2009 5:30 pm

Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF Empty
PisanieTemat: Re: OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF   OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF Icon_minitimeWto Lip 14, 2009 6:30 pm

Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF Empty
PisanieTemat: Re: OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF   OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF Icon_minitimeSro Lip 15, 2009 6:49 pm

Powrót do góry Go down
Black
Level 2
Level 2




OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF Empty
PisanieTemat: Re: OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF   OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF Icon_minitimeSro Lip 15, 2009 7:06 pm

Black 3:2 Roxi
repki z naszych 3 walk z Roxim http://www.speedyshare.com/534547817.html
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF Empty
PisanieTemat: Re: OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF   OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF Icon_minitimeSro Lip 15, 2009 7:22 pm

Omega nie raczy napisać, więc ja to zrobię:
Omega 2:3 Deiv
http://www.speedyshare.com/309282274.html

Omega 5:0 Roxi
http://www.speedyshare.com/534547817.html
Powrót do góry Go down
QBIE
Level 3
Level 3




OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF Empty
PisanieTemat: Re: OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF   OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF Icon_minitimeSro Lip 15, 2009 9:46 pm

Pięknie, pany! Macie ten wynik utrzymać!
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF Empty
PisanieTemat: Re: OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF   OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF Icon_minitimeSro Lip 15, 2009 11:07 pm

Jazda SOR kozacko !!!
Powrót do góry Go down
Black
Level 2
Level 2




OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF Empty
PisanieTemat: Re: OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF   OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF Icon_minitimeCzw Lip 16, 2009 8:58 pm

Powrót do góry Go down
Oko
Level 7
Level 7
Oko



OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF Empty
PisanieTemat: Re: OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF   OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF Icon_minitimeCzw Lip 16, 2009 9:03 pm

Jeszcze jeden punkt.
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF Empty
PisanieTemat: Re: OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF   OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF Icon_minitimeCzw Lip 16, 2009 9:58 pm

Omega 3:2 Liukas
Megatron 4:1 Liukas
http://odsiebie.com/pokaz/4237451---777c.html

Dziękujemy klanowi BF za wspólną grę Smile
Powrót do góry Go down
Wandi
Level 1
Level 1




OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF Empty
PisanieTemat: Re: OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF   OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF Icon_minitimePią Lip 17, 2009 10:04 am

Dziękujemy również Wink Wielkie gratulacje za zasłużoną wygraną Wink wybaczcie o to całe zamieszanie z Wormem, ale nasz kochany CL nawet nie raczył mnie poinformować o swoim wyjeździe x_X W imieniu klanu, życzę sukcesów w dalszej grze, macie zdobyć to pierwsze miejsce ^^
Powrót do góry Go down
QBIE
Level 3
Level 3




OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF Empty
PisanieTemat: Re: OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF   OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF Icon_minitimePią Lip 17, 2009 11:38 am

No, gratulacje panowie. Pokonaliście bestuf, nieśmiertelni to już tylko formalność Wink
Powrót do góry Go down
Mefju
Level 3
Level 3




OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF Empty
PisanieTemat: Re: OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF   OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF Icon_minitimePią Lip 17, 2009 11:58 am

No cóż, gratuluję, bo sprawiliście wielką niespodziankę praktycznie pozbawiając szans na tytuł drużynę Best Fighters. Jednak nie podoba mi się pewność siebie niektórych osób, np. QBIEgo. Owszem, możecie zwyciężyć w CW z +IH+, ale szanse na takie zdarzenie są takie, jak zwycięstwo klanu HH nad np. RSem, czyli tylko teorytyczne. Prawda, macie najmocniejszą ekipę w historii klanu, ale wygraną z klanem BF zawdzięczacie m.in słabej dyspozycji LiuKasa, który należy z całą pewnością do top5, Deiva, który również jest w czołówce i brakiem Worma. Nie, nie chodzi mi o to, żeby Wam udowodnić wyższość +IH+, tylko żeby ostudzić Waszą radość ze zwycięstwa, która oczywiście jest wskazana, ale nie w nadmiarze, bo to może odbić się na wyniku CW z nieśmiertelnymi. Ochłoniecie, to i szanse na wygraną będą większe. I nie wytykajcie mi tego, że nie umiem grać, jestem beznadziejnym napem , a się wymądrzam...

Dark, no comment please No



Lol, gościu, ja tylko żartowałem. Nigdy nie byłem pewien wyniku nie ważne kto z kim grał. Aha - i nie pitol mi tu, że mieliśmy fuksa bo BF było niekompletne. Równie dobrze możemy powiedzieć, że w CW nie było Darka/Devila/Oka, etc.

Dobra, ale wy graliście w najmocniejszym składzie, w przeciwieństwie do BF... dla Was brak jakiegokolwiek z tych graczy, których wymieniłeś jest niczym dla braku Worma w składzie BFu.

To nie był nasz najmocniejszy skład, zresztą nie mnie to oceniać, bo u nas wszyscy są na bardzo podobnym poziomie. Założę się, że nie grałeś z Devilem, mam rację?


Ostatnio zmieniony przez Shiryu dnia Pią Lip 17, 2009 12:14 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Rocky
Level 1
Level 1




OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF Empty
PisanieTemat: Re: OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF   OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF Icon_minitimePią Lip 17, 2009 12:04 pm

i tak PT wygra OPCL Twisted Evil

EDIT:

Shiryu ma racje ale nieliczy się jak się wygrało tylko ,że się wygrało
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF Empty
PisanieTemat: Re: OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF   OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF Icon_minitimePią Lip 17, 2009 1:30 pm

Skończcie te kłótnie, to nie nasza wina, że Worm wyjechał, zagraliśmy z BF na cywilizowanym poziomie i bardzo dobrze, że tak było. Dla Ciebie Shiryu: Normalnie nie można zmieniać zawodnika podczas OPCL, gdyby nie moja dobroduszność (sry, jeśli coś), nawet Liukas by nie zagrał, więc skończ się wymądrzać. Ja liczyłem w tym opcl na 3miejsce, jeśli będziemy mieli drugie, to znaczy, że idziemy do przodu. Nie ważna jest dla mnie wygrana z klanem IH, z resztą, jeśli stanie się to podczas mojego pobytu na wakacjach, wątpię w zwycięstwo (oczywiście będę wierzył w siły pozostałych graczy, którzy niczym nie odstępują).
@Rocky
Nie prawda, gdyby Worm nie zagrał i jakimś trafem byłyby 3 w/o dla nas od niego, wtedy nie byłoby fair, a zwycięstwo miałoby smak goryczy.
Powrót do góry Go down
Wandi
Level 1
Level 1




OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF Empty
PisanieTemat: Re: OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF   OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF Icon_minitimePią Lip 17, 2009 1:42 pm

Po to wystawia się 6 osób z klanu, żeby można było stosować system rotacyjny... i tak 3 osobami nie można wygrać całego OPCL, więc Shiryu, spokojnie Wink to tylko dobra zabawa, nikt z naszego klanu, tego nie przeżywa, bo co chcieliśmy osiągnąć to osiągnęliśmy, gdy każdy miał chęci i był w życiowej formie. Teraz się staramy, ale wyznajemy zasadę "uda się to fajnie, nie uda się to trudno" Wink stawiamy sobie cele, ale nie załamujemy się, gdy nie wychodzi Wink owszem, mieliśmy pokusę wygrać OPCL (jak chyba każdy ;P) ale SoR ma lepszych graczy z tego co widać Wink zresztą co to byłoby za OPCL, bez niespodzianek ? ;PP

BTW. a mówiłem, że będą emocje ? ;D
Powrót do góry Go down
Pul
Level 2
Level 2




OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF Empty
PisanieTemat: Re: OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF   OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF Icon_minitimeSob Lip 18, 2009 1:03 am

Cytat :
Deiva, który również jest w czołówce

Wg mnie gdyby teraz zorganizować OPC to w finale spotkaliby się Deiv i MGN.


Cytat :
Nie ważna jest dla mnie wygrana z klanem IH, z resztą, jeśli stanie się to podczas mojego pobytu na wakacjach, wątpię w zwycięstwo (oczywiście będę wierzył w siły pozostałych graczy, którzy niczym nie odstępują)

Po prostu napisz, że jesteś najlepszy z klanu a nawet ze wszystkich polaków na obecną chwilę, bo już niedługo mam zamiar Ci skopać dupę i już nie będziesz mógł tak mówić xd


SoR pewnie zajmie 1 miejsce, ale IH nie jest na tyle słabe, żeby mówić że to CW z nimi to tylko formalność.


A co do tej CW:
Siusiaki z BF mi chyba zrobili na złość i specjalnie to przegrali xd Nie po to ich trenowałem, żeby z Wami przegrali Sad (fuck! wydało się dlaczego przegrali...Wandi nie bij! ;( )
Prawdę mówiąc to myślałem, że to OPCL wygrają BFsi.


BTW: MGN, naszą rozmowę pamiętasz? Pieniądze jeszcze nie wpłynęły na moje konto...
Przykro mi, ale wczoraj byłem świętować zwycięstwo i cała kasa poszła się pieprzyć ;(
Powrót do góry Go down
Rocky
Level 1
Level 1




OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF Empty
PisanieTemat: Re: OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF   OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF Icon_minitimeSob Lip 18, 2009 1:18 am

Pul napisał:
Wg mnie gdyby teraz zorganizować OPC to w finale spotkaliby się Deiv i MGN

A ja Ci mówię ,że nie bo by się wcześniej spotkali Very Happy
Powrót do góry Go down
Wandi
Level 1
Level 1




OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF Empty
PisanieTemat: Re: OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF   OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF Icon_minitimeSob Lip 18, 2009 11:26 am

@Pul - wytarmoszę Cię za to, że wyjawiłeś tajny sekret.

Pul napisał:
Prawdę mówiąc to myślałem, że to OPCL wygrają BFsi.

Też tak myślałem ;P

Grtz jeszcze raz, następna kolejka też musi być Wasza Wink
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF Empty
PisanieTemat: Re: OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF   OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF Icon_minitimeSob Lip 18, 2009 7:56 pm

Wygrali Jebani !!! AVE SOR pięknie historyczny moment bravo mój klan bravo !!!!
Powrót do góry Go down
Rocky
Level 1
Level 1




OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF Empty
PisanieTemat: Re: OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF   OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF Icon_minitimeSob Lip 18, 2009 9:04 pm

Jescze nic nie wiadomo bo na przykład jeśli SoR przegra z IH a BF z nimi wygra to BF ma nadal szanse na pierwsze miejsce.
Powrót do góry Go down
Pendzik
Level 2
Level 2
Pendzik



OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF Empty
PisanieTemat: Re: OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF   OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF Icon_minitimeSro Lip 22, 2009 1:59 am

No i wkroczył Dark ... ^^

Powiem dwie rzeczy.
Po pierwsze to gz, ale i tak jesteście słabi
Po drugie to Pul , po Twoich marzeniach, bo ja mam zamiar skopać Wam obu dupę, o ! Very Happy
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF Empty
PisanieTemat: Re: OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF   OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF Icon_minitimeCzw Lip 23, 2009 11:58 am

zobaczymy jak wyjdą po CW W OPCL z IH pędziol ;]
Powrót do góry Go down
Kozi
Level 2
Level 2




OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF Empty
PisanieTemat: Re: OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF   OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF Icon_minitimePią Lip 24, 2009 9:33 am

Dark Pendzik itp ;] pls no comment Smile komentujcie tu klanówkę z BF'ami ;] pojedynek z moim klanem będzie ważnym meczem Smile dla IH jeszcze BF czeka i dokończyć trudny bój z RS Wink) i tyle , a wszelkie komentarze wygracie bo są denne ;] odemnie powiem że na SoR wystawie zespół najmocniejszy w danym tygodniu ;]
Powrót do góry Go down
Sponsored content





OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF Empty
PisanieTemat: Re: OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF   OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
OPCL#5 Round 4 = SoR vs BF
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» OPCL#5 Round 3 = SoR vs HH
» OPCL#5 Round 5 = SoR vs DL
» OPCL#5 Round 5 = ~SoR| vs RS
» OPCL#5 Round 1 = SoR vs DT
» OPCL#7 = ~SoR| vs. [DL]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Souls of Redemption's Forum :: Souls of Redemption :: Clan wars-
Skocz do: