Souls of Redemption's Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Souls of Redemption's Forum

This is Official Forum of Souls of Redemption Clan.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Prybator -combo freezem

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Prybator
Level 2
Level 2
Prybator



Prybator -combo freezem Empty
PisanieTemat: Prybator -combo freezem   Prybator -combo freezem Icon_minitimeCzw Mar 18, 2010 12:42 pm

wrzucam moje combo: uderzenie mieczem + tornado + ice ball+ rzut mieczem + tornado + uderzenie mieczem + rzut mieczem + tornado + ice ball + rzut mieczem + tornado + dash + pokonany bot
niestety nie wiedziałem jak przerobic je na gif
http://prybator.wrzuta.pl/film/7HOm6Z8zhTJ/freeze
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



Prybator -combo freezem Empty
PisanieTemat: Re: Prybator -combo freezem   Prybator -combo freezem Icon_minitimeCzw Mar 18, 2010 3:35 pm

oby tak dalej wg mnie powinieneś być playerem SoR ... klasa jak na ucznia elegancko
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



Prybator -combo freezem Empty
PisanieTemat: Re: Prybator -combo freezem   Prybator -combo freezem Icon_minitimeCzw Mar 18, 2010 6:36 pm

No, no, bardzo ładnie jak na nową osóbkę Smile Jestem zadowolony.

Jeśli chcesz przerobić na gif - polecam mój jakże profesjonalny poradnik właśnie na ten temat Smile http://artykuly.lf2rev.bij.pl/articles.php?article_id=7
Powrót do góry Go down
Nahirek
Level 2
Level 2
Nahirek



Prybator -combo freezem Empty
PisanieTemat: Re: Prybator -combo freezem   Prybator -combo freezem Icon_minitimePią Mar 19, 2010 12:54 am

No ładnie ładnie
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Prybator -combo freezem Empty
PisanieTemat: Re: Prybator -combo freezem   Prybator -combo freezem Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Prybator -combo freezem
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Avizz - Combo
» Prybator & Kefas
» Dark Combo
» Mgn` Combo - A Movie !!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Souls of Redemption's Forum :: Little Fighter 2 :: Skill Discussions-
Skocz do: