Souls of Redemption's Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Souls of Redemption's Forum

This is Official Forum of Souls of Redemption Clan.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 ~SoR| vs +IH+

Go down 
+3
Kozi
Dark
Oko
7 posters
AutorWiadomość
Oko
Level 7
Level 7
Oko



~SoR| vs +IH+ Empty
PisanieTemat: ~SoR| vs +IH+   ~SoR| vs +IH+ Icon_minitimeSob Maj 01, 2010 6:59 pm

Souls of Redemption 9:11 Immortal Hunters


Termin: do rozegrania wszystkich walk
XvsX: 3vs3
Walki: 5
Zasady: OPC
Mapa: HK

Nasz skład:

Dark
Mientus
Oko

Skład przeciwników:

Kozi
yBanan
Pain

Wyniki:

Dark 4:1 Kozi
Dark 2:3 yBanan
Dark 0:0 Pain

Mientus 0:0 Kozi
Mientus 3:2 yBanan
Mientus 0:0 Pain

Oko 0:0 Kozi
Oko 0:5 yBanan
Oko 0:0 Pain

Edit: Gracz Oko wchodzi zamiast Kefasa

Powodzenia!


Ostatnio zmieniony przez Oko dnia Pią Maj 07, 2010 4:57 pm, w całości zmieniany 7 razy
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



~SoR| vs +IH+ Empty
PisanieTemat: Re: ~SoR| vs +IH+   ~SoR| vs +IH+ Icon_minitimeSob Maj 01, 2010 8:24 pm

Dark - Ybnn 2-3 prawie win ;/ gg thx


Ostatnio zmieniony przez Dark dnia Nie Maj 02, 2010 1:40 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



~SoR| vs +IH+ Empty
PisanieTemat: Re: ~SoR| vs +IH+   ~SoR| vs +IH+ Icon_minitimeNie Maj 02, 2010 1:40 pm

Dark - Kozi 4-1 dla mnie gg thx
Powrót do góry Go down
Kozi
Level 2
Level 2




~SoR| vs +IH+ Empty
PisanieTemat: Re: ~SoR| vs +IH+   ~SoR| vs +IH+ Icon_minitimeNie Maj 02, 2010 1:40 pm

Dark winn 4;1

btw. Daku weź nie graj passiv ; ) latasz tylko i deepem odbijasz all lub wdym spam td Wink powo
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



~SoR| vs +IH+ Empty
PisanieTemat: Re: ~SoR| vs +IH+   ~SoR| vs +IH+ Icon_minitimeNie Maj 02, 2010 9:53 pm

spoko ... po 1 daj że spokój bo sam grasz pasive po 2 typowe zachowanie IH jak przegrywa elooo ... podchodziłem do ciebie a ty run to ja też run dlatego walka była taka nudna !!!
Powrót do góry Go down
Kozi
Level 2
Level 2




~SoR| vs +IH+ Empty
PisanieTemat: Re: ~SoR| vs +IH+   ~SoR| vs +IH+ Icon_minitimePon Maj 03, 2010 10:35 pm

Chłopie to czemu ybnn twierdzi to samo ? Wymyśliłem sobie to ? nie, ale zachowam nerwy bo szkoda mi ich na takich jak Ty ;p
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



~SoR| vs +IH+ Empty
PisanieTemat: Re: ~SoR| vs +IH+   ~SoR| vs +IH+ Icon_minitimeWto Maj 04, 2010 10:12 am

Kozi ... kurwa jego mać dlaczego klanowi IH całe życie coś nie pasuje jak coś nie idzie im po ich myśli ?? dlaczego po walce sapiesz zamiast w czasie walki napisać mi Cytuje " Dark Grasz Pasive ''?? z Ybnn walka odbyła się bez żadnych problemów ... morze gram na CW bardzo Defensywnie ale wg mnie nie wykraczałem poza grube PP ... tylko ludzie z IH zawsze mają zastrzeżenia do mojej gry co jest nieodłącznym elementem naszej batalii nie chce mi się z tobą kłócić ... chcesz rewanżu spoko ... lepiej oddam ci nawet jak chcesz W/O skoro tak obraziłem twój majestat
Powrót do góry Go down
Kefas
Level 4
Level 4
Kefas



~SoR| vs +IH+ Empty
PisanieTemat: Re: ~SoR| vs +IH+   ~SoR| vs +IH+ Icon_minitimeSro Maj 05, 2010 8:03 am

Narazie nie moge rozegrać tego cw bo mam problemy z oprogramowaniem i nie mogę się z nikim połączyć. Ale za kilka dni rozwiąże ten problem.
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



~SoR| vs +IH+ Empty
PisanieTemat: Re: ~SoR| vs +IH+   ~SoR| vs +IH+ Icon_minitimeSro Maj 05, 2010 10:52 am

Omega - Ybnn 3-2 dla omo gg thx
Powrót do góry Go down
Oko
Level 7
Level 7
Oko



~SoR| vs +IH+ Empty
PisanieTemat: Re: ~SoR| vs +IH+   ~SoR| vs +IH+ Icon_minitimeSro Maj 05, 2010 4:03 pm

W związku z probleme Kefasa ja zagram zamiast niego to CW.


Oko 0:5 yBanan
Powrót do góry Go down
BleeQ
Level 1
Level 1




~SoR| vs +IH+ Empty
PisanieTemat: Re: ~SoR| vs +IH+   ~SoR| vs +IH+ Icon_minitimeCzw Maj 06, 2010 11:14 pm

Wszystko fajnie, ale dlaczego na samej górze w poście Oko pisze:
Cytat :
Souls of Redemption -:- Darkness Lords
Skoro gracie z IH, a nie z DL? : P
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



~SoR| vs +IH+ Empty
PisanieTemat: Re: ~SoR| vs +IH+   ~SoR| vs +IH+ Icon_minitimePią Maj 07, 2010 2:42 pm

trafnie BLQ ... Oko zamułieś sie zmień to !!!
Powrót do góry Go down
Oko
Level 7
Level 7
Oko



~SoR| vs +IH+ Empty
PisanieTemat: Re: ~SoR| vs +IH+   ~SoR| vs +IH+ Icon_minitimePią Maj 07, 2010 4:57 pm

Thx BleeQ ostatnio coś mało spostrzegawczy jestem
Powrót do góry Go down
Omega
Level 3
Level 3
Omega



~SoR| vs +IH+ Empty
PisanieTemat: Re: ~SoR| vs +IH+   ~SoR| vs +IH+ Icon_minitimeSob Maj 08, 2010 7:57 am

Chciałbym powiadomić wszystkich, że nie będzie mnie przez jakiś czas. Jade na komunie i wróce we wtorek jak by co dokończe cw z IH.
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



~SoR| vs +IH+ Empty
PisanieTemat: Re: ~SoR| vs +IH+   ~SoR| vs +IH+ Icon_minitimeSro Cze 02, 2010 3:32 pm

9-11 dla IH gramy to dalej ??
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



~SoR| vs +IH+ Empty
PisanieTemat: Re: ~SoR| vs +IH+   ~SoR| vs +IH+ Icon_minitimeSro Cze 02, 2010 6:24 pm

Nie wiem, ale możemy zrobić nową klanówkę z IH (o ile będą chcieli), tak, żeby skład był: Ja, Dark i Omega, bo do tej raczej mnie już nie dopuszczą. W razie czego, Oko rozstrzygnie, czy ciągnąć tę klanówkę.
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



~SoR| vs +IH+ Empty
PisanieTemat: Re: ~SoR| vs +IH+   ~SoR| vs +IH+ Icon_minitimeCzw Cze 03, 2010 1:58 pm

Kończymy to. Klanówka rozegrana na naprawdę niskim poziomie... Gratulujemy graczom IH i pozdrawiamy Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





~SoR| vs +IH+ Empty
PisanieTemat: Re: ~SoR| vs +IH+   ~SoR| vs +IH+ Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
~SoR| vs +IH+
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Souls of Redemption's Forum :: Souls of Redemption :: Clan wars-
Skocz do: