Souls of Redemption's Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Souls of Redemption's Forum

This is Official Forum of Souls of Redemption Clan.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Niespodzianka - dla wielu dobra, dla niewielu zapewne zła.

Go down 
+4
Dark
Oko
Pul
Megatron
8 posters
AutorWiadomość
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



Niespodzianka - dla wielu dobra, dla niewielu zapewne zła. Empty
PisanieTemat: Niespodzianka - dla wielu dobra, dla niewielu zapewne zła.   Niespodzianka - dla wielu dobra, dla niewielu zapewne zła. Icon_minitimeWto Lip 13, 2010 1:47 pm

Nigdy nie sądziłem, że ta sprawa, nad którą rozmyślałem już dłuuugi czas stanie na takim poziomie. Właśnie wróciłem z rekolekcji, które tylko przybliżyły mnie do tej decyzji. Nie chcę widzieć spamu na gg. Na koniec chciałem tylko przypomnieć pewnej Kózce, żeby organizowała dalsze rundy meczu Polska vs LF Arena, chyba, że jej nie zależy. Jeśli będzie super potrzeba, zagram do meczu Pol-Teamu oraz sporadycznie do walki AWD. Proszę mnie jednak kasować z każdej listy organizacyjnej, ponieważ już nie będę się tym zajmował. Teraz oficjalnie: odchodzę z LF2 i tym samym z mego kochanego SoR. 3majcie się i myślę, że będziecie o mnie pamiętać, bo ja na pewno o Was nie zapomnę Wink Papa ;*
Powrót do góry Go down
Pul
Level 2
Level 2




Niespodzianka - dla wielu dobra, dla niewielu zapewne zła. Empty
PisanieTemat: Re: Niespodzianka - dla wielu dobra, dla niewielu zapewne zła.   Niespodzianka - dla wielu dobra, dla niewielu zapewne zła. Icon_minitimeWto Lip 13, 2010 2:06 pm

o.O wtf?!

... no nic... powodzenia w rlu etc etc dzięki za wszystkie walki i gry etc etc...

I tak Cie będę gnębił na gg ;]
I od czasu do czasu i tak Cie do gry wciągnę, o! hihi ;D
Powrót do góry Go down
Oko
Level 7
Level 7
Oko



Niespodzianka - dla wielu dobra, dla niewielu zapewne zła. Empty
PisanieTemat: Re: Niespodzianka - dla wielu dobra, dla niewielu zapewne zła.   Niespodzianka - dla wielu dobra, dla niewielu zapewne zła. Icon_minitimeWto Lip 13, 2010 4:13 pm

Ehh...szkoda,ale i tak życzę ci powodzenia w życiu,dzięki za gre,nie zapomnij o SoR i zerkaj czasem Wink.3m się i pa.
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



Niespodzianka - dla wielu dobra, dla niewielu zapewne zła. Empty
PisanieTemat: Re: Niespodzianka - dla wielu dobra, dla niewielu zapewne zła.   Niespodzianka - dla wielu dobra, dla niewielu zapewne zła. Icon_minitimeWto Lip 13, 2010 5:46 pm

brava dla człowieka który był i jest legendą tego klanu ... Megan zszedłeś ze sceny niepokonany zrobiłeś tyle dla SoR że czas odpocząć ale Saga nadal trwa ... cóż mogę powiedzieć musimy sobie radzić bez wodza aka Bota ... thx za all pozdro
Powrót do góry Go down
Omega
Level 3
Level 3
Omega



Niespodzianka - dla wielu dobra, dla niewielu zapewne zła. Empty
PisanieTemat: Re: Niespodzianka - dla wielu dobra, dla niewielu zapewne zła.   Niespodzianka - dla wielu dobra, dla niewielu zapewne zła. Icon_minitimeCzw Lip 15, 2010 11:45 am

A to niespodzianka Mad szkoda że tak się stało, ja jeszcze nie zamierzam opuszczać lf, myślałęm że ty też... Dzięki stray za wspólną gre 3m się powodzenia w realu Smile
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



Niespodzianka - dla wielu dobra, dla niewielu zapewne zła. Empty
PisanieTemat: Re: Niespodzianka - dla wielu dobra, dla niewielu zapewne zła.   Niespodzianka - dla wielu dobra, dla niewielu zapewne zła. Icon_minitimeCzw Lip 15, 2010 3:48 pm

Mati, mimo wszystko, gram troszkę dłużej od Ciebie Wink
Ale może jeszcze kiedyś zagramy Smile
Powrót do góry Go down
Krencik
Level 1
Level 1




Niespodzianka - dla wielu dobra, dla niewielu zapewne zła. Empty
PisanieTemat: Re: Niespodzianka - dla wielu dobra, dla niewielu zapewne zła.   Niespodzianka - dla wielu dobra, dla niewielu zapewne zła. Icon_minitimeCzw Lip 15, 2010 7:35 pm

Kurde, szkoda. Chodzi mi głównie o samego LF2. Coraz więcej graczy odchodzi, jeszcze takich... a nowych nie widać. No cóż, powodzenia w życiu. Wiele zrobiłeś dla polskiej sceny, będziemy pamiętać.

Chyba Kózce nie zdołasz przypomnieć o Pol-Teamie, bo on ostatnimi czasy jest nieaktywny. Z organizacją u niego kiepsko. Miał zorganizować ligę na LF2 Rev po OPCL, a nic z tego nie wyszło. Kurde, spróbujcie się jakoś dogadać w PT, bo nie chciałbym, by ta walka zakończyła się fiaskiem.

Zorganizujcie się też jakoś w SoR, bo widzę, że w składzie Mgn ciągle jest liderem. Niech Oko przejmie tą zacną posadę i dogadajcie się w sprawie vCLa.
Powrót do góry Go down
QBIE
Level 3
Level 3




Niespodzianka - dla wielu dobra, dla niewielu zapewne zła. Empty
PisanieTemat: Re: Niespodzianka - dla wielu dobra, dla niewielu zapewne zła.   Niespodzianka - dla wielu dobra, dla niewielu zapewne zła. Icon_minitimePon Lip 19, 2010 9:17 pm

Nie oszukujmy się - każdy o tym myśli od dawna. Od jakiegoś czasu Megatron, byłeś tu incognito. Nie wspominając o mnie... Szkoda. Pewnie zrozumiałeś, tak jak ja, że są sprawy i przyjemności o wiele ważniejsze niż gry, internet. Trzymaj się.
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



Niespodzianka - dla wielu dobra, dla niewielu zapewne zła. Empty
PisanieTemat: Re: Niespodzianka - dla wielu dobra, dla niewielu zapewne zła.   Niespodzianka - dla wielu dobra, dla niewielu zapewne zła. Icon_minitimePon Lip 19, 2010 11:40 pm

Tak, zrozumiałem, że są o wiele ważniejsze wartości niż komputer, gry czy internet i cieszę się z tego odkrycia Smile Dzięki stary Wink
Powrót do góry Go down
QBIE
Level 3
Level 3




Niespodzianka - dla wielu dobra, dla niewielu zapewne zła. Empty
PisanieTemat: Re: Niespodzianka - dla wielu dobra, dla niewielu zapewne zła.   Niespodzianka - dla wielu dobra, dla niewielu zapewne zła. Icon_minitimeWto Lip 20, 2010 12:45 am

To powiesz w końcu, czy sobie kogoś znalazłeś czy jak ? ;>
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



Niespodzianka - dla wielu dobra, dla niewielu zapewne zła. Empty
PisanieTemat: Re: Niespodzianka - dla wielu dobra, dla niewielu zapewne zła.   Niespodzianka - dla wielu dobra, dla niewielu zapewne zła. Icon_minitimeWto Lip 20, 2010 11:22 pm

Jeśli tak bardzo Cię to gryzie, to tak, znalazłem sobie kogoś, ale czy coś z tego będzie, tego nie wiem Wink
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



Niespodzianka - dla wielu dobra, dla niewielu zapewne zła. Empty
PisanieTemat: Re: Niespodzianka - dla wielu dobra, dla niewielu zapewne zła.   Niespodzianka - dla wielu dobra, dla niewielu zapewne zła. Icon_minitimeSro Lip 21, 2010 6:57 pm

jak lipa to wracaj Very Happy:P
Powrót do góry Go down
Sneid
Level 2
Level 2




Niespodzianka - dla wielu dobra, dla niewielu zapewne zła. Empty
PisanieTemat: Re: Niespodzianka - dla wielu dobra, dla niewielu zapewne zła.   Niespodzianka - dla wielu dobra, dla niewielu zapewne zła. Icon_minitimeSro Lip 21, 2010 10:39 pm

Miłych wakacji, miłego odpoczynku od lf2, miłych chwil spędzonych z dziewczyną, miłego życia. Wiem, że wrócisz. Nie wiem dlaczego dziewczyna przekreśla Twoje dotychczasowe życie. Nie wiem dlaczego w Twoim logo jest nadal czapka mikołaja o,O
Edit:
Pewnie się nie dowiem, szczerze mnie to nie interesuje. Życzenia są prawdziwe ;] GL & HF w realu xD (nie, nie chodzi o ten supermarket)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Niespodzianka - dla wielu dobra, dla niewielu zapewne zła. Empty
PisanieTemat: Re: Niespodzianka - dla wielu dobra, dla niewielu zapewne zła.   Niespodzianka - dla wielu dobra, dla niewielu zapewne zła. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Niespodzianka - dla wielu dobra, dla niewielu zapewne zła.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Souls of Redemption's Forum :: Souls of Redemption :: Organization-
Skocz do: