Souls of Redemption's Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Souls of Redemption's Forum

This is Official Forum of Souls of Redemption Clan.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Popsuj dziecięce marzenia.

Go down 
+5
Oko
Kefas
Koczko
Megatron
Metalage
9 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Metalage
Level 3
Level 3
Metalage



Popsuj dziecięce marzenia. Empty
PisanieTemat: Popsuj dziecięce marzenia.   Popsuj dziecięce marzenia. Icon_minitimePon Sty 11, 2010 8:23 pm

Wszystko polega na tym, że jedna osoba wypisuje swoje marzenie, a druga ma je "zniszczyć", czyli obrócić w coś negatywnego. A potem podać swoje marzenie i tak w kółko.

Przykład :
Cytat :

Osoba 1:
'Chcę kupić sobie cyfrówkę'
Osoba 2:
'Ale i tak nie umiesz robić zdjęć, więc po co Ci ?
Chcę ....'

I tak w kółko.



A więc zaczynam:

Chcę dostać nowy telewizor 52 calowy
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



Popsuj dziecięce marzenia. Empty
PisanieTemat: Re: Popsuj dziecięce marzenia.   Popsuj dziecięce marzenia. Icon_minitimePon Sty 11, 2010 8:58 pm

Dla ślepca telewizor? Surprised

Chciałbym pojechać do Australii
Powrót do góry Go down
Metalage
Level 3
Level 3
Metalage



Popsuj dziecięce marzenia. Empty
PisanieTemat: Re: Popsuj dziecięce marzenia.   Popsuj dziecięce marzenia. Icon_minitimePon Sty 11, 2010 9:30 pm

Uzbierasz całą kwotę na wyjazd dopiero w 2012.
Niestety przepowiednia majów się sprawdzą i koniec świata rozpocznie się w 2012r. od Australli.


Chcę być Supermanem.
Powrót do góry Go down
Koczko
Level 4
Level 4




Popsuj dziecięce marzenia. Empty
PisanieTemat: Re: Popsuj dziecięce marzenia.   Popsuj dziecięce marzenia. Icon_minitimePon Sty 11, 2010 11:36 pm

Nie umiesz kopnać piłki a chcesz zostać super manem
Chce być żulem
Ps. metalage to nie prawda , w konia nas robio naukowcy , a w ogule skąd mogo wiedzieć kiedy ma być koniec świata ? koniec świata będzie jak słońce kaput
Powrót do góry Go down
Kefas
Level 4
Level 4
Kefas



Popsuj dziecięce marzenia. Empty
PisanieTemat: Re: Popsuj dziecięce marzenia.   Popsuj dziecięce marzenia. Icon_minitimeWto Sty 12, 2010 12:10 am

Niestety zostaniesz Abstynentem.

Chce pojechac na finał ligi mistrzów na Santiago bernabeu
Powrót do góry Go down
Metalage
Level 3
Level 3
Metalage



Popsuj dziecięce marzenia. Empty
PisanieTemat: Re: Popsuj dziecięce marzenia.   Popsuj dziecięce marzenia. Icon_minitimeWto Sty 12, 2010 12:14 am

Samolot się roz***i o skały , przeżyjesz, ale po chwili zjedzą cię wilki Żywcem !

Chcę lepsze czity do lf2

(ale tym razem im się uda i swiat się skonczy w 2012- Polska wygra mistrzostwa europy i koniec swiata, ahh az mi się łezka kroi w oku)
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



Popsuj dziecięce marzenia. Empty
PisanieTemat: Re: Popsuj dziecięce marzenia.   Popsuj dziecięce marzenia. Icon_minitimeWto Sty 12, 2010 12:17 am

Nie, bo Ci nie sprzedam !


Chciałbym mieć plecy Very Happy
Powrót do góry Go down
Kefas
Level 4
Level 4
Kefas



Popsuj dziecięce marzenia. Empty
PisanieTemat: Re: Popsuj dziecięce marzenia.   Popsuj dziecięce marzenia. Icon_minitimeWto Sty 12, 2010 9:48 am

Masz za duzą du...

Chce żeby Arka wygrała ekstraklase.
Powrót do góry Go down
Oko
Level 7
Level 7
Oko



Popsuj dziecięce marzenia. Empty
PisanieTemat: Re: Popsuj dziecięce marzenia.   Popsuj dziecięce marzenia. Icon_minitimeWto Sty 12, 2010 7:08 pm

Arka przegra bo w 2012 noe ja odpłynie

Chce żeby mój chomik się wzkrzesił
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



Popsuj dziecięce marzenia. Empty
PisanieTemat: Re: Popsuj dziecięce marzenia.   Popsuj dziecięce marzenia. Icon_minitimeWto Sty 12, 2010 8:11 pm

Chomik nie zostanie wskrzeszony, ponieważ siedzi teraz w Niebie i rzuca w Twój portret rzutkami.



Chciałbym, żeby Noir powrócił.
Powrót do góry Go down
Metalage
Level 3
Level 3
Metalage



Popsuj dziecięce marzenia. Empty
PisanieTemat: Re: Popsuj dziecięce marzenia.   Popsuj dziecięce marzenia. Icon_minitimeWto Sty 12, 2010 8:45 pm

Noir nie istnieje , to tylko wymysł twojej krzywej wyobraźni.

Chcę dostąć Kotopsajaszczurkę !
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



Popsuj dziecięce marzenia. Empty
PisanieTemat: Re: Popsuj dziecięce marzenia.   Popsuj dziecięce marzenia. Icon_minitimeWto Sty 12, 2010 9:51 pm

Współczesna genetyka nie posiada takich możliwości, więc możesz sobie "chcieć" ;P

Chciałbym stać się napkiem w lfie!
Powrót do góry Go down
Koczko
Level 4
Level 4




Popsuj dziecięce marzenia. Empty
PisanieTemat: Re: Popsuj dziecięce marzenia.   Popsuj dziecięce marzenia. Icon_minitimeSro Sty 13, 2010 4:40 pm

by ci żaden trening nie dał
chce zostać panem Lf2
Powrót do góry Go down
Oko
Level 7
Level 7
Oko



Popsuj dziecięce marzenia. Empty
PisanieTemat: Re: Popsuj dziecięce marzenia.   Popsuj dziecięce marzenia. Icon_minitimeSro Sty 13, 2010 7:56 pm

niestety plan sie nie powiódł bo zostałes pania lf2 i zrezygnowałeś

chce być robotem
Powrót do góry Go down
Metalage
Level 3
Level 3
Metalage



Popsuj dziecięce marzenia. Empty
PisanieTemat: Re: Popsuj dziecięce marzenia.   Popsuj dziecięce marzenia. Icon_minitimeSro Sty 13, 2010 8:01 pm

Zostałeś robocikiem , niestety MegaZorTeX(czyt, Megatron) się obraził, że ma rywala i cię unicestwił.

Chcę dać wygrać Megatronowi w LF2
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



Popsuj dziecięce marzenia. Empty
PisanieTemat: Re: Popsuj dziecięce marzenia.   Popsuj dziecięce marzenia. Icon_minitimeSro Sty 13, 2010 8:40 pm

Nie musisz, bo już to robisz Razz

Chciałbym się wreszcie wykąpać pod prysznicem, a nie w szambie ! :<
Powrót do góry Go down
Koczko
Level 4
Level 4




Popsuj dziecięce marzenia. Empty
PisanieTemat: Re: Popsuj dziecięce marzenia.   Popsuj dziecięce marzenia. Icon_minitimeSro Sty 13, 2010 10:52 pm

Nie stać Cię na wodę.
Chciałbym mieć dużą fortunę o sumie 5-ciu groszy.
Powrót do góry Go down
Kefas
Level 4
Level 4
Kefas



Popsuj dziecięce marzenia. Empty
PisanieTemat: Re: Popsuj dziecięce marzenia.   Popsuj dziecięce marzenia. Icon_minitimeCzw Sty 14, 2010 9:25 am

Niestety ci nie wyszło bo przepiłeś.

Chce żeby freeze miał tiger dash
Powrót do góry Go down
Oko
Level 7
Level 7
Oko



Popsuj dziecięce marzenia. Empty
PisanieTemat: Re: Popsuj dziecięce marzenia.   Popsuj dziecięce marzenia. Icon_minitimeCzw Sty 14, 2010 1:47 pm

freeze jest za gruby żeby tak daleko skoczyć

chciałbym zjeść mojego psa
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



Popsuj dziecięce marzenia. Empty
PisanieTemat: Re: Popsuj dziecięce marzenia.   Popsuj dziecięce marzenia. Icon_minitimeCzw Sty 14, 2010 6:47 pm

Musiałbyś najpierw pojechać do Chin, a na to Cię nie stać.

Chciałbym, aby HH wygrało OPCL.
Powrót do góry Go down
Metalage
Level 3
Level 3
Metalage



Popsuj dziecięce marzenia. Empty
PisanieTemat: Re: Popsuj dziecięce marzenia.   Popsuj dziecięce marzenia. Icon_minitimeCzw Sty 14, 2010 7:01 pm

Zostaną zdyskwalifikowani za czity, które przez przypadek pochodziły od Megarobocika.

Chcę napisać "Spierda**j" bez gwiazdki w środku i bez dostania warna na forum.


Ostatnio zmieniony przez Metalage dnia Czw Sty 14, 2010 7:14 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



Popsuj dziecięce marzenia. Empty
PisanieTemat: Re: Popsuj dziecięce marzenia.   Popsuj dziecięce marzenia. Icon_minitimeCzw Sty 14, 2010 7:08 pm

Jeśli nie masz na celu nikogo obrazić, pisz śmiało Smile Spierdalaj, spierdalaj, spierdalaj, kurwa, kurwa, kurwa mać Razz Chyba Ci ulżyło ;d


Chcę mieć PS3.
Powrót do góry Go down
Metalage
Level 3
Level 3
Metalage



Popsuj dziecięce marzenia. Empty
PisanieTemat: Re: Popsuj dziecięce marzenia.   Popsuj dziecięce marzenia. Icon_minitimeCzw Sty 14, 2010 7:16 pm

PS3 spierdalaj z tym gównem- tak o nim powiesz, jak się dowiesz , że twoje piękne nielegalne gry nie działają bez przeróbki, a koszt przeróbki wynosi 700 zł.

Chce mieć PS2. : >


PS. Bym zapomniał.
Wyżej miałeś zniszczyć moje marzenie, a nie na nie pozwalać
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



Popsuj dziecięce marzenia. Empty
PisanieTemat: Re: Popsuj dziecięce marzenia.   Popsuj dziecięce marzenia. Icon_minitimeCzw Sty 14, 2010 7:22 pm

Nie chcesz mieć, wierz mi, ja właśnie sprzedaję (może chcesz kupić? xD), gry już na nie nie wychodzą, grafika do dupy no i ma 5m*3 (szcześciennych), więc nie masz warunków, żeby go przechować.


Chcę dostać buzi !



BTW: Metal, w jakimś temacie też w offtopie pisałem, żebyś nie pisał czerwonym kolorem, bo to mój kolor moderacyjny inne posty Wink
Powrót do góry Go down
Koczko
Level 4
Level 4




Popsuj dziecięce marzenia. Empty
PisanieTemat: Re: Popsuj dziecięce marzenia.   Popsuj dziecięce marzenia. Icon_minitimeCzw Sty 14, 2010 11:09 pm

żadna takiego zbochucha jak ty by cie nie chciała
chce mieć gta vc
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Popsuj dziecięce marzenia. Empty
PisanieTemat: Re: Popsuj dziecięce marzenia.   Popsuj dziecięce marzenia. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Popsuj dziecięce marzenia.
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Souls of Redemption's Forum :: Marginal :: Offtopic-
Skocz do: