Souls of Redemption's Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Souls of Redemption's Forum

This is Official Forum of Souls of Redemption Clan.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Powinności, przypomnienia i postanowienia, czyli 3xP

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



Powinności, przypomnienia i postanowienia, czyli 3xP Empty
PisanieTemat: Powinności, przypomnienia i postanowienia, czyli 3xP   Powinności, przypomnienia i postanowienia, czyli 3xP Icon_minitimeSro Gru 16, 2009 12:14 am

Powinności:
Właśnie z klanu zostali wyrzuceni: Buniek, Devil i Farbek za brak aktywności.
Przypomnienia:
Aktualnie prowadzimy dwie klanówki, z klanem HH i DL; proszę o szybkie i bezproblemowe rozegranie walk, jak i przypominam o nadaniu im przyjemnej atmosfery. Niedawno ruszył turniej LF2Cup#6, proszę o interesowanie się nim, liczę na przynajmniej jeden puchar do naszej kolekcji.
Postanowienia:
Co do zaistniałej sytuacji związanej z wyrzuceniem Buńka - Buniek był częścią SoR`u dosyć długo, by zasłużyć na miejsce honorowe w dawnym składzie, ale dopóki ja tu rządzę, moje decyzje są nieodwołalne. Od teraz ogłaszam, że wolę nie mieć nikogo w klanie, niż mieć milion niekompetentnych ludzi. Zanim ktokolwiek dołączy do naszego grona zostanie osobiście przeze mnie sprawdzony, jeżeli będzie odpowiednikiem osoby zbyt mało udzielającej się na naszym forum, która nie interesuje się sprawami jej dotyczącymi, nie zostanie przydzielona do składu.
NIE MA WYJĄTKÓW! Znajomości nie wchodzą tutaj w grę. Myślę, że dosyć jasno się wyraziłem.
Do następnego razu.
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



Powinności, przypomnienia i postanowienia, czyli 3xP Empty
PisanieTemat: Re: Powinności, przypomnienia i postanowienia, czyli 3xP   Powinności, przypomnienia i postanowienia, czyli 3xP Icon_minitimeSro Gru 16, 2009 3:29 pm

Popieram Megan trzeba być konsekwentny w działaniach bo potem jest tylko chaos i same problemy z organizacja
Powrót do góry Go down
QBIE
Level 3
Level 3




Powinności, przypomnienia i postanowienia, czyli 3xP Empty
PisanieTemat: Re: Powinności, przypomnienia i postanowienia, czyli 3xP   Powinności, przypomnienia i postanowienia, czyli 3xP Icon_minitimeSro Gru 16, 2009 5:43 pm

Dobrze, dobrze, tylko miej na uwadze też to, że coraz trudniej o playerów. Szkoda Buńka, ale cóż...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Powinności, przypomnienia i postanowienia, czyli 3xP Empty
PisanieTemat: Re: Powinności, przypomnienia i postanowienia, czyli 3xP   Powinności, przypomnienia i postanowienia, czyli 3xP Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Powinności, przypomnienia i postanowienia, czyli 3xP
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Uczniowe i Trenerzy czyli Trenig SoR

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Souls of Redemption's Forum :: Souls of Redemption :: News-
Skocz do: