Souls of Redemption's Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Souls of Redemption's Forum

This is Official Forum of Souls of Redemption Clan.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Co nowego w nowym roku ?

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



Co nowego w nowym roku ? Empty
PisanieTemat: Co nowego w nowym roku ?   Co nowego w nowym roku ? Icon_minitimeCzw Sty 01, 2009 11:21 pm

Na sam początek życzę wszystkim razem i z osobna szczęśliwego nowego roku !
Później dopiero mogę Wam oznajmić, iż do naszego klanu doszedł Edl. Pewnie już to pisałem, ale nvm, nic się nie stanie jak będzie 2razy : D
Nasza klanówka z klanem +IH+ dobiegła końca, wynik to: 17:43, czyli nasza przegrana, cóż; IH to zwycięski klan ostatniego OPCL, więc nie było co liczyć na wygraną. Jeszcze jednym powodem naszej porażki jest to, że wystawiliśmy (prawie) rezerwowy skład. Myślę, że dobrze bawiliście się na klanówce, bo była ona typowo 4fun ze związku naszego składu. Jedna ważna rzecz, czyli; Kozi założył nową stronę/forum, która będzie wykorzystana do jego turniejów. Można dodać, że zostałem jedynym współorganizatorem (szpan) i pomocnikiem Koziego. Forum można odwiedzić pod adresem: www.lf2cup.darkbb.com .
Szczególnie zapraszam do wspólnej zabawy w dziale Offtopic, aby rozruszać choć trochę nasze forum. Nie myślę, że będzie to drugie forum BF, jednak można wprowadzić tu troszkę lepszy nastrój. Ostatnia sprawa jest taka, że strzelają mi petardami obok domu i pies włazi mi do pralki.
Powrót do góry Go down
Kozi
Level 2
Level 2




Co nowego w nowym roku ? Empty
PisanieTemat: Re: Co nowego w nowym roku ?   Co nowego w nowym roku ? Icon_minitimePią Sty 02, 2009 1:40 pm

Taa, pamiętaj oficjalnie jesteś moją prawą ręką od następnego newsa na LF2cup, który będzie mówił o rozpoczęciu rozgrywek Very Happy
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



Co nowego w nowym roku ? Empty
PisanieTemat: Re: Co nowego w nowym roku ?   Co nowego w nowym roku ? Icon_minitimePią Sty 02, 2009 2:12 pm

Pamiętam, pamiętam, nie martw się Razz
Powrót do góry Go down
Kozi
Level 2
Level 2




Co nowego w nowym roku ? Empty
PisanieTemat: Re: Co nowego w nowym roku ?   Co nowego w nowym roku ? Icon_minitimePią Sty 02, 2009 11:11 pm

Taa ;P na forestach itp robisz ładną furorę Very Happy moja prawico Wink pamiętaj ... ;D

no to w końcu jakiś mniej znany gracz ogólnie początkujący zapisał się do LF2cup yeah ! to mnie szczególnie raduje Very Happy
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



Co nowego w nowym roku ? Empty
PisanieTemat: Re: Co nowego w nowym roku ?   Co nowego w nowym roku ? Icon_minitimeSob Sty 03, 2009 12:39 am

hehe, gwarantuję Ci, że do następnej edycji ściągnę tysiące obcokrajowców Very Happy
Powrót do góry Go down
Kozi
Level 2
Level 2




Co nowego w nowym roku ? Empty
PisanieTemat: Re: Co nowego w nowym roku ?   Co nowego w nowym roku ? Icon_minitimeSob Sty 03, 2009 1:04 am

Mega co do enxt edycji to pomyślę o tym, zastanowię się. Na pewno będą turnieje tylko dla polaków, możliwe że zrobimy jakiś otwarty ale nie obiecuje Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Co nowego w nowym roku ? Empty
PisanieTemat: Re: Co nowego w nowym roku ?   Co nowego w nowym roku ? Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Co nowego w nowym roku ?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Souls of Redemption's Forum :: Souls of Redemption :: News-
Skocz do: