Souls of Redemption's Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Souls of Redemption's Forum

This is Official Forum of Souls of Redemption Clan.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Johny został wydalony.

Go down 
+2
Dark
Megatron
6 posters
AutorWiadomość
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



Johny został wydalony. Empty
PisanieTemat: Johny został wydalony.   Johny został wydalony. Icon_minitimePon Lis 10, 2008 5:19 pm

Chciałbym wszystkich poinformować, iż Johny został wydalony z klanu za nieprzyzwoite zachowanie.
Jeżeli uważacie, że robię błąd, i że moja decyzja jest zbyt despotyczna, chciałbym przedstawić powody wydalenia:
1. Obrażanie. (Nazwał mnie n00bem i powiedział, żebym spie*dalał)
2. Wyśmiewanie się. (Jak mu nie chciałem powiedzieć tajemnicy, to mnie wyśmiał)
3. Okłamywanie. (Nie będę mówił publicznie)
4. Zajście za skórę Liderowi i Managerom.
5. Podchwytliwe wielokrotne próby pozbawienia mnie stanowiska CL' a. (No public)

Na prawdę, przemyślałem tą decyzję przez długi czas, w końcu nie wytrzymałem. Po wcześniejszej rozmowie z QBIE' m, Mortorem, którzy poparli mnie w tej sytuacji i po rozmowie z Darkiem, naszym vCL' em, który dał mi wolną rękę.

Johny, myślę, że znajdziesz sobie gdzie indziej dobre lokum. Do widzenia.
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



Johny został wydalony. Empty
PisanieTemat: Re: Johny został wydalony.   Johny został wydalony. Icon_minitimePon Lis 10, 2008 5:23 pm

Johny zostałeś wyrzucony z klanu SOR za wielokrotna obrazę CL klanu ... wyjaśniaj to z Mega
ja umywam od tego ręce
Powrót do góry Go down
Johny
Level 2
Level 2




Johny został wydalony. Empty
PisanieTemat: Re: Johny został wydalony.   Johny został wydalony. Icon_minitimePon Lis 10, 2008 6:20 pm

Nie dzięki Smile Sam odchodze Razz
Powrót do góry Go down
Prezydent Evil
Level 2
Level 2
Prezydent Evil



Johny został wydalony. Empty
PisanieTemat: Re: Johny został wydalony.   Johny został wydalony. Icon_minitimePon Lis 10, 2008 7:06 pm

Nom johny przynajmniej nie aż taki noob żeby spamował na forum Very Happy pochwalam !!! przyjął oskarżenia na klate ^^
Powrót do góry Go down
Krencik
Level 1
Level 1




Johny został wydalony. Empty
PisanieTemat: Re: Johny został wydalony.   Johny został wydalony. Icon_minitimeWto Lis 11, 2008 1:08 pm

Ja bym powiedział inaczej. Megatron zdenerwował Johnego, a Johny nie chciał mu być dłużny, ale na początku siedział cicho. Potem nie wytrzymał (ja bym też nie wytrzymał na jego miejscu...).
Powrót do góry Go down
Van
Level 2
Level 2
Van



Johny został wydalony. Empty
PisanieTemat: Re: Johny został wydalony.   Johny został wydalony. Icon_minitimeWto Lis 11, 2008 9:23 pm

Hej Krencik, a znasz sprawę, żeby się wypowiadać?

W mojej opinii odchodzi człowiek, który tutaj pasował, a na dodatek odwalał spory kawał czarnej roboty [przy stronie, nie wiem, co poza tym]. Dla mnie jest pewne, że nie znajdzie teraz miejsca w żadnym szanującym się teamie. Przynajmniej nie pod tym nickiem.

Krzyż na drogę, bomba w kieszeń...
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



Johny został wydalony. Empty
PisanieTemat: Re: Johny został wydalony.   Johny został wydalony. Icon_minitimeWto Lis 11, 2008 10:01 pm

Dlatego tak długo czasu musiałem poświęcić, żeby to wszystko przemyśleć, nie byłem rad z wyrzucenia Johnego, ale jeżeli nadal miałem mieć codziennie cały dzień do dupy przez kogoś, kto próbuje mnie wyrzucić z własnego klanu, to wolałem podjąć kroki... Temat zamykam, bo za niedługo pewnie się spam posypie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Johny został wydalony. Empty
PisanieTemat: Re: Johny został wydalony.   Johny został wydalony. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Johny został wydalony.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Souls of Redemption's Forum :: Souls of Redemption :: News-
Skocz do: