Souls of Redemption's Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Souls of Redemption's Forum

This is Official Forum of Souls of Redemption Clan.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Test Obecności

Go down 
+3
Oko
Omega
Dark
7 posters
AutorWiadomość
Dark
Level 7
Level 7
Dark



Test Obecności Empty
PisanieTemat: Test Obecności   Test Obecności Icon_minitimeCzw Gru 03, 2009 10:57 pm

widzę że niektórzy ludzie sobie porostu bimbają i mają w dupie klan wiec postanowiłem to zbadać czekam tydzień od dziś proszę napisać w tym temacie w swoim poście słowo (OBECNY) i tylko tyle po tygodniu zastanowimy się z liderem co zrobić ... licze na was ...

Dark - Obecny
Powrót do góry Go down
Omega
Level 3
Level 3
Omega



Test Obecności Empty
PisanieTemat: Re: Test Obecności   Test Obecności Icon_minitimeCzw Gru 03, 2009 11:18 pm

No ok ja też jestem OBECNY ;p;p;p
Powrót do góry Go down
Oko
Level 7
Level 7
Oko



Test Obecności Empty
PisanieTemat: Re: Test Obecności   Test Obecności Icon_minitimeCzw Gru 03, 2009 11:40 pm

Ja też obecny
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



Test Obecności Empty
PisanieTemat: Re: Test Obecności   Test Obecności Icon_minitimePią Gru 04, 2009 12:11 am

Obecny, jakiś czas temu miałem swoje powody, teraz mam już trochę więcej czasu, a nigdy bym nie zapomniał o moich kumplach tutaj Wink

Dark, bardzo się cieszę, że ktoś się tym zajął, ja zawsze robiłem coś takiego i jestem tego wielkim zwolennikiem, bo lubię mieć w składzie ludzi, którzy posiadają choć kroplę poświęcenia dla wspólnej sprawy. Ładnie się czuję, gdy ktoś bierze coś w swoje ręce Wink
Powrót do góry Go down
Kefas
Level 4
Level 4
Kefas



Test Obecności Empty
PisanieTemat: Re: Test Obecności   Test Obecności Icon_minitimePią Gru 04, 2009 4:11 pm

no obecny jestem
Powrót do góry Go down
Neon
Level 3
Level 3
Neon



Test Obecności Empty
PisanieTemat: Re: Test Obecności   Test Obecności Icon_minitimePią Gru 04, 2009 11:47 pm

obecny;//
Powrót do góry Go down
QBIE
Level 3
Level 3




Test Obecności Empty
PisanieTemat: Re: Test Obecności   Test Obecności Icon_minitimePon Gru 07, 2009 9:31 pm

Obecny. Zaglądam tu codziennie, ale dopiero teraz się zorientowałem, że nie jestem, zalogowany i nie pokazuje mi nowych postów. Zajebisty pomysł, dzięki.
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



Test Obecności Empty
PisanieTemat: Re: Test Obecności   Test Obecności Icon_minitimeWto Gru 15, 2009 9:59 pm

Dobra czas na test minoł :

Dark - ok
Megan - ok
Oko - ok
Miętus - ok
Neon - ok
Kefas - ok
Qbie - ok

Buniek - Megan zdecyduj bo dobry gracz tylko niepokorny ja che go zostawić
Devil - Wyjazd z klanu
Farbek - Wyjazd z klanu

to tyle po co nam osoby co nic nie robią a deklarują się że będą grać a jak pisze do nich 1,2,3,50 raz po prostu walą w CHUJA i nie odpisują to tyle ... Megan czyń powinność
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



Test Obecności Empty
PisanieTemat: Re: Test Obecności   Test Obecności Icon_minitimeWto Gru 15, 2009 11:50 pm

Wypełniam honory (Razz)
Oficjalnie z klanu zostają wyrzuceni za brak aktywności:
Devil, Farbek i Buniek.

Przepraszam, jeżeli uważacie mną decyzję za niesłuszną, ale jest ona powinnością.

Buniek długi czas przebywał u nas w klanie, jeżeli nie w ogóle w naszym skromnym świecie; czasy się zmieniają i wątpię w to, by kiedyś pewne osoby poznajdywały dawny czas, które dla nas poświęcały...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Test Obecności Empty
PisanieTemat: Re: Test Obecności   Test Obecności Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Test Obecności
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Souls of Redemption's Forum :: Souls of Redemption :: Organization-
Skocz do: