Souls of Redemption's Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Souls of Redemption's Forum

This is Official Forum of Souls of Redemption Clan.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Niemiecka sprawa

Go down 
+2
Dark
buniek
6 posters
AutorWiadomość
buniek
Level 1
Level 1




Niemiecka sprawa Empty
PisanieTemat: Niemiecka sprawa   Niemiecka sprawa Icon_minitimeWto Gru 09, 2008 11:28 pm

Pany najnowszy news potrzeba mi kogos kto umie niemiecki i jest w stanie to przetłumaczyc:

Mam na imię Łukasz. Mam jednego brata Alberta. Albert chodzi do podstawówki. Lubi grac w piłkę nożna. Często opowiada mi o swoich marzeniach. Jego największym marzeniem jest dostać buty sportowe. Moja mama Renata ma 39 lat. Jest nauczycielka w szkole podstawowej. Lubi czytać książki. Jej ulubioną książką jest "Quo Vadis". Lubi też jeździć na rowerze. Tata ma 40 lat i jest kucharzem w restauracji. Bardzo lubię gdy robi kolacje, bo zawsze śą dobre. Interesuje się pływaniem. Codziennie chodzi na basen. Rodzice bardzo mnie kochają. Co 4/5 miesięcy daja mi kieszonkowe. Oprócz rodziców i braci mieszkają razem z nami dziadkowie. Babcia ma na imię Stasia i jest bardzo stara. Dziadek Stasiek też jest stary. Dziadkowie kiedy byli młodzi pracowali w policji. Byli partnerami. Razem rozwiązywali zagadki kryminalne. Często opowiadają mi o tym. Razem gramy w karty.
Mam też dziadków którzy nie mieszkają z nami. Babcia Iwona ma 78 lat i jest bardzo chora. Dziadek Bartek ma 82 lata i ciągle musi opiekować się babcią. Mieszkają u siostry mojej mamy Weroniki. Weronika jest siostrą mojej mamy i ma 35 lat. Miała dwie córki Kaśkę i Beatę. Tydzień temu miały wypadek, nie żyją. Ciocia jest wdową. Teraz rozpacza też po córkach. Bardzo jej współczuje.
Myślę że ciocia też niedługo umrze.
Na tym kończę swoje opowiadanie. Jest mi smutno. Dowidzenia

nie sadze zeby ktos tu sie taki znalazł ale warto probowac. z gory dzieki
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



Niemiecka sprawa Empty
PisanieTemat: Re: Niemiecka sprawa   Niemiecka sprawa Icon_minitimeWto Gru 09, 2008 11:39 pm

Buniek zagadaj na Hamaczi do Domiego być morze on pomorze

BTW : zagadam do kuzyna on umie elegancko niemiecki dam znać jak coś
Powrót do góry Go down
Kozi
Level 2
Level 2




Niemiecka sprawa Empty
PisanieTemat: Re: Niemiecka sprawa   Niemiecka sprawa Icon_minitimeSro Gru 10, 2008 2:02 am

Buniek mógłbym Ci pomóc, jeśli dobrze kojarzę to mam przetłumaczyć cały tekst na niemiecki tak ? Żeby nie było z Niemca mam 5 w drugiej klasie szkoły ponad gimnazjalnej Very Happy Pomagałem już osobą z lf'a w pracach na Niemca wiec masz moje gg i może przy czasie mógłbym Ci pomóc ;]
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



Niemiecka sprawa Empty
PisanieTemat: Re: Niemiecka sprawa   Niemiecka sprawa Icon_minitimeSro Gru 10, 2008 12:00 pm

Kozi - Po prostu przetłumacz to i daj tu Razz

Ja mam zawsze 2 z niemcola i umiem tylko jak jest "robić" i kilka rzeczy z transportów xD

Qbie też umie niemcol, on nie ma w szkole angola, tylko sam niemcol, napisze mu na gg.
Powrót do góry Go down
QBIE
Level 3
Level 3




Niemiecka sprawa Empty
PisanieTemat: Re: Niemiecka sprawa   Niemiecka sprawa Icon_minitimeSro Gru 10, 2008 5:55 pm

Dla mnie jednak za wysokie progi. Zresztą mam teraz sporo na głowie...
Powrót do góry Go down
buniek
Level 1
Level 1




Niemiecka sprawa Empty
PisanieTemat: Re: Niemiecka sprawa   Niemiecka sprawa Icon_minitimeSro Gru 10, 2008 8:13 pm

Very Happy dzieki za chęci do pomocy mnie:D
Powrót do góry Go down
Kozi
Level 2
Level 2




Niemiecka sprawa Empty
PisanieTemat: Re: Niemiecka sprawa   Niemiecka sprawa Icon_minitimeSro Gru 10, 2008 9:23 pm

Z Bunkiem już gadałem przy czasie do poniedziałku się wyrobie, jak będziecie chcieli to wrzucę to tutaj też ;]
Powrót do góry Go down
buniek
Level 1
Level 1




Niemiecka sprawa Empty
PisanieTemat: Re: Niemiecka sprawa   Niemiecka sprawa Icon_minitimePon Gru 15, 2008 4:39 pm

kozi.....................
Powrót do góry Go down
Extreme
Level 1
Level 1
Extreme



Niemiecka sprawa Empty
PisanieTemat: Re: Niemiecka sprawa   Niemiecka sprawa Icon_minitimeSro Gru 17, 2008 6:31 pm

A ja niestety nie umiem Niemca umiem Angola Razz
Powrót do góry Go down
Kozi
Level 2
Level 2




Niemiecka sprawa Empty
PisanieTemat: Re: Niemiecka sprawa   Niemiecka sprawa Icon_minitimeSob Gru 20, 2008 7:59 pm

Niestety w związku z tym że mi komp padł nie wiem czy nadal jesteś Buniek zainteresowany tym ale chyba wątpię Sad
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Niemiecka sprawa Empty
PisanieTemat: Re: Niemiecka sprawa   Niemiecka sprawa Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Niemiecka sprawa
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Souls of Redemption's Forum :: Souls of Redemption :: News-
Skocz do: