Souls of Redemption's Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Souls of Redemption's Forum

This is Official Forum of Souls of Redemption Clan.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 SoR League-luty

Go down 
5 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Oko
Level 7
Level 7
Oko



SoR League-luty Empty
PisanieTemat: SoR League-luty   SoR League-luty Icon_minitimeWto Sty 26, 2010 2:46 pm

PozycjaNick Wygrane Przegrane RemisyMałe pkt zdobyte Małe pkt stracone Punkty
1 Megatron 5 0 0 300 15
2 Dark 4 1124 12 13
3Mientus 3 0119 5 10
4Oko 2 30 1119 6
5 Avizz1 3010 14 3
6MetalAge 1 2 06 63
7 Kefas0 70141 0


Przypominam że gramy po 6 walk,a termin jest do końca lutego.Wyniki prosze podawac w tym temacie.


Ostatnio zmieniony przez Oko dnia Wto Mar 02, 2010 6:36 pm, w całości zmieniany 7 razy
Powrót do góry Go down
Avizz
Level 4
Level 4
Avizz



SoR League-luty Empty
PisanieTemat: Re: SoR League-luty   SoR League-luty Icon_minitimeWto Sty 26, 2010 4:13 pm

o co chodzi w małych pkt?
Powrót do góry Go down
Oko
Level 7
Level 7
Oko



SoR League-luty Empty
PisanieTemat: Re: SoR League-luty   SoR League-luty Icon_minitimeWto Sty 26, 2010 4:18 pm

Małe pkt to pojedyńcze walki,czyli w wale jest 6 małych walk i właśnie to jest to.
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



SoR League-luty Empty
PisanieTemat: Re: SoR League-luty   SoR League-luty Icon_minitimeWto Sty 26, 2010 8:43 pm

Megatron 6:0 Oko
gg thx Wink
Powrót do góry Go down
Oko
Level 7
Level 7
Oko



SoR League-luty Empty
PisanieTemat: Re: SoR League-luty   SoR League-luty Icon_minitimeWto Sty 26, 2010 8:44 pm

potwierdzam

Edit: Oko 1:5 Dark
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



SoR League-luty Empty
PisanieTemat: Re: SoR League-luty   SoR League-luty Icon_minitimeWto Sty 26, 2010 9:49 pm

Dark - Oko 5-1 dla mnie gg thx
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



SoR League-luty Empty
PisanieTemat: Re: SoR League-luty   SoR League-luty Icon_minitimeWto Sty 26, 2010 10:28 pm

Dark - MetalAge 6-0 dla mnie gg thx
Powrót do góry Go down
Metalage
Level 3
Level 3
Metalage



SoR League-luty Empty
PisanieTemat: Re: SoR League-luty   SoR League-luty Icon_minitimeWto Sty 26, 2010 11:45 pm

Metal - Mgn 0 - 6
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



SoR League-luty Empty
PisanieTemat: Re: SoR League-luty   SoR League-luty Icon_minitimeWto Sty 26, 2010 11:59 pm

potwierdzam
Powrót do góry Go down
Metalage
Level 3
Level 3
Metalage



SoR League-luty Empty
PisanieTemat: Re: SoR League-luty   SoR League-luty Icon_minitimeSro Sty 27, 2010 12:05 am

OO zawiodłem moich fanów.
Chyba najgorsze za mną.
Czas coś wygrać.

Offtop?
Powrót do góry Go down
Avizz
Level 4
Level 4
Avizz



SoR League-luty Empty
PisanieTemat: Re: SoR League-luty   SoR League-luty Icon_minitimeSro Sty 27, 2010 12:11 am

Oko uzupełniaj xD Wyniki Very Happy

Megatron 6:0 Avizz


Przypominam bardzo donośnie o tym, że NIE NALEŻY PISAĆ POSTÓW POD RZĄD!!!
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



SoR League-luty Empty
PisanieTemat: Re: SoR League-luty   SoR League-luty Icon_minitimeSro Sty 27, 2010 12:19 am

Potwierdzam.


Metal i Avizz, pilnujcie się, nie dam Wam dzisiaj ostrzeżenia, bo mój humor nie jest super-extra-cool-k**a zły, tylko jest Mega-k**a zły.

Nie zapominaj o gwiazdkach, gdy przeklinasz.

A kto Ci kurwa zabroni przeklinać? Smile Regulamin tego nie zabrania - ważne, żeby nie zdarzało się to notorycznie i nie obrażało innych Wink

To mi ten regulamin, nie pasuje. Bo zawsze znajdzie się grupa ludzi.
Która czytająca teksty z wulgaryzmami zrazi się go i go pominie.
To choćby z tego powodu, ja nie używam wulgaryzmów pisemnie(Bo słownie to odruch, którego się nie da cofnąć)


Ostatnio zmieniony przez Megatron dnia Sro Sty 27, 2010 9:37 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Oko
Level 7
Level 7
Oko



SoR League-luty Empty
PisanieTemat: Re: SoR League-luty   SoR League-luty Icon_minitimeSro Sty 27, 2010 12:20 am

Tabele uaktualnie 1 marca bo jakbym miał teraz aktualizowac to bym się nie połapał.
Powrót do góry Go down
Avizz
Level 4
Level 4
Avizz



SoR League-luty Empty
PisanieTemat: Re: SoR League-luty   SoR League-luty Icon_minitimeSro Sty 27, 2010 12:43 am

Avizz 2:4 Miętuś (Omega)
Avizz 1:5 Oko


Edytuj posty,ok?Wink
Powrót do góry Go down
Oko
Level 7
Level 7
Oko



SoR League-luty Empty
PisanieTemat: Re: SoR League-luty   SoR League-luty Icon_minitimeSro Sty 27, 2010 12:55 am

Oko 5:1 Avizz
Oko 0:6 Mientus

:/
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



SoR League-luty Empty
PisanieTemat: Re: SoR League-luty   SoR League-luty Icon_minitimeCzw Sty 28, 2010 6:22 pm

soory all że moje walki się tak opóźniają ale mam problemy z hamaczi małe;/
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



SoR League-luty Empty
PisanieTemat: Re: SoR League-luty   SoR League-luty Icon_minitimeCzw Sty 28, 2010 7:42 pm

Megatron 6:0 Dark
Dzięki Wink
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



SoR League-luty Empty
PisanieTemat: Re: SoR League-luty   SoR League-luty Icon_minitimeCzw Sty 28, 2010 7:43 pm

Dark - Megan 0-6 dla rywala gg thx ... powiem tak Rewelacyjny refleks i to go ratuje ale pamiętajcie dzieci ze Megan jednak jest do ogrania ;]
Powrót do góry Go down
Oko
Level 7
Level 7
Oko



SoR League-luty Empty
PisanieTemat: Re: SoR League-luty   SoR League-luty Icon_minitimePią Sty 29, 2010 2:25 pm

Oko 5:1 Kefas

Deep czyni cuda Wink
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



SoR League-luty Empty
PisanieTemat: Re: SoR League-luty   SoR League-luty Icon_minitimePon Lut 01, 2010 1:52 am

Dark - Avizz 4-2 dla mnie gg thx ... BTW Wolne Tempo Ledwo Ugrałem 6 rund ponad 30 minut gry Szachy LF2 hehe ...
Powrót do góry Go down
Avizz
Level 4
Level 4
Avizz



SoR League-luty Empty
PisanieTemat: Re: SoR League-luty   SoR League-luty Icon_minitimePon Lut 01, 2010 1:54 am

xD nie dało się grać
Wynik oczywiście potwierdzam Razz
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



SoR League-luty Empty
PisanieTemat: Re: SoR League-luty   SoR League-luty Icon_minitimeWto Lut 02, 2010 12:01 am

Dark - Miętus aka Omega 3-3 gg thx Remis ... jestem usatysfakcjonowany ale Omega ma więcej szczęścia niż rozumu Prawie 3 punkty moje Very Happy
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



SoR League-luty Empty
PisanieTemat: Re: SoR League-luty   SoR League-luty Icon_minitimeWto Lut 02, 2010 12:31 am

Myślę, że Oko mógłby już spokojnie wypisać te liczby na pierwszej stronie, jako linię końcową weźmie ten post. Zrobię Ci nawet taką fajoską linię !


__________________________________________________________________________
Powrót do góry Go down
Oko
Level 7
Level 7
Oko



SoR League-luty Empty
PisanieTemat: Re: SoR League-luty   SoR League-luty Icon_minitimeWto Lut 02, 2010 12:56 am

No dobra tabela zaktualizowana.Przypominam o rozegraniu jak największej ilości walk do końca miesiąca.

@Mgn dzięki za linię xD
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



SoR League-luty Empty
PisanieTemat: Re: SoR League-luty   SoR League-luty Icon_minitimeWto Lut 02, 2010 4:45 pm

ja proponuje żeby ustawić nas w tabeli pozycjami to będzie przejrzyściej wyglądało kto ma najwięcej punktów 1 i tak po koleji do ostatniego
Powrót do góry Go down
Sponsored content





SoR League-luty Empty
PisanieTemat: Re: SoR League-luty   SoR League-luty Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
SoR League-luty
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» SoRL - luty
» SoRL - luty
» SoR League-informacje
» S4 League - Europa
» Souls of Redemption League

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Souls of Redemption's Forum :: Souls of Redemption :: Training :: SoR League-
Skocz do: