Souls of Redemption's Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Souls of Redemption's Forum

This is Official Forum of Souls of Redemption Clan.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Souls of Redemption - 3 lata.

Go down 
+2
Oko
QBIE
6 posters
AutorWiadomość
QBIE
Level 3
Level 3




Souls of Redemption - 3 lata. Empty
PisanieTemat: Souls of Redemption - 3 lata.   Souls of Redemption - 3 lata. Icon_minitimeSro Paź 27, 2010 8:36 pm

Cześć wam, chciałbym dzisiaj wszem i wobec coś oznajmić, coś przypomnieć, za coś podziękować i czegoś życzyć.

Liczę, że znajdą się tacy co pamiętają. Chwała wam za to. Reszta dopiero się o tym dowie. Kiedy? Nie wiem, to zależy od szybkości czytania. Dobra, do meritum.
A więc:
Dziś, 27.10.2010r. obchodzimy trzecią już rocznicę powstania klanu Souls of Redemption.
Uważam, że 3 lata to całkiem sporo, szczególnie jeśli komuś do teraz huczą w głowie słowa YoungCaesara o tym, że klan rozpadnie się lada chwila. Tym czasem pan yCSR zdążył zmienić swój nick, upadły takie potęgi jak ET czy BF, odbyło się wiele ważnych turniejów, a my nadal stoimy. Krucho już, bo krucha jest teraz scena, ale jednak się trzymamy.
To nie był dobry rok. Z jednego powodu. Nie ma już z nami naszej ikony, ekhem, powiedzmy, że mózgu ekipy - Megatrona (no bo sercem jestem ja przecież). Głównie dzięki niemu w naszym klanie tętniło życie. Najpierw trochę pozytywnych uczuć, potem negatywnych, jeszcze trochę mieszanych i znów pozytywnych. W końcu chyba każdy przyzna - to był zacny lider, zajebisty kumpel, utalentowany gracz. Z nim nasz klan wiele osiągnął. Nie znaczy to jednak, że teraz sobie nie radzimy. Jesteśmy jednym z najbardziej aktywnych teamów. Jestem wdzięczny Darkowi i Oku (Stary, jak to się odmienia?). To wy teraz trzymacie w ryzach ten klan. No i nasi gracze - dziękuję za starania i udział w naszych klanówkach. Jestem też wdzięczny za SoRL. Dzięki temu playerzy wiedzą na czym stoją i starają się trzymać poziom. Sukcesów życzę. No dobra, kończę już ten wywód, który w większości i tak jest o Megatronie, bo myślę, że on = SoR i koniec. Dzięki Ci.

Pokój i hepi berfstej.
Powrót do góry Go down
Oko
Level 7
Level 7
Oko



Souls of Redemption - 3 lata. Empty
PisanieTemat: Re: Souls of Redemption - 3 lata.   Souls of Redemption - 3 lata. Icon_minitimeCzw Paź 28, 2010 4:48 pm

Sry QBIE że nie napisałem życzeń ale po prostu chciałem żeby one jakoś wyglądały, a z moim talentem to by była klapa.A tak nawiasem mówiąc to dobrze odmieniłeś;]
Powrót do góry Go down
Kefas
Level 4
Level 4
Kefas



Souls of Redemption - 3 lata. Empty
PisanieTemat: Re: Souls of Redemption - 3 lata.   Souls of Redemption - 3 lata. Icon_minitimeCzw Paź 28, 2010 9:21 pm

Sto lat Sto lat xD
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



Souls of Redemption - 3 lata. Empty
PisanieTemat: Re: Souls of Redemption - 3 lata.   Souls of Redemption - 3 lata. Icon_minitimePią Paź 29, 2010 8:39 am

thx Qbie oby tak dalej SoR ... przez te 3 lata powstała drużyna z niczego mamy osiągnięcia mamy dobrych graczy mamy coś czego znam nie zabiorą Honor Klanu hehe Very Happy
Powrót do góry Go down
Danken
Level 2
Level 2
Danken



Souls of Redemption - 3 lata. Empty
PisanieTemat: Re: Souls of Redemption - 3 lata.   Souls of Redemption - 3 lata. Icon_minitimePią Paź 29, 2010 11:12 pm

Gratulacje dla całego klanu, szczególnie dla najważniejszych jego punktów - tych obecnych jak i tych, o których mówimy w czasie przeszłym. Wszystko się kiedyś kończy, ale m.in dzięki Wam jest nadzieja, że scena pożyje dłużej.
No, pozdro
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



Souls of Redemption - 3 lata. Empty
PisanieTemat: Re: Souls of Redemption - 3 lata.   Souls of Redemption - 3 lata. Icon_minitimeSro Lis 03, 2010 11:41 am

Dzięki wielkie stary Wink

Pamiętam, jak kiedyś obiecałem sobie, że SoR wytrzyma przynajmniej 4 lata. Ja dotrwałem do prawie trzech, teraz Wasza kolej, pokażcie, że sami też potraficie. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i miło wspominam czas spędzony w świecie LF2 - 3majcie się i nie puszczajcie! Smile
I pamiętajcie: Szanujcie siebie i innych Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Souls of Redemption - 3 lata. Empty
PisanieTemat: Re: Souls of Redemption - 3 lata.   Souls of Redemption - 3 lata. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Souls of Redemption - 3 lata.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Souls of Redemption League
» Souls of Redemption Insider # 4 - New
» Souls of Redemption ma 2 latka !
» Souls of Redemption vs Best Fighters - News!
» Souls of Redemption vs. Knights of Night

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Souls of Redemption's Forum :: Souls of Redemption :: News-
Skocz do: