Souls of Redemption's Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Souls of Redemption's Forum

This is Official Forum of Souls of Redemption Clan.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dark kolejny Etap Kariery

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Dark
Level 7
Level 7
Dark



Dark kolejny Etap Kariery Empty
PisanieTemat: Dark kolejny Etap Kariery   Dark kolejny Etap Kariery Icon_minitimePią Sty 30, 2009 12:17 am

Postanowiłem że Po OPC zostanę Trenerem oraz Testerem w Klanie SOR dogram jeszcze CW z DL i zaczynam sie zajmować
szkoleniem ludzi w naszym klanie oraz Taktyki jak i techniki gry aż do uzyskania przez nich perfekcji ... przygotowania ich do bojów z wrogami Razz . Ja już miałem 5 minut na tej scenie i myślę że wypełniłem zadanie NP : zdobywając pierwsze punkty do ligi klanów dla SOR czy bycie w PL team jako pierwsza osoba z poza TOP3 . Będę chciał ustąpić mojego miejsca o ile to możliwe w pl team kadra B osobie która poszła w moje ślady i była w tym klanie od początku czyli Megatronowi .
Będę grał bardzo rzadko w CW aby czasem sprawdzić na co mnie stać ale to będą mniej ważniejsze mecze wydaje mi sie
no i być morze kiedyś wrócę do grania na pełnych obrotach ale teraz czas na innych z SOR
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



Dark kolejny Etap Kariery Empty
PisanieTemat: Re: Dark kolejny Etap Kariery   Dark kolejny Etap Kariery Icon_minitimePią Sty 30, 2009 12:39 am

zapomniałem dodać iż grał będę w cupach ligach dalej aby nie stracić formy
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



Dark kolejny Etap Kariery Empty
PisanieTemat: Re: Dark kolejny Etap Kariery   Dark kolejny Etap Kariery Icon_minitimePią Sty 30, 2009 1:10 am

Myślę, że to było nieuniknione, jednak nie wolno nam ronić łez, każdy kiedyś się "wypadli", jednak ogień może zabłysnąć ponownie, czego Ci Dark życzę z całego serca =*
Dziękuję za miejsce w Pol Teamie, ale to jeszcze zależy od odpowiednich osób np. Pdl.
Nigdy nie zapomnę jak nas motywowałeś, abyśmy nie tracili ducha, za wszystko jestem Ci bardzo, ale to bardzo wdzięczny. Byłeś i jesteś jedynym człowiekiem, który był i jest moim prawdziwym kumplem, który udźwignął cały ciężar przygniatający w owych czasach nasz piękny klan, jesteś jedyną osobą, która tak na prawdę budowała SoR własnymi rękami.
Powodzenia w szkoleniu trenerze ; )
Powrót do góry Go down
Omega
Level 3
Level 3
Omega



Dark kolejny Etap Kariery Empty
PisanieTemat: Re: Dark kolejny Etap Kariery   Dark kolejny Etap Kariery Icon_minitimePią Sty 30, 2009 10:47 am

Dark jesteś spoko kumplem. Rób co chcesz my i tak będziemy cie wspierać Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dark kolejny Etap Kariery Empty
PisanieTemat: Re: Dark kolejny Etap Kariery   Dark kolejny Etap Kariery Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Dark kolejny Etap Kariery
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Dark Wygrywa HH CUP4#
» Dark Combo

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Souls of Redemption's Forum :: Souls of Redemption :: News-
Skocz do: