Souls of Redemption's Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Souls of Redemption's Forum

This is Official Forum of Souls of Redemption Clan.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Cała masa spraw

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



Cała masa spraw Empty
PisanieTemat: Cała masa spraw   Cała masa spraw Icon_minitimePon Lut 01, 2010 1:11 am

Nazwa tematu mówi sama za siebie. Muszę Was powiadomić o przegranej klanówce z klanem BB - szczegóły w dziale "Clan Wars".
Następną sprawą, którą mogę ruszyć są roszady w składzie. Możemy powitać Avizza i Metalage`a i pożegnać Neona i Siveusa.
Właśnie zakończył się wewnątrz klanowy turniej SoR Insider #5, którego zwycięzcy przedstawiają się następująco:
Cała masa spraw Jawaia Megatron
Cała masa spraw Sgk1gk Mientus
Cała masa spraw 2nl8w2c Dark
Gratulujemy zwycięzcom.
Na forum ruszyła także liga naszego klanu, dzięki której będziemy w stanie określić dokładne poziom graczy wg. miesięcy jak i lat.
Muszę przypomnieć, że jakiś czas temu zakończyła się klanówka z klanem Best Fighters, niestety odejście dwóch filarów tego klanu przeważyło o naszej wygranej.
Na polskiej scenie ruszyła reaktywacja POL-Teamu prowadzona przez Waszego szanownego lidera (mnie), Koziego i Wandiego. Na dwa wolne miejsca do Reprezentacji Polski przypada turniej organizowany przez administrację portalu LF2PC, więc jeżeli chcesz się zasłużyć dla kraju jest to turniej dla Ciebie!
Dzisiaj o godzinie 20:00 ogłoszono oficjalną premierę strony Little Fighter Revolution <-- kliknij i przejdź. Czy okaże się ona rzeczywiście rewolucją Polskiej Sceny - zobaczymy, generalnie strona prezentuje się bardzo okazale, zapraszam do odwiedzin Smile

Z tego miejsca muszę podziękować Okowi - naszemu vCL`owi o zaangażowanie się w życie klanu. Pragnę Wam też podziękować, że od jakiegoś czasu forum zaczęło żyć, aktualnie jest mały "lag", ale myślę, że zaniedługo się to zmieni Wink

Muszę Was poinformować, że za tydzień, dokładnie w niedzielę wyjeżdżam do sanatorium i nie będzie mnie przez 3 tygodnie : (
Myślę, że sobie poradzicie miśqi :*
Powrót do góry Go down
Avizz
Level 4
Level 4
Avizz



Cała masa spraw Empty
PisanieTemat: Re: Cała masa spraw   Cała masa spraw Icon_minitimePon Lut 01, 2010 1:17 am

Megatron nie chciało mi się czytać tych wypocin ale się przemogłem Razz
Szkoda że cię nie będzie 3 tyg. a tak ogólnie to spoko Smile

P.S. Zrób ten button mojej strony xD
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



Cała masa spraw Empty
PisanieTemat: Re: Cała masa spraw   Cała masa spraw Icon_minitimePon Lut 01, 2010 1:26 am

elegancko thx za news wiemy już wszyscy ocb ;]
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



Cała masa spraw Empty
PisanieTemat: Re: Cała masa spraw   Cała masa spraw Icon_minitimePon Lut 01, 2010 2:12 pm

Avizz - dodane Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Cała masa spraw Empty
PisanieTemat: Re: Cała masa spraw   Cała masa spraw Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Cała masa spraw
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Souls of Redemption's Forum :: Souls of Redemption :: News-
Skocz do: