Souls of Redemption's Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Souls of Redemption's Forum

This is Official Forum of Souls of Redemption Clan.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 4 runda OPCL#4 !!

Go down 
+3
Pendzik
Megatron
QBIE
7 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
QBIE
Level 3
Level 3




4 runda OPCL#4 !! Empty
PisanieTemat: 4 runda OPCL#4 !!   4 runda OPCL#4 !! Icon_minitimeSob Wrz 06, 2008 11:37 am

Tym razem zmierzymy się z *ET Very Happy
W meczu towarzyskim, z tym teamem wygraliśmy, mam nadzieję, że teraz nam pójdzie jeszcze lepiej!
Do boju xD

Skład:

SoR

- Mega
- Kaazu
- Domi

ET

- Podly
- Walse
- BerserK

Wyniki:
Mega vs Podly 4:1
Mega vs BerserK 1:4
Mega vs Walsemore 4:1

Kaazu vs Podly 1:4
Kaazu vs BerserK 5:0
Kaazu vs Walsemore 3:2

Domi vs Podly 1:4
Domi vs BerserK 2:3
Domi vs Walsemore 2:3

Ogólnie: SoR 23:22 *ET

Edited by Mgn


We Win!!!


Ostatnio zmieniony przez QBIE dnia Nie Wrz 14, 2008 3:19 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



4 runda OPCL#4 !! Empty
PisanieTemat: Re: 4 runda OPCL#4 !!   4 runda OPCL#4 !! Icon_minitimeSob Wrz 06, 2008 12:49 pm

Moja sytuacja jest do dupy i mogę mało siedzieć na kompie, matka schowała pamięć i nie wie gdzie jest, oskarża mnie, że ja ją schowałem, no żal i tyle... (Ale ja mam zapasową, nie wiem gdzie jest tamta)
Ale zagram, dam z siebie wszystko.
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



4 runda OPCL#4 !! Empty
PisanieTemat: Re: 4 runda OPCL#4 !!   4 runda OPCL#4 !! Icon_minitimeWto Wrz 09, 2008 7:26 pm

Coś ty kurwa zrobił!!? Ja chcę grać!!!! Jak jeszcze ktoś nie rozegrał swoich walk, zmieńcie go na mnie! Matka odda mi dzisiaj kompa i będę mógł dalej jechać tych cwelów z ET Very Happy czekam na zmianę.
Powrót do góry Go down
QBIE
Level 3
Level 3




4 runda OPCL#4 !! Empty
PisanieTemat: Re: 4 runda OPCL#4 !!   4 runda OPCL#4 !! Icon_minitimeWto Wrz 09, 2008 8:04 pm

Chciałem z Darkiem ustalić skład, jednak miał już z góry wybranych reprezentantów. Jak coś to Mega do Darka zagadaj czy coś...
Powrót do góry Go down
Pendzik
Level 2
Level 2
Pendzik



4 runda OPCL#4 !! Empty
PisanieTemat: Re: 4 runda OPCL#4 !!   4 runda OPCL#4 !! Icon_minitimeWto Wrz 09, 2008 11:41 pm

A widzisz Mega wiesz jak się czuje osoba nie wystawiona wreszczie....


@Topic

Do boju SoR!
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



4 runda OPCL#4 !! Empty
PisanieTemat: Re: 4 runda OPCL#4 !!   4 runda OPCL#4 !! Icon_minitimeSro Wrz 10, 2008 6:49 pm

@QBIE
Zobacze jak tam z moim skillem i uzgodnie z Darkiem, czy opłaca się mnie wstawić, czy tylko zplamię SoR moim i porażkami.

@Pendzik
hehe, nie chodzi mi o to, że zmiana, tylko chodzi mi o pkty, szczerze powiedziawszy, to powiem, że nie chcę grać, żeby mi to jakąś frajdę sprawiało, bo tak nie jest, zawsze zżera mnie stres, a wierz mi, to przyjemne nie jest : / Jeśli się okaże, że np. DOM1, albo Kaazu grają teraz lepiej ode mnie, to nawet się nie zastanawiam.
Powrót do góry Go down
QBIE
Level 3
Level 3




4 runda OPCL#4 !! Empty
PisanieTemat: Re: 4 runda OPCL#4 !!   4 runda OPCL#4 !! Icon_minitimeNie Wrz 14, 2008 3:19 pm

Uaktualnienie naszego składu.
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



4 runda OPCL#4 !! Empty
PisanieTemat: Re: 4 runda OPCL#4 !!   4 runda OPCL#4 !! Icon_minitimeNie Wrz 14, 2008 8:39 pm

Uaktualniłem skład ET i pierwszą rozegraną walkę.

MGN vs PDL 4:1
gg thx ; )

Dam wam repki zara.
Edit:
Repki, ściągajcie ; )
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



4 runda OPCL#4 !! Empty
PisanieTemat: Re: 4 runda OPCL#4 !!   4 runda OPCL#4 !! Icon_minitimeNie Wrz 14, 2008 10:07 pm

Mega mistrz ;] elegancko ... ja nie moge zagrać znowu mam problemy z hamczi teraz czas na was ludzie ;] wykażcie sie tak jak ja kiedyś dla SOR w cupach

Wyniki reszty w meczu z PDL

Kaazu - PDL 1-4
Domi - PDL 1-4

ET - SOR 9- 6 dla rywali ... grac walki ;] gl&hf
Powrót do góry Go down
Lebron
Level 3
Level 3
Lebron



4 runda OPCL#4 !! Empty
PisanieTemat: Re: 4 runda OPCL#4 !!   4 runda OPCL#4 !! Icon_minitimeSob Wrz 20, 2008 8:09 pm

Czemu ja nie moglem zagrc? Sad
Powrót do góry Go down
QBIE
Level 3
Level 3




4 runda OPCL#4 !! Empty
PisanieTemat: Re: 4 runda OPCL#4 !!   4 runda OPCL#4 !! Icon_minitimeSob Wrz 20, 2008 9:31 pm

Bo nie znasz zasad tego cupa?

Skład był wybierany gdy Ty nie byłeś w SoR.
Powrót do góry Go down
Pendzik
Level 2
Level 2
Pendzik



4 runda OPCL#4 !! Empty
PisanieTemat: Re: 4 runda OPCL#4 !!   4 runda OPCL#4 !! Icon_minitimeCzw Wrz 25, 2008 3:46 pm

Kurde rozgrywa to ktoś wogóle ? :/
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



4 runda OPCL#4 !! Empty
PisanieTemat: Re: 4 runda OPCL#4 !!   4 runda OPCL#4 !! Icon_minitimeCzw Wrz 25, 2008 8:25 pm

Kaazu musi zagrać z Berkiem i Wlasem, Domi i ja z Walsem, ktory chyba wymiguje sie od gry...
Powrót do góry Go down
Pendzik
Level 2
Level 2
Pendzik



4 runda OPCL#4 !! Empty
PisanieTemat: Re: 4 runda OPCL#4 !!   4 runda OPCL#4 !! Icon_minitimeCzw Wrz 25, 2008 11:07 pm

To ruszcie te swoje leniwe dupy i rozegrajcie to Very Happy
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



4 runda OPCL#4 !! Empty
PisanieTemat: Re: 4 runda OPCL#4 !!   4 runda OPCL#4 !! Icon_minitimePią Wrz 26, 2008 3:44 pm

Mnie to mówisz? Very Happy
Kaaza trzeba zmotywować, nie odpisuje na moje wiadomości na gg, piszcie do niego, żeby grał.
A co do mnie i Domiego, Wals nie chce grać, caly czas mówi później.
Powrót do góry Go down
QBIE
Level 3
Level 3




4 runda OPCL#4 !! Empty
PisanieTemat: Re: 4 runda OPCL#4 !!   4 runda OPCL#4 !! Icon_minitimePią Wrz 26, 2008 4:06 pm

Może w końcu w/o?
Powrót do góry Go down
Pendzik
Level 2
Level 2
Pendzik



4 runda OPCL#4 !! Empty
PisanieTemat: Re: 4 runda OPCL#4 !!   4 runda OPCL#4 !! Icon_minitimePią Wrz 26, 2008 4:20 pm

Wlecze się to i wlecze kiedy będzie wreszcie koniec tego OPCL?Razz
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



4 runda OPCL#4 !! Empty
PisanieTemat: Re: 4 runda OPCL#4 !!   4 runda OPCL#4 !! Icon_minitimePią Wrz 26, 2008 4:50 pm

Po rozegraniu all walk
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



4 runda OPCL#4 !! Empty
PisanieTemat: Re: 4 runda OPCL#4 !!   4 runda OPCL#4 !! Icon_minitimeSob Wrz 27, 2008 5:53 pm

Kaazu v Walsemore 3:2

Edit:

Mgn v Walsemore 4:1

Repki

Edit2:

Domi v Walsemore 2:3
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



4 runda OPCL#4 !! Empty
PisanieTemat: Re: 4 runda OPCL#4 !!   4 runda OPCL#4 !! Icon_minitimePon Wrz 29, 2008 8:01 pm

O ja pierdole!!!!!!!!!!!!!!!!! Kaazu wygrał z BerserKiem 5:0 i tym sposobem wygrywamy OPCL#4 z 3miejscem!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ankieta na stronie klanu była na miejscu, thx Kaazu ; ***
Powrót do góry Go down
Pendzik
Level 2
Level 2
Pendzik



4 runda OPCL#4 !! Empty
PisanieTemat: Re: 4 runda OPCL#4 !!   4 runda OPCL#4 !! Icon_minitimePon Wrz 29, 2008 8:32 pm

CO ?! Wygrał ?! !!! 5:0 !!! Gz Kaazu.
Powrót do góry Go down
QBIE
Level 3
Level 3




4 runda OPCL#4 !! Empty
PisanieTemat: Re: 4 runda OPCL#4 !!   4 runda OPCL#4 !! Icon_minitimePon Wrz 29, 2008 8:32 pm

Tak! Dumny Very Happy

Moje kochane ;P Pierwsze OPCL i podium Smile

Tak jak ostatnio, wygrana jednym punktem Very Happy To nie przypadek ;D


Ostatnio zmieniony przez QBIE dnia Pon Wrz 29, 2008 8:37 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Johny
Level 2
Level 2




4 runda OPCL#4 !! Empty
PisanieTemat: Re: 4 runda OPCL#4 !!   4 runda OPCL#4 !! Icon_minitimePon Wrz 29, 2008 8:33 pm

Łohohoho chłopaky! Gratulacje małe judy. Teraz trzeba się wziąć do pracy Very Happy
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



4 runda OPCL#4 !! Empty
PisanieTemat: Re: 4 runda OPCL#4 !!   4 runda OPCL#4 !! Icon_minitimePon Wrz 29, 2008 8:33 pm

Oszalałem ;];];] SOR ROX Kaaz jesteś wielki 3 miejsce nasze ;]
Powrót do góry Go down
Kaazu
Level 1
Level 1




4 runda OPCL#4 !! Empty
PisanieTemat: Re: 4 runda OPCL#4 !!   4 runda OPCL#4 !! Icon_minitimePon Wrz 29, 2008 8:44 pm

poczekajcie trochę to wam filmiki zarzucę santa

Edit: http://lfr.x-ind.com/node/9
Powrót do góry Go down
Sponsored content





4 runda OPCL#4 !! Empty
PisanieTemat: Re: 4 runda OPCL#4 !!   4 runda OPCL#4 !! Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
4 runda OPCL#4 !!
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» 3 runda OPCL
» OPCL#7 Runda druga
» SoR vs. IH OPPL#1, Runda 6
» OPPL#1, Runda 2! + Masters Cup

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Souls of Redemption's Forum :: Souls of Redemption :: News-
Skocz do: