Souls of Redemption's Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Souls of Redemption's Forum

This is Official Forum of Souls of Redemption Clan.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Coś o sobie :)

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



Coś o sobie :) Empty
PisanieTemat: Coś o sobie :)   Coś o sobie :) Icon_minitimeSob Sty 16, 2010 12:28 am

Tak, abyśmy się wszyscy bardziej poznali, a nóż znajdziemy wspólne zainteresowania i będziemy mieli o czym gadać Razz Każdy pisze co chce, ale ja napiszę tak i nie obrażę się, jeśli ktoś przepisze mój wzór Smile Piszcie jak najwięcej możecie Wink



Nick: Megatron
Imię: Kamil
Wiek: 16 (no, 19 marca 17), rocznik 1993.
Drugie, trzecie imię: Krzysztof, Kacper
Nazwisko: Kolonko
Inicjały - ciekawostki: K.K.K.K. ;p miałem K.K.K., to na 3 imię dałem sobie specjalnie na K xD
Zainteresowania: LF2, Grafika komputerowa, webmastering, moje kochane forum SoR Smile, ogólnie udzielanie się i zdobywanie nowych kontaktów przez neta Wink
Pasja: SIATKÓWKA !, ciekawostki na temat kosmosu i ogólnie ciekawostki, astronomia.
Lubię: szkicować, malować ogień, skakać, mięc dobry humor po np. pogadaniu z kimś, kogo się "bałem", ogólnie stawiać kroki naprzód Wink, pływać, siedzieć na kompie, pomagać, jeśli ktoś ma problem z kompem etc ^^
Takie moje maniactwo : P : ściana osiągnięć w lf2, koszulka lf2, lf2 (grałem nie raz po 5 godzin ;p) - wszystko jednak było kiedyś i teraz już z tego wyrosłem, ścianę przy najbliższej okazji przemaluję, w koszulce nie chodzę (też dlatego, że z tyłu jest błąd xD "One name on always", a powinno być "One name forever"), w lfa nie gram już jak kiedyś, nawet zdarza mi się w ogóle nie zagrać jakiegoś dnia.
Jak lubię pogadać: oficjalnie i na luzie.
Stan: kawaler - aktualnie nie mam dziewczyny, mialem, ale daję sobie spokój na jakiś czas (myślę tak do 18stki, ale się zobaczy), jeszcze nie spotkałem swojej drugiej połówki.
Pewność siebie w realu: raczej nikłe, teraz na pewno większe niż wcześniej, chyba największe dotychczas, ale jestem introwertykiem i mam strach przed poznaniem nowych ludzi.
Fobie: na ferie zimowe mama wysyła mnie do sanatorium, gdzie się będzie pływać, bo mam problemy z kręgosłupem, boję się, że pojadę tam, będzie mnie bolał, przyjadę, to nie będzie bolał bo mi go wyciągną ;/ na żywca, będę jak galareta. Albo mnie potraktują cyklonem B pod prysznicu ;( Ogólnie to boję się nowych znajomości, ale wiem, że może być fajnie Smile No ale ferie są po to, żeby się wyspać, a nie wstawać o 7 Sad ja będę zombiem... Oby tam była sala i możliwość grania w siatkówkę!
Pseudonimy: na necie Megatron, Megan, Mega, Mgn. W realu (głównie ze szkoły) - Kolon od nazwiska. W szkole bardziej na WFie - Wlazły ;P
Uwielbiam jeść: słodycze (a kto nie lubi ;p, ale ja potrafię w 10minut zjeść 2 czekolady ;D) i coś na czego widok wielu zgrzyta zębami - cytryna! Uwielbiam żuć plasterki cytryny, które daje się do herbaty, kiedyś takim wyciskaczem robiłem sobie sok z cytryn (powiedzmy brałem z 5 i wlewałem do pełnej szklanki), potem to piłem (ofc bez dodatku cukru etc.), fajne jest po tym uczucie słodkie śliny Very Happy
Ulubiony film: Avatar
Ulubione lekcje: WF!, Fizyka i astronomia, Matma, Angielski, Religia, Rysunek.
Pochodzę z: Polska > woj. Śląskie > Imielin.
Co do postury ciała: uważam, że trochę przypakowałem ;d nie jest to super zajebiście widoczne, ale ja jestem zadowolony, robię codziennie wieczorem pompki - moje rekordy:
Niedawno - takie luźne (postawa stabilna i prosta, tak jak powinno być, tylko bez wyprostowywania rąk na 100%) 95 pompek na raz.
Jakieś 3 dni temu - 100% poprawne 50pompek na raz.
Ogólnie to jestem z siebie zadowolony Very Happy



Okey, no to się rozpisałem jakbym pisał pamiętnik :p, mógłbym o sobie jeszcze dużo napisać, ale mam za dużo myśli, więc poczekam i sporadycznie będę uzupełniał jak coś, czekam na Wasze opisy Smile


Ostatnio zmieniony przez Megatron dnia Sob Lis 19, 2011 2:25 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Oko
Level 7
Level 7
Oko



Coś o sobie :) Empty
PisanieTemat: Re: Coś o sobie :)   Coś o sobie :) Icon_minitimeSob Sty 16, 2010 1:48 pm

Imię: Łukasz
Nazwisko: Oczkowski
Wiek: 13(23 listopada 14)
Zainteresowania: Ptaszniki,skorpiony(hodowla),informatyka,filozofia
Ulubiony film: Ulubionego filmu nie mam ale lubię horrory.Ostatnio do gustu mi przypadł film Izolacja.
Ulubione danie: Żeberka z grilla,a ze słodyczy to najbardziej lubię prażynki bekonowe.
Mieszkam we: Włosienica(Małopolska)
Ulubiony przedmiot: Angielski,informatyka,Religia
Fobia: Czuję obrzydzenie jak jest pokazywana operacja na oku(gdy jest ono takie zakrwawione i są podniesione powieki)
Charakter: Charakter to mam raczej wredny(tak mówi moja mama),jestem raczej egoistą/sobkiem,mam dobre poczucie humoru,czasami jestem, chamski,raczej jestem nieśmiały ale zdażaja się otchyły Wink
Wygląd: Jestem niski,mam ciemny blond włosy

No to to na tyle,mam nadzieję że się ktoś coś o mnie dowiedział Smile
Powrót do góry Go down
Koczko
Level 4
Level 4




Coś o sobie :) Empty
PisanieTemat: Re: Coś o sobie :)   Coś o sobie :) Icon_minitimeSob Sty 16, 2010 3:05 pm

Nick: Kamiloslav
Imię: Kamil
Wiek: 13
Nazwisko: Kowalczyk
Powrót do góry Go down
Natsu
Level 2
Level 2




Coś o sobie :) Empty
PisanieTemat: Re: Coś o sobie :)   Coś o sobie :) Icon_minitimeWto Lis 15, 2011 12:28 am

Nick: Natsu
Imię: Piotrek
Wiek: Rocznik 94
Zainteresowania: Anime, Muzyka (szczególnie R.A.C), ruchy socjalistyczne, rasistwoskie, Skinheading, Historia, Patriotyzm, neopagan
Lubię: tępić semickie, cygańskie i pedalskie ścierwo, brać udział w ustawkach, uciekać przed policją, słuchać R.A.C
Stan: wolny
Fobie: Homofobia o ile można to nazwać fobią
Pseudonimy: Na necie natsu i Laxus, w szkole i w kartotece "Szczery"
Uwielbiam jeść: Oczywiście Polski Kotlet schabowy z kapustą, bigos, pierogi ruskie.
Ulubiony film: Chłopaki nie płaczą, Zielona mila (uwielbiam jak zabijają czarnucha, i co z tego że nie winny, jest czarny i to wystarczy)
Ulubione lekcje: historia, Język Polski, WF
Pochodzę z : Jedynej Polskiej Aryjskiej Rasy>Gdynia
Ciekawostki: Mam kartoteke na psiarni od 11 roku życia.


Rozumiem, że to temat "Coś o mnie", ale nie przesadzaj. Warn słowny, również za avatar.
Powrót do góry Go down
Prybator
Level 2
Level 2
Prybator



Coś o sobie :) Empty
PisanieTemat: Re: Coś o sobie :)   Coś o sobie :) Icon_minitimeWto Lis 15, 2011 5:20 pm

Nick: Prybator
Imię: Paweł
Drugie: Arkadiusz
Wiek:21(1990 rocznik)
Zainteresowania: Lf2, gry i programy komputerowe, filmy, seriale, muzyka, przedmioty ścisłe
stan: wolny
Pseudonimy: Prybator (ksywa z liceum wynikająca z nazwiska oraz ironia z mojego introwertywnego charakteru)
Gra w lf2: kiedyś godzinami grałem w lf2 nie należąc jeszcze do żadnego klanu. Teraz nie mam na to tyle czasu przez studia, ale staram się wykazywać aktywność w klanie.
Pewność siebie: Teraz o wiele lepiej niż kiedyś, jednak wciąż jestem w towarzystwie małomówny. Moimi kumplami w szkole zawsze zostawali ludzie, którzy początkowo mi dokuczali. Bo kiedy dochodziło do takiej sytuacji, że musze coś odpowiedzieć okazywało się że mam dobre teksty, co im się podobało. Z tego że przebywałem w takim towarzystwie wynika moje poczucie humoru(sprośne, rasistowskie itp)
Charakter: introwertywny, spokojny, opanowany, ugodowy, czasem trochę złośliwy
Fobia: Boje się że zgwałci mnie w nocy murzyn i go nie zauważę
Ulubione jedzenie: chińszczyzna, pizza, frytki, słodycze
Ulubione Filmy: American Pie, Miss Marca, College, Eurotrip, Chłopaki na Ibizie, Gladiator, Ostatni Samuraj, Ninja Assasin
Anime: Dragon Ball, Hellsing
Seriale: Csi Miami, Bones, Dr House, Pogromcy Mitów, Top Gear
Gry:lf2, wszelkie need for speed'y, Gothic(jedynka i dwojka oraz dodatek noc kruka), Dead Island, Wiedźmin 2
Ulubione Przedmioty: Matematyka, Fizyka , Chemia, Informatyka(dopóki nie poszedłem na studia bo okazało się że muszę się tego też uczyć)
Ciekawostki: leń, erotoman
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Coś o sobie :) Empty
PisanieTemat: Re: Coś o sobie :)   Coś o sobie :) Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Coś o sobie :)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Souls of Redemption's Forum :: Marginal :: Offtopic-
Skocz do: