Souls of Redemption's Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Souls of Redemption's Forum

This is Official Forum of Souls of Redemption Clan.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 $hogun ]:->

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
$hogun
Level 1
Level 1
$hogun



$hogun   ]:-> Empty
PisanieTemat: $hogun ]:->   $hogun   ]:-> Icon_minitimeWto Paź 28, 2008 8:55 pm

Imię: Tomek
Nick: $hogun
Postać LF2: Woody; Deep
Dlaczego SoR: Johny zaproponował... xD
Byłe Klany: BD
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



$hogun   ]:-> Empty
PisanieTemat: Re: $hogun ]:->   $hogun   ]:-> Icon_minitimeWto Paź 28, 2008 11:32 pm

w SOR jest full ekipa ale testne cię na dniach dla zasady
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



$hogun   ]:-> Empty
PisanieTemat: Re: $hogun ]:->   $hogun   ]:-> Icon_minitimeSro Paź 29, 2008 4:46 pm

Skład jest zapełniony, ale możemy dalej testować, lecz będzie bardzo wysoki poziom.
Powrót do góry Go down
$hogun
Level 1
Level 1
$hogun



$hogun   ]:-> Empty
PisanieTemat: Re: $hogun ]:->   $hogun   ]:-> Icon_minitimeSro Paź 29, 2008 10:14 pm

hehe nie wiem czy wiecie ale jestem raczej na bardzo wysokim poziomie... ;P... moze wygląda to jak bym się chwalił więc sorki za to... tylko nie wiem czemu mam zawsze duze lagi i nikt nigdy nie mógł mnie dobrze przetestowac... ;( moze doradzicie jakoś jak można zapobiec Lagom...

EDIT #1

z jednym kolegą nie mam lagów a on ma radiówkę z resztą ja też mam radiówkę to może dla tego, z innymi , tymi którzy nie mają radiówek jakoś ciężko mi się gra.
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



$hogun   ]:-> Empty
PisanieTemat: Re: $hogun ]:->   $hogun   ]:-> Icon_minitimeCzw Paź 30, 2008 3:36 pm

skoro tak ludzie SOR zobaczą co potrafisz daj znać do kogoś z klanu lub do mnie
Powrót do góry Go down
BonczaS
Level 1
Level 1




$hogun   ]:-> Empty
PisanieTemat: Re: $hogun ]:->   $hogun   ]:-> Icon_minitimeCzw Paź 30, 2008 4:46 pm

koles jak ty masz neta 128 i on to 0 lag jak ktos ma 512 a ktos 1024 to jebane lagi bo zaduza roznica to od tego lagi sa no i mozesz jeszcze cos zrobic ale moze potem otym napisze albo ci na gg powiem GG: 4082856
Powrót do góry Go down
$hogun
Level 1
Level 1
$hogun



$hogun   ]:-> Empty
PisanieTemat: Re: $hogun ]:->   $hogun   ]:-> Icon_minitimeCzw Paź 30, 2008 10:08 pm

Dobra Dark. na dniach się zmierzymy... no ale jeśli to co BonczaS mówi jest prawdą a między nami jest duża różnica no to cienko widze ten test... najbardziej mi pasuje sobota.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





$hogun   ]:-> Empty
PisanieTemat: Re: $hogun ]:->   $hogun   ]:-> Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
$hogun ]:->
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Souls of Redemption's Forum :: Souls of Redemption :: Recruitment-
Skocz do: