Souls of Redemption's Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Souls of Redemption's Forum

This is Official Forum of Souls of Redemption Clan.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Lobby Tournament#2

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Riki
Level 1
Level 1




Lobby Tournament#2 Empty
PisanieTemat: Lobby Tournament#2   Lobby Tournament#2 Icon_minitimeCzw Gru 22, 2011 10:11 pm

Lobby Tournament#2 Lobbytournament

Witam,
Może, nie którzy pamiętają edycje #1, którą Mefju zorganizował Smile Spytałem go czy mogę zorganizować drugą edycję turnieju LT#2 i wyraził zgode, a nawet Dał mi także stronę na której organizował turniej: Hmm nie mogę dać linka Sad Dark jak możesz zapodaj bo mi pisze że muszę 7dni czekać -,-
Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału
A zapomniałbym dla tych co nie wiedzą (nie tylko Very Happy) Gra odbędzie się 2v2 (łączą się cztery osoby)
Mam nadzieję że wypali, Zasady są na stronie Cool
Przewiduje start po świętach Razz

Zapraszam cały klan Sor do zapisania się Wink Darek już pisał, że nie będzie, ale i tak zapraszam Razz

~Riki
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



Lobby Tournament#2 Empty
PisanieTemat: Re: Lobby Tournament#2   Lobby Tournament#2 Icon_minitimePią Gru 23, 2011 3:22 pm

Dziękuję za Info , nic nie zapodaję bo i tak nikt od nas zapewne nie zagra w tym o to cupie ale dzięki i tak za pamięć.
Powrót do góry Go down
 
Lobby Tournament#2
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Lobby Tournament#1
» HH Tournament #1
» HH Tournament #2
» HH Tournament#3
» HH#4 Tournament

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Souls of Redemption's Forum :: Souls of Redemption :: Tournaments-
Skocz do: