Souls of Redemption's Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Souls of Redemption's Forum

This is Official Forum of Souls of Redemption Clan.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Koniec OPCL#5 + Roszady + SoRI#4

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



Koniec OPCL#5 + Roszady + SoRI#4 Empty
PisanieTemat: Koniec OPCL#5 + Roszady + SoRI#4   Koniec OPCL#5 + Roszady + SoRI#4 Icon_minitimeNie Sie 16, 2009 3:56 pm

Na początek mam zaszczyt poinformować Was, że zdobyliśmy drugą lokatę w najważniejszym turnieju Polskiej sceny LF2 - OPCL#5. Nasz wynik w Rankingu Klanów podniósł się o 12 punktów, co łącznie doprowadza do wzrostu do 44 punktów.
Przebiegi wszystkich walk znajdują się w Tabeli OPCL#5. Best Fightersi zdobyli po raz czwarty pierwsze miejsce, a Immortal Hunters trzecie. Serdecznie gratulujemy zajęcia miejsc na pudle.
Idąc dalej, muszę powiadomić wszystkich o aktualizacjach mających miejsce w naszym składzie. Dixon, nasz zaufany przyjaciel z zagranicy opuścił nasz klan, Black odszedł z LF2, co równa się z odejściem ze składu. Omega zrzekł się praw vice lidera klanu (vCL), muszę mu gorąco podziękować za wkład, który do tej pory robił. Dark powraca, czyli nasza największa dusza (nie licząc mnie Razz) przybywa z odsieczą. No i teraz dylemat... Kto zostanie mianowany naszym vice-przywódcą? - Odpowiedź jest prosta, zostaje nim Oko! Serdecznie gratulujemy awansu Smile.
Co do nieaktywności, Devil na własną prośbę wchodzi w ten stan na okres mniej więcej miesiąca.
Ostatnia sprawa, to kompletny brak zaangażowania niektórych naszych graczy oraz problemy związane z roszadami, nie pozwalają mi na dalsze organizowanie SoRI#4. Może jeśli stopień chęci do brania udział we wspólnych zabawach wzrośnie, będzie miało miejsce zorganizowanie kolejnej edycji naszego wewnętrzego turnieju. To już wszystko moi mili.

Szanujcie siebie i innych!
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



Koniec OPCL#5 + Roszady + SoRI#4 Empty
PisanieTemat: Re: Koniec OPCL#5 + Roszady + SoRI#4   Koniec OPCL#5 + Roszady + SoRI#4 Icon_minitimePon Sie 17, 2009 8:21 am

myślę że Oczko se poradzi jako VCL graty za 2 miejsce jest elegancko ... szkoda że ludzie odchodzą i rezygnują ale trudno takie jest życie
Powrót do góry Go down
QBIE
Level 3
Level 3




Koniec OPCL#5 + Roszady + SoRI#4 Empty
PisanieTemat: Re: Koniec OPCL#5 + Roszady + SoRI#4   Koniec OPCL#5 + Roszady + SoRI#4 Icon_minitimePon Sie 17, 2009 8:46 pm

Pięknie panowie. Drugie miejsce na OPCL. Drugi klan w Polsce. To już zacne miejsce, niema co Wink Daliście radę!

Gratuluję Oko. Jak już mówiłem - jesteś chyba najszybszym rango zbieraczem w historii SoR ;P.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Koniec OPCL#5 + Roszady + SoRI#4 Empty
PisanieTemat: Re: Koniec OPCL#5 + Roszady + SoRI#4   Koniec OPCL#5 + Roszady + SoRI#4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Koniec OPCL#5 + Roszady + SoRI#4
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Koniec OPCL#6
» Koniec OPC
» Koniec kariery

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Souls of Redemption's Forum :: Souls of Redemption :: News-
Skocz do: