Souls of Redemption's Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Souls of Redemption's Forum

This is Official Forum of Souls of Redemption Clan.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wyniki SOR na OPC

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Dark
Level 7
Level 7
Dark



Wyniki SOR na OPC Empty
PisanieTemat: Wyniki SOR na OPC   Wyniki SOR na OPC Icon_minitimeCzw Sty 29, 2009 3:05 pm

Witam skoro zaczęło się OPC zrobię temat o naszych wynikach w tym Cupie aby było nam prościej zobaczyć na osiągnięcia naszego klanu ... proszę wpisywać swoje wyniki w postach

ja zacznę : Dark - Bleeq 5-0 dla mnie, Dark - Mori 1-4 moje błędy techniczne .
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



Wyniki SOR na OPC Empty
PisanieTemat: Re: Wyniki SOR na OPC   Wyniki SOR na OPC Icon_minitimeSob Sty 31, 2009 7:37 pm

Mgn v 2Fast 5:0
Mgn v BerserK 4:1


Repki na BF, jestem w grupie H.
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



Wyniki SOR na OPC Empty
PisanieTemat: Re: Wyniki SOR na OPC   Wyniki SOR na OPC Icon_minitimeSob Sty 31, 2009 10:20 pm

Mgn v frecel 5:0

Chłopaki, wychodzę z grupy na 1 pozycji Very Happy
Powrót do góry Go down
Prezydent Evil
Level 2
Level 2
Prezydent Evil



Wyniki SOR na OPC Empty
PisanieTemat: Re: Wyniki SOR na OPC   Wyniki SOR na OPC Icon_minitimeSob Sty 31, 2009 10:50 pm

Brawo Smile

Prezydent vs Amigo 5:0 Zlagowana walka Razz malo przyjemna ale nie mam zastrzezen do stylu gry mojego przeciwnika gral git

Prezydent vs Roxi 0:5 Zlagowana walka Very Happy ale bardziej przyjemna Smile myslalem ze mnie bedzie miazdzyl :/
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



Wyniki SOR na OPC Empty
PisanieTemat: Re: Wyniki SOR na OPC   Wyniki SOR na OPC Icon_minitimeCzw Lut 05, 2009 5:36 pm

DarK - YBnn 1-4 nie wytrzymałem nerwowy jak zwykle
Powrót do góry Go down
Prezydent Evil
Level 2
Level 2
Prezydent Evil



Wyniki SOR na OPC Empty
PisanieTemat: Re: Wyniki SOR na OPC   Wyniki SOR na OPC Icon_minitimePią Lut 13, 2009 4:40 pm

1-4 dla Lee
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



Wyniki SOR na OPC Empty
PisanieTemat: Re: Wyniki SOR na OPC   Wyniki SOR na OPC Icon_minitimeSro Lut 18, 2009 1:12 am

pięknie wam idzie 4 graczy SOR W 1/8 powiedzenia zawsze jestem z wami AVE SOR !!!
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



Wyniki SOR na OPC Empty
PisanieTemat: Re: Wyniki SOR na OPC   Wyniki SOR na OPC Icon_minitimeSob Lut 28, 2009 8:19 pm

Właśnie wygrałem z Liu-Kasem 4:3 i jestem w pół-finale!
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



Wyniki SOR na OPC Empty
PisanieTemat: Re: Wyniki SOR na OPC   Wyniki SOR na OPC Icon_minitimeSob Lut 28, 2009 8:55 pm

Mega mistrz AVE SOR AVE SOR AVE SOR jesteś mistrzem !!!!!!!!!!!!!!1
Powrót do góry Go down
QBIE
Level 3
Level 3




Wyniki SOR na OPC Empty
PisanieTemat: Re: Wyniki SOR na OPC   Wyniki SOR na OPC Icon_minitimeNie Mar 01, 2009 2:17 pm

@Dark - opanuj swe emocje ^^

@Mega - Nie no, jestem na maksa dumny, że jestem z Tobą w klanie Smile Szczerze mówiąc to nie myślałem, że wygrasz. Właśnie ściągam repki, pierwsze i ostatnie z OPC Razz
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



Wyniki SOR na OPC Empty
PisanieTemat: Re: Wyniki SOR na OPC   Wyniki SOR na OPC Icon_minitimeNie Mar 01, 2009 8:56 pm

Dzięki starzy Wink
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



Wyniki SOR na OPC Empty
PisanieTemat: Re: Wyniki SOR na OPC   Wyniki SOR na OPC Icon_minitimeNie Mar 08, 2009 5:16 pm

Megatron vs yBanan 4:3
Dzięki Wink

Chłopaki, jestem w finale! Świętujmy, bo 2miejsce mamy pewne Very Happy
Powrót do góry Go down
QBIE
Level 3
Level 3




Wyniki SOR na OPC Empty
PisanieTemat: Re: Wyniki SOR na OPC   Wyniki SOR na OPC Icon_minitimeNie Mar 08, 2009 8:18 pm

Zajebiście. Banan się potnie! Jeee xD
Właśnie chciałem napisać, że za dużo się namęczyłeś, żeby nie stanąć teraz na pudle ^^
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



Wyniki SOR na OPC Empty
PisanieTemat: Re: Wyniki SOR na OPC   Wyniki SOR na OPC Icon_minitimeNie Mar 08, 2009 11:12 pm

@QBIE
I pomyśleć, że kiedyś miałem wielkiego stresa przed walką z Gaarą Very Happy I to była walka mojego życia ;d
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



Wyniki SOR na OPC Empty
PisanieTemat: Re: Wyniki SOR na OPC   Wyniki SOR na OPC Icon_minitimePon Mar 09, 2009 4:34 pm

Mega jesteś moim mistrzem AVE SOR AVE SOR zawsze jestem duchem z wami
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



Wyniki SOR na OPC Empty
PisanieTemat: Re: Wyniki SOR na OPC   Wyniki SOR na OPC Icon_minitimeSob Sty 16, 2010 6:18 pm

Nie napisałem, ale wygrałem potem finał z Wormem 4:3 i tym samym wygrałem te mistrzostwa Polski Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wyniki SOR na OPC Empty
PisanieTemat: Re: Wyniki SOR na OPC   Wyniki SOR na OPC Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wyniki SOR na OPC
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Wyniki for all
» Wyniki Klanu SoR w OPC

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Souls of Redemption's Forum :: Souls of Redemption :: Tournaments-
Skocz do: