Souls of Redemption's Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Souls of Redemption's Forum

This is Official Forum of Souls of Redemption Clan.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Demokracja!

Go down 
+4
Xarr
Natsu
Danken
Oko
8 posters
AutorWiadomość
Oko
Level 7
Level 7
Oko



Demokracja! Empty
PisanieTemat: Demokracja!   Demokracja! Icon_minitimeSob Gru 10, 2011 4:58 pm

Z racji tego że Megatron odchodzi z SoR, stanowisko CL musi zając ktoś inny. Wspólnie z Darkiem postanowiliśmy że wybór ten nie będzie tylko między organizacją klanu, ale między wszystkimi memberami SoR. Do rzeczy, OGŁASZAM WYBORY NA CL SoR!. Z racji długości pobuty w klanie, "ostatniej woli" Megatrona, oraz wcześniej pełnionych funkcji wybó będzie między dwoma osobami z naszego kanu. A oto i one:

Oko - Ilość oddanych głosów: 3

Dark - Ilość oddanych głosów: 3


Tak dla ściśłości głosować mogą tylko memberzy SoR. Rzecz jasna ja i Dark jesteśmy wykluczeni z głosowania. Głosujemy w tym temacie.



Ostatnio zmieniony przez Oko dnia Wto Gru 20, 2011 10:32 pm, w całości zmieniany 6 razy
Powrót do góry Go down
Danken
Level 2
Level 2
Danken



Demokracja! Empty
PisanieTemat: Re: Demokracja!   Demokracja! Icon_minitimeSob Gru 10, 2011 5:22 pm

Jednak zdecydowaliście się na wybory. W porządku, dość słusznie.
Ja oddaję swój głos na Darka, za to że jest rozpoznawalnym symbolem klanu i mam pewność, że umie właściwie zajmować się memberami klanu.
A Oko, jakkolwiek ogarnięty pan z Ciebie, to jednak nie znamy się na tyle dobrze, żebym mógł ocenić czy będziesz dobry czy nie..
Tak więc Dark.
Powrót do góry Go down
Natsu
Level 2
Level 2




Demokracja! Empty
PisanieTemat: Re: Demokracja!   Demokracja! Icon_minitimeNie Gru 11, 2011 1:21 am

Głos na Darka
Powrót do góry Go down
Xarr
Level 1
Level 1




Demokracja! Empty
PisanieTemat: Re: Demokracja!   Demokracja! Icon_minitimeCzw Gru 15, 2011 11:46 pm

Głosuje na Darka
Powrót do góry Go down
Omega
Level 3
Level 3
Omega



Demokracja! Empty
PisanieTemat: Re: Demokracja!   Demokracja! Icon_minitimePią Gru 16, 2011 8:01 pm

głosuje na oko
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



Demokracja! Empty
PisanieTemat: Re: Demokracja!   Demokracja! Icon_minitimeSob Gru 17, 2011 11:42 pm

Oko napisał, że mogę głosować.

Dark jest dobrym graczem, ale moim zdaniem to Oko powinien zostać liderem klanu, ponieważ wie on najwięcej o organizacji, która jest tak potrzebna na tym stanowisku.

Głos na Oko.
Powrót do góry Go down
Prybator
Level 2
Level 2
Prybator



Demokracja! Empty
PisanieTemat: Re: Demokracja!   Demokracja! Icon_minitimeWto Gru 20, 2011 5:42 pm

Jako że mój głos jest decydujący zdam się na opinie megatrona który lepiej wie kto sie nadaje na to stanowisko ze względu na to że już je pełnił.

Głos na Oko
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



Demokracja! Empty
PisanieTemat: Re: Demokracja!   Demokracja! Icon_minitimeWto Gru 20, 2011 5:53 pm

3-3 kto jeszcze nie głosował ?
Powrót do góry Go down
Prybator
Level 2
Level 2
Prybator



Demokracja! Empty
PisanieTemat: Re: Demokracja!   Demokracja! Icon_minitimeWto Gru 20, 2011 6:35 pm

oko wczoraj pisał mi na gg że mam decydujący głos, może sie pomylił
Powrót do góry Go down
Oko
Level 7
Level 7
Oko



Demokracja! Empty
PisanieTemat: Re: Demokracja!   Demokracja! Icon_minitimeWto Gru 20, 2011 10:32 pm

Wszyscy głosowali, teoretyczenie Lebron tylko nie głosował.
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



Demokracja! Empty
PisanieTemat: Re: Demokracja!   Demokracja! Icon_minitimeSro Gru 21, 2011 4:43 pm

wiec trzeba chyba zrobić głosowanie globalnej sceny , Lebron jest w tym klanie czy nie ?
Powrót do góry Go down
Oko
Level 7
Level 7
Oko



Demokracja! Empty
PisanieTemat: Re: Demokracja!   Demokracja! Icon_minitimeCzw Gru 22, 2011 2:10 pm

Wedle postu Megatrona obaj już nie są. A głosowanie całej sceny mija się z celem, co komu do tego kto będzie CL'em w klanie? A po drugie przyniosłoby to więcej złego niż dobrego bo nie każdy będzie głosował "dla dobra" SoR.
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



Demokracja! Empty
PisanieTemat: Re: Demokracja!   Demokracja! Icon_minitimeCzw Gru 22, 2011 4:47 pm

to ja już nie wiem Megan są czy nie sa w tym klanie , bo napisane że ty ponoć zezwoliłeś mu na głos a on mi mówi że go nie ma w klanie , wiec pytam się co robimy Very Happy
Powrót do góry Go down
Oko
Level 7
Level 7
Oko



Demokracja! Empty
PisanieTemat: Re: Demokracja!   Demokracja! Icon_minitimePią Gru 23, 2011 5:18 pm

Powiedzmy że sa w klanie do wyboru CL'a. Ale chyba będziemy musieli ustalić to między sobą bo klan podzielił się na pół.
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



Demokracja! Empty
PisanieTemat: Re: Demokracja!   Demokracja! Icon_minitimePią Gru 23, 2011 10:28 pm

wiec zapraszam na gg przedyskutujemy to Smile
Powrót do góry Go down
Oko
Level 7
Level 7
Oko



Demokracja! Empty
PisanieTemat: Re: Demokracja!   Demokracja! Icon_minitimeSob Gru 24, 2011 9:54 pm

Wspólnie z Darkiem podjęliśmy decyjzę że ja będę vCL'em a Dark będzie CL'em.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Demokracja! Empty
PisanieTemat: Re: Demokracja!   Demokracja! Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Demokracja!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Souls of Redemption's Forum :: Souls of Redemption :: Organization-
Skocz do: