Souls of Redemption's Forum

This is Official Forum of Souls of Redemption Clan.

IndeksIndeks  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share

Koniec nastał

Go down 
AutorWiadomość
Oko
Level 7
Level 7
Oko

Koniec nastał Empty
PisanieTemat: Koniec nastał   Koniec nastał Icon_minitimeWto Mar 27, 2012 11:36 pm

Niestety musze podzielić się w wami zła wiadomością. Po ponad 4 latach istnienia czas SoR dobiegł końca. Aktywność na forum zerowa, tak jak i aktywność klanu. Spędziłem w SoR 3 lata, czyli całą moją karierę. Ten czas dla mnie będzie niezapomniany, te wszystkie klanówki, turnieje i w ogóle wszystko co dział się w naszych szeregach. A teraz troche bardziej oficjalnie: Ogłaszam że dnia 27.04.2012r klan Souls of Redemption kończy swoją działaność na polskiej scenie LF2.

Teraz troche sentymentalnie, czyli podziękowania:

Dark - dzięki za cały ten czas który poświęciłeś dla SoR. Wspólna gra i rozmowy były nieocenione. Dzięki Tobie klan trzymał się spory kawał czasu, razem utrzymywaliśy SoR przy życiu ale , jak widać, kiedyś musiał nastać tego koniec. Jeszcze raz dzięki!

Megatron - gdyby nie ty nie znalazłbym się w SoR. Tobie właśnie zawdzięczam swój rozwój kariery. Dzięki za cały ten czas jaki poświęcałeś na gre ze mną i za ten czas który włożyłeś w rozwój naszego klanu. Zanim odszedłeś byłeś głównym filarem podtrzymującym SoR.

Mientus - no prawda nie udzielałeś się na forum, jednak byłeś bardzo pomocny dla klanu. W trudnych czasach to właśnie ty ratowałeś nas swoim skillem. Dzięki za grę i za wsparcie dla SoR.

Z góry przepraszam tych których tutaj nie wymieniłem, a czują że powinni się tu znaleźć. Osoby wymienione przeze mnie to gracze którzy przez czas mojej kariery odzaczyli się w SoR jeśli nie skillem to zaangażowaniem w życie klanu. Pora już kończyć ten ostatni już news. Być może w przyszłości SoR stanie na nogi. Dzięi wzystkim i trzymajcie się!

~THE END

Level 3
Level 3

Koniec nastał Empty
PisanieTemat: Re: Koniec nastał   Koniec nastał Icon_minitimeWto Mar 27, 2012 11:54 pm

Szok. Scena bez SoR nie będzie już tym samym, taka prawda...
Powrót do góry Go down
Omega
Level 3
Level 3
Omega

Koniec nastał Empty
PisanieTemat: Re: Koniec nastał   Koniec nastał Icon_minitimeSro Mar 28, 2012 8:39 pm

Kurde wszedłem sobie na strone soru a tu taki news ;/ naprawdę szkoda i sam żałuj, ze nie byłem zbyt aktywny w przeciągu paru dni... byłem w Sor od paru lat i to właśnie w tym klanie tak naprawde rozpoczołem swoją przygodę lf2:) chciałbym wszystkim graczom sor podziękować i życzyć dalszej gry w lf Wink
Powrót do góry Go down
Oko
Level 7
Level 7
Oko

Koniec nastał Empty
PisanieTemat: Re: Koniec nastał   Koniec nastał Icon_minitimeSro Mar 28, 2012 11:25 pm

No cóż, dalej się tego ciągnać nie dało. Za jakiś czas trzeba będzie zebrać stary skłąd SoR i reaktywacje zrobić Wink

Level 7
Level 7
Dark

Koniec nastał Empty
PisanieTemat: Re: Koniec nastał   Koniec nastał Icon_minitimeCzw Mar 29, 2012 11:19 am

Zgadzam się z Oko może coś kiedyś z tego będzie , z tego miejsca zachęcam tych którzy jeszcze coś chcą robią na scenie lf2 a myślę że Oko i Omega wy jeszcze byście coś zrobili do grania lub dołączenia do innego klanu by skill całkowicie nie spadł
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron

Koniec nastał Empty
PisanieTemat: Re: Koniec nastał   Koniec nastał Icon_minitimeCzw Mar 29, 2012 4:09 pm

Dzięki wszystkim za utrzymywanie klanu. Powodzenia dalej. Szanujcie siebie i innych.

A SoR, no cóż... bywaj stary Smile Życie nie kończy się na swojej przeszłości i należy o tym pamiętać.

3majcie się Wink

Neon
Level 3
Level 3
Neon

Koniec nastał Empty
PisanieTemat: Re: Koniec nastał   Koniec nastał Icon_minitimeSro Maj 09, 2012 12:12 am

Ja wchodze raz na rok, liczę że poczytam o jakichs zwyciestwach, a tu taka wiadomość. Cociaż mnie tu już długo nie było, to sie jednak łezka w oku kręci że to koniec klanu.
Powrót do góry Go down
Oko
Level 7
Level 7
Oko

Koniec nastał Empty
PisanieTemat: Re: Koniec nastał   Koniec nastał Icon_minitimeSro Maj 09, 2012 5:05 pm

Fajnie że chociaż pamiętasz, ja tu nadal zaglądam, tam w przyzwyczajenia.

Level 3
Level 3
Neon

Koniec nastał Empty
PisanieTemat: Re: Koniec nastał   Koniec nastał Icon_minitimePią Cze 29, 2012 2:08 am

ja to jak mi sie zdarzy. jakby nie było to szkoda, gracie gdzieś dalej?
Powrót do góry Go down
Oko
Level 7
Level 7
Oko

Koniec nastał Empty
PisanieTemat: Re: Koniec nastał   Koniec nastał Icon_minitimePią Cze 29, 2012 12:15 pm

Dark i Mientus o ile sie nie myle mają klan, ja aktualnie nie ale nie kończe kariery.

Level 3
Level 3
Neon

Koniec nastał Empty
PisanieTemat: Re: Koniec nastał   Koniec nastał Icon_minitimeSro Lip 18, 2012 1:13 am

Jaki klan, moze by co porobił jeszcze Smile
Powrót do góry Go down
Oko
Level 7
Level 7
Oko

Koniec nastał Empty
PisanieTemat: Re: Koniec nastał   Koniec nastał Icon_minitimeSro Lip 18, 2012 3:46 pm

Dark jest w Blizzards Beasts a Mientus to nie wiem.

Level 2
Level 2
Prybator

Koniec nastał Empty
PisanieTemat: Re: Koniec nastał   Koniec nastał Icon_minitimeCzw Mar 28, 2013 6:55 pm

Mientus gra w AF razem ze mną. Ciekawe czy klan zostanie kiedyś reaktywowany( o ile istnieje taka możliwość)
Powrót do góry Go down
Oko
Level 7
Level 7
Oko

Koniec nastał Empty
PisanieTemat: Re: Koniec nastał   Koniec nastał Icon_minitimeCzw Mar 28, 2013 7:19 pm

Możliwość istnieje ale raczej cała scena lf2 musiałaby odżyć bo inaczej sensu nie widze.

Koniec nastał Empty
PisanieTemat: Re: Koniec nastał   Koniec nastał Icon_minitime

Powrót do góry Go down

Koniec nastał
Powrót do góry 
Strona 1 z 1