Souls of Redemption's Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Souls of Redemption's Forum

This is Official Forum of Souls of Redemption Clan.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 SoR = 1year!! :D

Go down 
+4
Dark
p0wned
Johny
Megatron
8 posters
AutorWiadomość
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



SoR = 1year!! :D Empty
PisanieTemat: SoR = 1year!! :D   SoR = 1year!! :D Icon_minitimePon Paź 27, 2008 8:35 pm

Happy Birthday! Przepraszam za małe opóźnienie, ale byłem pewien, że urodziny Souls of Redemption są jutro! Bardzo przepraszam za pomyłkę. No więc, do rzeczy!
Chciałbym podziękować pewnym osobom, które pomagały działalności naszego klanu, a chciałbym wymienić te najważniejsze:

Dark - Wielki bracie! Jesteś ze mną od bardzo długiego czasu, bardzo się z Tobą zaprzyjaźniłem, a teraz zajmujesz miejsce vCL' a i myślę, że powinieneś przyłączyć się do tych życzeń, bez Ciebie klan wiele razy byłby na dnie, dziękuję za wsparcie!
QBIE - Stary! Wiesz, że Cię lubię ; ) To twój klan, ja tylko w nim pracuję ;P, mój pracodawca xD Stworzyłeś mi dom, za co Cię bardzo szanuję ; >
Mortor - Świetny kumpel, nie ma to jak sobie poprzeklinać na GG co? xD Dzięki za pomoce przy stronach i za wsparcie (np. w 2vs2), za to, że wydałeś te 6zł na thema do strony SoR xDD
Van - Oj stary, stary : > Twoje myślenie mnie dobija xD Dzięki Ci za to, że gdy byłeś w SoR, bardzo pomagałeś w pracach przy stronie, a nawet może i ja pomagałem Tobie? ; ) Dziękuję Ci malutki za te twoje korekty w moich newsach i o opierda*anie mnie na GG xD
Lebron - Wiele razy podtrzymywał mnie na duchu, kiedy chciałem opuścić lfa, dzięki Ci za twoje wsparcie słowne, uczuciowe, no i jako świetny zawodnik! Taaa, pamiętamy razem jak się wku*wiałeś, gdy nie umiałeś mnie pokonać chodźby w jednej walce xD Thx za all!
Sprite - Hmm... Można powiedzieć jak to Dark określa: "Dziecko SOR", to prawda, razem z Darkiem go wychowaliśmy xD Myślę, że powrócisz spowrotem do lfa i zaszczycisz nas swą obecnością ; *
Kaazu - Także jesteś dość długo w SoR i widzę, że nie masz najmniejszego zamiaru go opuszczać, cenię Cię na twój skill i przywiązanie ; )
Johny - Nie podobają mi się te twoje tajemnice, ale każdy może ukrywać swoje dane z rla ; ) Dzięki za pomoc przy stronie/forum i oczywiście za twoją profesję, czyli łowca talentów xD
Buniek - Dzięki Ci za nasze wspólne "1v1" na hamie, a później za mocno wyrównane walki ; ) Za twoją obecność w klanie, a szczególnie za wierność ^^
Domi - Wierny kompan, o którym nie należy zapomnieć! Ile to razy zasilał ogólne punkty w klanówkach swoją grą? Rozmowy z nim były wspaniałe, pełne dobroci i czystej przyjaźni ; *
RuNNeR - Dzięki Ci za twoje wsparcie w klanie przez krótki czas, jesteś bardzo dobrym zawodnikiem w co nie śmię wątpić, pamiętam tę CW z *ET ;D Thx za all!
Siehol - Dziękuję Ci stary druchu za wsparcie dla klanu i za to, że jesteś ważną osobą, która pożuciła swój własny klan na korzyść SoR! Dziękuję Ci za to, że byłeś tu z nami ; )
Pendzik - Nie zabawiłeś długo w klanie, ale pewnie była to moja wina, że nie grałeś w klanówkach i nie dostałeś się do OPCL#4, przepraszam, że źle oceniłem twój skill, thx za all!
JeDiK - Dziękuję Ci mistrzu Joda, że nie brałeś udziału w żadnych stowarzyszeniach anty-SoR xD W ogóle, za to, że jesteś fajnym kumplem ; )
Caesar - Dziękuję Ci Kajtku ; * za wszystko, za to, że wiele razy pomogłeś młodszemu webmasterowi w problemach technicznych ;D i w ogóle, że świetny z Ciebie kumpel, chociaż potrafisz się wkurzyć : *
Wandi - Dzięki Ci, za pozytywne nastawienie dla naszego klanu i za to, że nie jesteś jednym z tych Wandali, co to łażą i niszczą = D

Dziękuję wszystkim pozostałym, których nie wymieniłem i niech nie mają do mnie urazu ; )
Kocham Was wszystkich, a w szczególności ekipę Souls of Redemption = **

BTW: Kilka spraw:
1. Pozwolisz Csr, za to "Kajtku" ;D
2. A mi się utrafiło to Wandi i Wandal xDD /bez urazy ofc ; )


Ostatnio zmieniony przez Megatron dnia Pon Paź 27, 2008 9:16 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Johny
Level 2
Level 2




SoR = 1year!! :D Empty
PisanieTemat: Re: SoR = 1year!! :D   SoR = 1year!! :D Icon_minitimePon Paź 27, 2008 8:43 pm

Sto lat kurwa Very Happy Dzięki za życzonka i nawzajem! A tak BTW: pierwszy xd
Powrót do góry Go down
p0wned
Level 1
Level 1




SoR = 1year!! :D Empty
PisanieTemat: Re: SoR = 1year!! :D   SoR = 1year!! :D Icon_minitimePon Paź 27, 2008 8:50 pm

a ja ? Imho ja w SoR'ze i o SoR'ze to jestem nr.1 ! : <
Anyway SoR sto lat , ale Dark,Mega i Lebron mogli by sobie juz odpuscic : )
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



SoR = 1year!! :D Empty
PisanieTemat: Re: SoR = 1year!! :D   SoR = 1year!! :D Icon_minitimePon Paź 27, 2008 8:54 pm

elegancko sto lat ;] dołączam się do życzeń Dark
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



SoR = 1year!! :D Empty
PisanieTemat: Re: SoR = 1year!! :D   SoR = 1year!! :D Icon_minitimePon Paź 27, 2008 8:55 pm

A w czym? xDD
Btw: Wiesz, że byłbyś tutaj, gdyby nie kilka awantur ; )
np. twój podpis na BF ^^
Powrót do góry Go down
QBIE
Level 3
Level 3




SoR = 1year!! :D Empty
PisanieTemat: Re: SoR = 1year!! :D   SoR = 1year!! :D Icon_minitimePon Paź 27, 2008 8:58 pm

Johny napisał:
A tak BTW: pierwszy xd
Łaaał, ale Ci zazdroszczę :<


No, to ja też się dołączam. Chciałbym głównie podziękować Meganowi, Darkowi i Vanowi (?), bo pewnie bez nich by klanu nie było.

bump!
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



SoR = 1year!! :D Empty
PisanieTemat: Re: SoR = 1year!! :D   SoR = 1year!! :D Icon_minitimePon Paź 27, 2008 9:09 pm

Hmm... No, chyba muszę dodać jeszcze jedno podziękowanie, a właściwie, to dalszą część:
Csr - [...] Dziękuję Ci za to, że wykryłeś 2 błędy w moim podziękowalnym poście ; D
BTW:
1. [...] Nie zabijaj przez to słowo "podziękowalnym", uznajmy to za neologizm XD
Jak znajdziecie synonim tego, to zmienię XDD

Edit:
Jeszcze kilka wykrytych błędów by Csr ;p
Powrót do góry Go down
p0wned
Level 1
Level 1




SoR = 1year!! :D Empty
PisanieTemat: Re: SoR = 1year!! :D   SoR = 1year!! :D Icon_minitimePon Paź 27, 2008 9:17 pm

Megatron chyba nie wiesz co to sarkazm ? Tym bylo pierwsze zdanie mojego posta.
Drugie to czyste marzenie ; ]
btw. Megatron twoje "XD" znajduje sie zawsze i wszedzie co jest zalosne.

Ostrzeżenie.

,,|,, fuck you pussy : Q

[color=red]Megatron get a job ; <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<</color]


Ostatnio zmieniony przez p0wned dnia Wto Paź 28, 2008 8:48 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Pendzik
Level 2
Level 2
Pendzik



SoR = 1year!! :D Empty
PisanieTemat: Re: SoR = 1year!! :D   SoR = 1year!! :D Icon_minitimePon Paź 27, 2008 11:10 pm

Łooo! Thx za podziękowania i pozdro dla SoR ; ] W sumie za długo mnie nie było , ale to spoko klan : D
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



SoR = 1year!! :D Empty
PisanieTemat: Re: SoR = 1year!! :D   SoR = 1year!! :D Icon_minitimeWto Paź 28, 2008 5:59 pm

Thx, że się podobały Pendzik ; )
Co to tematu, to muszę powiedzieć, że przygotowywana jest niespodzianka na uroczystość pierwszego roku naszego klanu, niespodzianka będzie troszkę opóźniona, ale cóż Razz
Powrót do góry Go down
Van
Level 2
Level 2
Van



SoR = 1year!! :D Empty
PisanieTemat: Re: SoR = 1year!! :D   SoR = 1year!! :D Icon_minitimeNie Lis 02, 2008 10:41 am

SoR, SoR, SoR... Smile
Na zawsze dobre wspomnienia, okres, w którym zapoznałem się na dobre z LFem, nauczyłem się czegoś, poznałem fajnych ludzi Smile To trudno opisać słowami, próżno szukać takich, które właściwie oddadzą ogrom uczuć, jakie budzi we mnie klan Souls of Redemption.
Hah, pamiętam, że był taki okres, gdy praktycznie tylko ja byłem aktywny Smile
Dzięki Megatron, Dark, QBIE, Kaazu, Sprite [REAL SOR]. Prawdziwe SoR, dla mnie najlepsze, tworzyła wyżej wymieniona piątka oraz ja Wink Pozdrawiam.
Powrót do góry Go down
Wandi
Level 1
Level 1




SoR = 1year!! :D Empty
PisanieTemat: Re: SoR = 1year!! :D   SoR = 1year!! :D Icon_minitimeNie Lis 02, 2008 2:51 pm

No, wszystkiego najlepszego ;P Przy okazji ładny prezent sobie zrobiliście tym 3 miejscem w OPCL Wink
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



SoR = 1year!! :D Empty
PisanieTemat: Re: SoR = 1year!! :D   SoR = 1year!! :D Icon_minitimeNie Lis 02, 2008 4:50 pm

@Van
Thx ; )
@Wandi
Noo : >
@Topic
Szykujemy jeszcze jedną niespodziankę ; )
Powrót do góry Go down
Sponsored content





SoR = 1year!! :D Empty
PisanieTemat: Re: SoR = 1year!! :D   SoR = 1year!! :D Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
SoR = 1year!! :D
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Souls of Redemption's Forum :: Souls of Redemption :: News-
Skocz do: