Souls of Redemption's Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Souls of Redemption's Forum

This is Official Forum of Souls of Redemption Clan.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 no :D BonczaS

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
BonczaS
Level 1
Level 1




no :D BonczaS Empty
PisanieTemat: no :D BonczaS   no :D BonczaS Icon_minitimeCzw Paź 30, 2008 12:47 am

Imię: Grzesiek ;/
Nick: BonczaS
Ulubione Postacie: template :r woody, freezy, firen etc... nie lubie huntera
Staż: kiedys gralem przez neta pol roku i teraz wrucilem po paru miechach
Dlaczego SOR: bo mam tu kolegów ;d a przynajmniej 1 a moj klan slaby troche no i stronka zalosna
Numer GG: 4082856

cyclops spoko emotka
Powrót do góry Go down
QBIE
Level 3
Level 3




no :D BonczaS Empty
PisanieTemat: Re: no :D BonczaS   no :D BonczaS Icon_minitimeCzw Paź 30, 2008 3:06 pm

Skład pełny. Miałeś swój klan i potrzymał zaledwie kilka dni. Zostawiasz ich, tak po prostu? Jeszcze zachowanie na forum BF. . . Wszystko mówi samo za siebie. Zmieniłeś się od czasu naszej ostatniej rozmowy. Z góry jestem za nieprzyjęciem Cię do klanu.
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



no :D BonczaS Empty
PisanieTemat: Re: no :D BonczaS   no :D BonczaS Icon_minitimeCzw Paź 30, 2008 3:35 pm

ekipa full i jestem tego samego zdania co QBIE morze innym razem
Powrót do góry Go down
BonczaS
Level 1
Level 1




no :D BonczaS Empty
PisanieTemat: Re: no :D BonczaS   no :D BonczaS Icon_minitimeCzw Paź 30, 2008 4:44 pm

-.- dałem strone na forum BF i odrazu krytyka -.- naprwade sa tam same pedaly mega ma racje ze tam nie zaglada bo mnie jak i jego tam besztaja
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



no :D BonczaS Empty
PisanieTemat: Re: no :D BonczaS   no :D BonczaS Icon_minitimeCzw Paź 30, 2008 7:27 pm

Hmm... Ja tam nie zaglądam, bo mam bana xD
A co do rekrutacji, to przykro mi, lecz skład mamy pełny : (
Z większą ilością graczy, klan będzie miał problemy.
Powrót do góry Go down
Krencik
Level 1
Level 1




no :D BonczaS Empty
PisanieTemat: Re: no :D BonczaS   no :D BonczaS Icon_minitimeCzw Paź 30, 2008 7:52 pm

Przepraszam, że się wtrącę, ale tego kolesia o nicku BonczaS to ja całkowicie nie rozumiem.
Założył klan, upadł, bo dla niego są tam sami słabi gracze (podejście geniusza).
Nazwa tego klanu SOAD - żałosne (aż tak trudno wymyślić nazwę - marny umysł).
Mówi, że na forum BF są same pedały etc. (tam wchodzą wszystkie najważniejsze osobistości z polskiego świata LF2 - koleś weź wyluzuj, bo zachowujesz się tam w sposób dziecinny oraz żałosny, jak dziecko neostrady).

To na razie tyle ode mnie na temat tej osoby. Zalecam klanu SoR o nieprzyjmowanie go. Jak niestety go przyjmiecie to będzie wasz wielki błąd.

To, co napisałeś, nie odnosi nic do tematu, sam to wiesz. Warn słowny.
Powrót do góry Go down
BonczaS
Level 1
Level 1




no :D BonczaS Empty
PisanieTemat: Re: no :D BonczaS   no :D BonczaS Icon_minitimeCzw Paź 30, 2008 11:13 pm

lol juz sie zaczyna?!?! kto powiedzial ze moj klan upadl?!?!? lOL mamy klanowke z +IH+ i wiedzie nam sie dobrze
Powrót do góry Go down
BonczaS
Level 1
Level 1




no :D BonczaS Empty
PisanieTemat: Re: no :D BonczaS   no :D BonczaS Icon_minitimeCzw Paź 30, 2008 11:14 pm

a SOAD oficjalnie sie rozpadlo czyli nazwa jest legalna ;]
Powrót do góry Go down
QBIE
Level 3
Level 3




no :D BonczaS Empty
PisanieTemat: Re: no :D BonczaS   no :D BonczaS Icon_minitimeCzw Paź 30, 2008 11:18 pm

Weźcie go stąd, pls.
Powrót do góry Go down
BonczaS
Level 1
Level 1




no :D BonczaS Empty
PisanieTemat: Re: no :D BonczaS   no :D BonczaS Icon_minitimeCzw Paź 30, 2008 11:44 pm

Bo noobie ploty zucasz takie a jak by ktos mowil ze SoR jest poje... ze same nooby i rasisci i ze sie rozpada to wiesz....
Powrót do góry Go down
BonczaS
Level 1
Level 1




no :D BonczaS Empty
PisanieTemat: Re: no :D BonczaS   no :D BonczaS Icon_minitimeCzw Paź 30, 2008 11:45 pm

tylko z Rasizmem sie zgodze ;] bo jestesmy źli!! i takie satany na czarno sie ubieramy etc
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



no :D BonczaS Empty
PisanieTemat: Re: no :D BonczaS   no :D BonczaS Icon_minitimeCzw Paź 30, 2008 11:56 pm

sprawa zamknięta opanuj sie bonczas z tymi postami ... sprobuj innym razem u mnie masz niezdane za Noobienie na forum ... zamknąć temat
Powrót do góry Go down
QBIE
Level 3
Level 3




no :D BonczaS Empty
PisanieTemat: Re: no :D BonczaS   no :D BonczaS Icon_minitimePią Paź 31, 2008 12:05 am

Nie czaisz tego, że nie można być w dwóch klanach jednocześnie?
Jak zakładasz u nas temat z prośbą o rekrutację, to znaczy, że jesteś bez klanu. - To dla mnie było oczywiste, do teraz.
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



no :D BonczaS Empty
PisanieTemat: Re: no :D BonczaS   no :D BonczaS Icon_minitimePią Paź 31, 2008 1:40 pm

Nie ma opcji bycia w 2klanch jednocześnie, jeżeli Twój klan istnieje, to zostajesz w nim. Temat zamykam na wszelki wypadek, gdyby komuś zachciało się spamować, a BonczaS dostaje dwa ostrzeżenia: 1 - za pisanie kilka postów pod rząd (mógłbym dać więcej, bo nie pisałeś tak raz, więc cicho siedź), 2 - Offtopic, czyli pisanie rzeczy, które nic nie wnoszą do tematu.

Megatron~
Powrót do góry Go down
Sponsored content





no :D BonczaS Empty
PisanieTemat: Re: no :D BonczaS   no :D BonczaS Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
no :D BonczaS
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Souls of Redemption's Forum :: Souls of Redemption :: Recruitment-
Skocz do: