Souls of Redemption's Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Souls of Redemption's Forum

This is Official Forum of Souls of Redemption Clan.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Kaazu przechodzi na emeryturę !

Go down 
+4
Omega
Dark
QBIE
Megatron
8 posters
AutorWiadomość
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



Kaazu przechodzi na emeryturę ! Empty
PisanieTemat: Kaazu przechodzi na emeryturę !   Kaazu przechodzi na emeryturę ! Icon_minitimePon Mar 16, 2009 10:17 pm

Kaazu przechodzi na emeryturę i ląduje na listę honorową Razz
Powrót do góry Go down
QBIE
Level 3
Level 3




Kaazu przechodzi na emeryturę ! Empty
PisanieTemat: Re: Kaazu przechodzi na emeryturę !   Kaazu przechodzi na emeryturę ! Icon_minitimePon Mar 16, 2009 10:22 pm

Omg, masakra. Evila to tam tak dobrze nie znałem, ale wiem, że Kaazu to był ktoś. Dzięki.
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



Kaazu przechodzi na emeryturę ! Empty
PisanieTemat: Re: Kaazu przechodzi na emeryturę !   Kaazu przechodzi na emeryturę ! Icon_minitimePon Mar 16, 2009 11:06 pm

szacun dla Kaaza bo odwalił kawał dobrej roboty w SOR pozdro dla ciebie
Powrót do góry Go down
Omega
Level 3
Level 3
Omega



Kaazu przechodzi na emeryturę ! Empty
PisanieTemat: Re: Kaazu przechodzi na emeryturę !   Kaazu przechodzi na emeryturę ! Icon_minitimePon Mar 16, 2009 11:44 pm

No i kolejny odszedł. Thx za wspólną gre Kaazu.
Powrót do góry Go down
Oko
Level 7
Level 7
Oko



Kaazu przechodzi na emeryturę ! Empty
PisanieTemat: Re: Kaazu przechodzi na emeryturę !   Kaazu przechodzi na emeryturę ! Icon_minitimeWto Mar 17, 2009 4:20 pm

Thx za wszystko co zrobiłeś dla SoR.
Powrót do góry Go down
Pul
Level 2
Level 2




Kaazu przechodzi na emeryturę ! Empty
PisanieTemat: Re: Kaazu przechodzi na emeryturę !   Kaazu przechodzi na emeryturę ! Icon_minitimeWto Mar 17, 2009 10:22 pm

Kazik , Ty zbójó! Jak mogłeś , z kim ja teraz przejdę surva? ; (


Szkoda , fajnie się grało te wszystkie survivale i vs , powodzenia w tak zwanym realu.
Powrót do góry Go down
Prezydent Evil
Level 2
Level 2
Prezydent Evil



Kaazu przechodzi na emeryturę ! Empty
PisanieTemat: Re: Kaazu przechodzi na emeryturę !   Kaazu przechodzi na emeryturę ! Icon_minitimeSro Mar 18, 2009 6:55 pm

Qbie, Nie potrafię już nikogo dobrego ubić Smile jako Tofik było inaczej ... szkoła mnie jeszcze ciśnie do egzaminów i dość często choruje więc nie przydam się w składzie Razz Ja za to Kazia nie znam ale mam nadzieje że jeszcze powróci Smile
Powrót do góry Go down
Lebron
Level 3
Level 3
Lebron



Kaazu przechodzi na emeryturę ! Empty
PisanieTemat: Re: Kaazu przechodzi na emeryturę !   Kaazu przechodzi na emeryturę ! Icon_minitimeSro Mar 18, 2009 8:29 pm

Powodzenia w życiu Kaazu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kaazu przechodzi na emeryturę ! Empty
PisanieTemat: Re: Kaazu przechodzi na emeryturę !   Kaazu przechodzi na emeryturę ! Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Kaazu przechodzi na emeryturę !
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Souls of Redemption's Forum :: Souls of Redemption :: Organization-
Skocz do: