Souls of Redemption's Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Souls of Redemption's Forum

This is Official Forum of Souls of Redemption Clan.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 SoR League-informacje

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Oko
Level 7
Level 7
Oko



SoR League-informacje Empty
PisanieTemat: SoR League-informacje   SoR League-informacje Icon_minitimeWto Sty 26, 2010 2:30 pm

SoR League ma na celu podniesienie skilla graczy oraz rozruszanie nieco wszystkich zawodników. SoRL będzię organizowane co miesiąć i trzech pierwszych graczy będzie wyróżnionych, a na koniec roku będzie tabela z wynikami przez cały rok. Każdy z każdym ma zagrać 6 walk na zasadach OPC, na mapie HK. Za wygrana są 3 pkt, za remis 1pkt a za przgraną 0pkt. Myślę że tyle informacji wystarczy. Jeżeli ktoś ma jakieś sugestie bądź pytania niech pisze w tym temacie.

Poprawka, [...] niech pisze tutaj Wink

No poprawiłem żeby lepiej wyglądało Smile


Ostatnio zmieniony przez Oko dnia Pon Sie 01, 2011 12:48 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



SoR League-informacje Empty
PisanieTemat: Re: SoR League-informacje   SoR League-informacje Icon_minitimeWto Sty 26, 2010 6:08 pm

ja tylko dodam że to była moja inicjatywa a Oko będzie prężnie przy tym pomagał ... powiem tyle że przez tą ligę będzie widać kto na jaki okres ma dobry skill i to będzie ułatwiało wybór playerów do CW ;]
Powrót do góry Go down
 
SoR League-informacje
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Kolejne informacje z OPCL#5.
» SoR League-luty
» S4 League - Europa
» Souls of Redemption League

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Souls of Redemption's Forum :: Souls of Redemption :: Training :: SoR League-
Skocz do: