Souls of Redemption's Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Souls of Redemption's Forum

This is Official Forum of Souls of Redemption Clan.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Koniec nastał

Go down 
+3
Omega
Mefju
Oko
7 posters
AutorWiadomość
Oko
Level 7
Level 7
Oko



Koniec nastał Empty
PisanieTemat: Koniec nastał   Koniec nastał Icon_minitimeWto Mar 27, 2012 11:36 pm

Niestety musze podzielić się w wami zła wiadomością. Po ponad 4 latach istnienia czas SoR dobiegł końca. Aktywność na forum zerowa, tak jak i aktywność klanu. Spędziłem w SoR 3 lata, czyli całą moją karierę. Ten czas dla mnie będzie niezapomniany, te wszystkie klanówki, turnieje i w ogóle wszystko co dział się w naszych szeregach. A teraz troche bardziej oficjalnie: Ogłaszam że dnia 27.04.2012r klan Souls of Redemption kończy swoją działaność na polskiej scenie LF2.

Teraz troche sentymentalnie, czyli podziękowania:

Dark - dzięki za cały ten czas który poświęciłeś dla SoR. Wspólna gra i rozmowy były nieocenione. Dzięki Tobie klan trzymał się spory kawał czasu, razem utrzymywaliśy SoR przy życiu ale , jak widać, kiedyś musiał nastać tego koniec. Jeszcze raz dzięki!

Megatron - gdyby nie ty nie znalazłbym się w SoR. Tobie właśnie zawdzięczam swój rozwój kariery. Dzięki za cały ten czas jaki poświęcałeś na gre ze mną i za ten czas który włożyłeś w rozwój naszego klanu. Zanim odszedłeś byłeś głównym filarem podtrzymującym SoR.

Mientus - no prawda nie udzielałeś się na forum, jednak byłeś bardzo pomocny dla klanu. W trudnych czasach to właśnie ty ratowałeś nas swoim skillem. Dzięki za grę i za wsparcie dla SoR.

Z góry przepraszam tych których tutaj nie wymieniłem, a czują że powinni się tu znaleźć. Osoby wymienione przeze mnie to gracze którzy przez czas mojej kariery odzaczyli się w SoR jeśli nie skillem to zaangażowaniem w życie klanu. Pora już kończyć ten ostatni już news. Być może w przyszłości SoR stanie na nogi. Dzięi wzystkim i trzymajcie się!

~THE END
Powrót do góry Go down
Mefju
Level 3
Level 3




Koniec nastał Empty
PisanieTemat: Re: Koniec nastał   Koniec nastał Icon_minitimeWto Mar 27, 2012 11:54 pm

Szok. Scena bez SoR nie będzie już tym samym, taka prawda...
Powrót do góry Go down
Omega
Level 3
Level 3
Omega



Koniec nastał Empty
PisanieTemat: Re: Koniec nastał   Koniec nastał Icon_minitimeSro Mar 28, 2012 8:39 pm

Kurde wszedłem sobie na strone soru a tu taki news ;/ naprawdę szkoda i sam żałuj, ze nie byłem zbyt aktywny w przeciągu paru dni... byłem w Sor od paru lat i to właśnie w tym klanie tak naprawde rozpoczołem swoją przygodę lf2:) chciałbym wszystkim graczom sor podziękować i życzyć dalszej gry w lf Wink
Powrót do góry Go down
Oko
Level 7
Level 7
Oko



Koniec nastał Empty
PisanieTemat: Re: Koniec nastał   Koniec nastał Icon_minitimeSro Mar 28, 2012 11:25 pm

No cóż, dalej się tego ciągnać nie dało. Za jakiś czas trzeba będzie zebrać stary skłąd SoR i reaktywacje zrobić Wink
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



Koniec nastał Empty
PisanieTemat: Re: Koniec nastał   Koniec nastał Icon_minitimeCzw Mar 29, 2012 11:19 am

Zgadzam się z Oko może coś kiedyś z tego będzie , z tego miejsca zachęcam tych którzy jeszcze coś chcą robią na scenie lf2 a myślę że Oko i Omega wy jeszcze byście coś zrobili do grania lub dołączenia do innego klanu by skill całkowicie nie spadł
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



Koniec nastał Empty
PisanieTemat: Re: Koniec nastał   Koniec nastał Icon_minitimeCzw Mar 29, 2012 4:09 pm

Dzięki wszystkim za utrzymywanie klanu. Powodzenia dalej. Szanujcie siebie i innych.

A SoR, no cóż... bywaj stary Smile Życie nie kończy się na swojej przeszłości i należy o tym pamiętać.

3majcie się Wink
Powrót do góry Go down
Neon
Level 3
Level 3
Neon



Koniec nastał Empty
PisanieTemat: Re: Koniec nastał   Koniec nastał Icon_minitimeSro Maj 09, 2012 12:12 am

Ja wchodze raz na rok, liczę że poczytam o jakichs zwyciestwach, a tu taka wiadomość. Cociaż mnie tu już długo nie było, to sie jednak łezka w oku kręci że to koniec klanu.
Powrót do góry Go down
Oko
Level 7
Level 7
Oko



Koniec nastał Empty
PisanieTemat: Re: Koniec nastał   Koniec nastał Icon_minitimeSro Maj 09, 2012 5:05 pm

Fajnie że chociaż pamiętasz, ja tu nadal zaglądam, tam w przyzwyczajenia.
Powrót do góry Go down
Neon
Level 3
Level 3
Neon



Koniec nastał Empty
PisanieTemat: Re: Koniec nastał   Koniec nastał Icon_minitimePią Cze 29, 2012 2:08 am

ja to jak mi sie zdarzy. jakby nie było to szkoda, gracie gdzieś dalej?
Powrót do góry Go down
Oko
Level 7
Level 7
Oko



Koniec nastał Empty
PisanieTemat: Re: Koniec nastał   Koniec nastał Icon_minitimePią Cze 29, 2012 12:15 pm

Dark i Mientus o ile sie nie myle mają klan, ja aktualnie nie ale nie kończe kariery.
Powrót do góry Go down
Neon
Level 3
Level 3
Neon



Koniec nastał Empty
PisanieTemat: Re: Koniec nastał   Koniec nastał Icon_minitimeSro Lip 18, 2012 1:13 am

Jaki klan, moze by co porobił jeszcze Smile
Powrót do góry Go down
Oko
Level 7
Level 7
Oko



Koniec nastał Empty
PisanieTemat: Re: Koniec nastał   Koniec nastał Icon_minitimeSro Lip 18, 2012 3:46 pm

Dark jest w Blizzards Beasts a Mientus to nie wiem.
Powrót do góry Go down
Prybator
Level 2
Level 2
Prybator



Koniec nastał Empty
PisanieTemat: Re: Koniec nastał   Koniec nastał Icon_minitimeCzw Mar 28, 2013 6:55 pm

Mientus gra w AF razem ze mną. Ciekawe czy klan zostanie kiedyś reaktywowany( o ile istnieje taka możliwość)
Powrót do góry Go down
Oko
Level 7
Level 7
Oko



Koniec nastał Empty
PisanieTemat: Re: Koniec nastał   Koniec nastał Icon_minitimeCzw Mar 28, 2013 7:19 pm

Możliwość istnieje ale raczej cała scena lf2 musiałaby odżyć bo inaczej sensu nie widze.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Koniec nastał Empty
PisanieTemat: Re: Koniec nastał   Koniec nastał Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Koniec nastał
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Koniec OPC
» Koniec OPCL#6
» Koniec kariery

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Souls of Redemption's Forum :: Souls of Redemption :: News-
Skocz do: