Souls of Redemption's Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Souls of Redemption's Forum

This is Official Forum of Souls of Redemption Clan.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 ~SoR| vs [FW] #2

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Oko
Level 7
Level 7
Oko



~SoR| vs [FW] #2 Empty
PisanieTemat: ~SoR| vs [FW] #2   ~SoR| vs [FW] #2 Icon_minitimePią Lip 29, 2011 12:17 pm

Souls of Redemption 11:19 Forgotten Warriors


XvsX: 3vs3
Walki: 5
Zasady: OPC
Mapa: HK


Nasz skład:

Dark
Prybator
Oko

Skład przeciwników:

Shiryu
Mori
Ślizgu

Wyniki:

Dark 5:0 Shiryu
Dark 1:4 Mori
Dark 1:4 Ślizgu

Prybator 2:3 Shiryu
Prybator 1:4 Mori
Prybator -:- Ślizgu

Oko 1:4 Shiryu
Oko 0:0 Mori
Oko -:- Ślizgu

Powodzenia!


Ostatnio zmieniony przez Oko dnia Nie Sie 07, 2011 4:39 pm, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



~SoR| vs [FW] #2 Empty
PisanieTemat: Re: ~SoR| vs [FW] #2   ~SoR| vs [FW] #2 Icon_minitimePią Lip 29, 2011 11:24 pm

Dark - Moras 1-4 gg thx ... jebać dzieci Wooda !!!
Powrót do góry Go down
Oko
Level 7
Level 7
Oko



~SoR| vs [FW] #2 Empty
PisanieTemat: Re: ~SoR| vs [FW] #2   ~SoR| vs [FW] #2 Icon_minitimeSob Lip 30, 2011 4:33 pm

Oko 1:4 Shiryu

@Dark - masz racje Wink
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



~SoR| vs [FW] #2 Empty
PisanieTemat: Re: ~SoR| vs [FW] #2   ~SoR| vs [FW] #2 Icon_minitimeNie Lip 31, 2011 5:49 pm

Dark - Slizg 1-4 gg thx
Powrót do góry Go down
Mori
Level 1
Level 1




~SoR| vs [FW] #2 Empty
PisanieTemat: Re: ~SoR| vs [FW] #2   ~SoR| vs [FW] #2 Icon_minitimeNie Lip 31, 2011 6:08 pm

@Dark jesteś śmieszny ze swoimi wypowiedziami "Jebać dzieci wooda" a co to jest jakaś inna postać? Dozwolona jak każda inna, a dziecko to Ty jesteś że się tak wyrażę. Nie grałem tylko woodym, a Ty sam grałeś rundę woodym... Ogarnij się ze swoimi wypowiedziami, bo się ośmieszasz tylko. Pozdro
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



~SoR| vs [FW] #2 Empty
PisanieTemat: Re: ~SoR| vs [FW] #2   ~SoR| vs [FW] #2 Icon_minitimeNie Lip 31, 2011 8:39 pm

Dark - Syrju 5-0 gg thx

@Mori specjalnie po to zrobiłeś tu sobie konto bo cię krew zalewa i dajesz się prowokować moimi wypowiedziami które powinieneś traktować na dystans. na GG nie byłeś taki elokwentny a tu proszę nerwy ci puszczają wyluzuj się przyjacielu , jak coś mnie wkurwia to pisze wprost i dostałeś na gg taką informacje , owszem grałem Woodym bo nim się zdobywa punkty na chama taka jest prawda ... nie mów do mnie dziecko bo tym samym ty się ośmieszasz przyjacielu Smile

nie podoba mi się że w slangu waszego Klanu prawie każdy gra tą maszynką do zdobywania punktów to zabija piękno tej gry już dawno powinny być grube ograniczenia do Wooda bo nie trzeba być dobry jak masz opanowego średnio Wooda żeby ugrać na CW . Pozdro i nie spinaj się tak bo ci duma zawału dostanie . YO Mordo !
Powrót do góry Go down
Prybator
Level 2
Level 2
Prybator



~SoR| vs [FW] #2 Empty
PisanieTemat: Re: ~SoR| vs [FW] #2   ~SoR| vs [FW] #2 Icon_minitimeNie Lip 31, 2011 10:21 pm

Prybator 2:3 Shiryu
Powrót do góry Go down
Prybator
Level 2
Level 2
Prybator



~SoR| vs [FW] #2 Empty
PisanieTemat: Re: ~SoR| vs [FW] #2   ~SoR| vs [FW] #2 Icon_minitimePon Sie 01, 2011 5:17 pm

ja 1 : 4 Mori
Powrót do góry Go down
Mefju
Level 3
Level 3




~SoR| vs [FW] #2 Empty
PisanieTemat: Re: ~SoR| vs [FW] #2   ~SoR| vs [FW] #2 Icon_minitimeNie Sie 07, 2011 4:24 pm

CW wcale nie rusza i tu pojawia się moje pytanie - czy warto ją kontynuować?
Powrót do góry Go down
Oko
Level 7
Level 7
Oko



~SoR| vs [FW] #2 Empty
PisanieTemat: Re: ~SoR| vs [FW] #2   ~SoR| vs [FW] #2 Icon_minitimeNie Sie 07, 2011 4:41 pm

Po uzgodnieniu z Shiryu CW można uznać za zakończone.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





~SoR| vs [FW] #2 Empty
PisanieTemat: Re: ~SoR| vs [FW] #2   ~SoR| vs [FW] #2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
~SoR| vs [FW] #2
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Souls of Redemption's Forum :: Souls of Redemption :: Clan wars-
Skocz do: