Souls of Redemption's Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Souls of Redemption's Forum

This is Official Forum of Souls of Redemption Clan.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 LF2Cup - Edycja #1

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



LF2Cup - Edycja #1 Empty
PisanieTemat: LF2Cup - Edycja #1   LF2Cup - Edycja #1 Icon_minitimeNie Sty 25, 2009 9:39 pm

Turniej organizowany przez Koziego, ja jestem jego prawą ręką. Chyba wszyscy wiedzą, że sami wybieramy postać, którą ma zagrać przeciwnik, co czyni ten turniej wielce oryginalny. Z naszego klanu do turnieju wystartowały trzy osoby; LF2Cup - Edycja #1 11173w6Megatron - Nasz Lider, LF2Cup - Edycja #1 11173w6Dark - nasz vice Lider i LF2Cup - Edycja #1 11173w6Omega - nasz wierny player. Dark został wykluczony z tej edycji po przez mały wybryk w postaci napisania posta, po poście ostrzegającym twórcy. A teraz nasze wyniki przedstawiające się w tym przedsięwzięciu:

Omega wybrał dla przeciwnika postać: Louis

Omega vs PODLy 1:4
Omega vs Pendzik 4:1
Omega vs Dark 5:0 (w/o)

Omega wyszedł z grupy na drugiej pozycji.



Megatron wybrał dla przeciwnika postać: Louis

Megatron vs JeDik 4:1
Megatron vs yBanan 2:3
Megatron vs XPT 4:1

Megatron wyszedł z grupy na drugiej pozycji.




~ Po rozegraniu pojedynków w grupach, nasi dwaj przedstawiciele weszli do faz po grupowych. Obaj wygrali swoje walki wynikiem 4:3.

Omega vs p0wned 4:3
Megatron vs Caesar 4:3

~ Później miałem walczyć z yBananem o wejście do finału, lecz pewien incydent przeszkodził w rozgrywce. Gracze PODLy i Arvish nie rozegrali swojego pojedynku po grupowego i zajęli miejsce na "Black List". Z takim zbiegiem wydarzeń nie byliśmy w stanie pojedynkować się w normalny sposób, więc Kozi postanowił wyłonić 3 pierwsze miejsca z rozgrywek 1 v 1 v 1. Wraz z Omegą nie mieliśmy łatwych przeciwników; wielu z nich przewyższało nas doświadczeniem, jednak zdołaliśmy dotrzeć do finału. Bardzo cieszy mnie fakt, że aż dwóch graczy z naszego klanu dotarło tak daleko, w końcu dostaniemy więcej punktów do tabeli klanów Razz Wyniki finału przedstawiają się następująco:

Megatron vs yBanan 2:1
Megatron vs Omega -:-

Omega vs yBanan -:-
Omega vs Megatron -:-

~ Osobiście mam już zapewnione drugie miejsce na pudle; jedyne co mnie boli, to to, że wraz z Omegą będziemy musieli stoczyć bratobójczy pojedynek.

Powodzenia w dalszych wynikach! Będą na bieżąco aktualizowane.
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



LF2Cup - Edycja #1 Empty
PisanieTemat: Re: LF2Cup - Edycja #1   LF2Cup - Edycja #1 Icon_minitimeNie Sty 25, 2009 11:01 pm

Mega elegancko Very Happy thx za pomstę za mnie szczerze to pewnie doszedł bym jakoś tak jak wy :] tylko tyle że zawsze znajdzie sie prowokator i ja nie wytrzymuje

BTW : pogodziłem sie już z Ybnn wiec luz

Powodzenia SOR !!!!!!
Powrót do góry Go down
 
LF2Cup - Edycja #1
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» LF2Cup - Edycja #2!
» LF2Cup - Edycja #2
» LF2Cup #3 ...
» LF2Cup#11 is done!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Souls of Redemption's Forum :: Souls of Redemption :: Tournaments-
Skocz do: