Souls of Redemption's Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Souls of Redemption's Forum

This is Official Forum of Souls of Redemption Clan.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Souls of Redemption ma 2 latka !

Go down 
+2
Dark
Megatron
6 posters
AutorWiadomość
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



Souls of Redemption ma 2 latka ! Empty
PisanieTemat: Souls of Redemption ma 2 latka !   Souls of Redemption ma 2 latka ! Icon_minitimePon Paź 26, 2009 7:15 pm

Nasz klan dokładnie jutro ma dwa lata, bardzo się cieszę z tego - mogę to tak nazwać - osiągnięcia, bo drugi rok funkcjonowania klanu to znak, że klan ten się rozwija i nie zamierza się rozpadać, że można mu zaufać, no i że ma co oblewać! Nie czas na smutki, radujcie się ludzie! Myślę, że moje ambicje przydały się dla klanu, w końcu zdobyliśmy 2 miejsce w tegorocznych mistrzostwach Polski, no i mamy na swoim koncie mistrzostwo, chociaż już w tym roku zwycięzca się zmieni, myślę jednak, że i tak będzie to duże ciastko z wisienką dla historii klanu.
Właśnie, co do historii, szczególnie muszę podziękować kilku, jak nie kilkunastu osobom, bez których byłoby mi dużo ciężej z rozwojem klanu, jeśli w ogóle by się nie rozpadł, bo nie mogę tutaj mówić ogólnie o tym, że klan mógłby nie powstać, ponieważ nie ja jestem jego stwórcą, a nasz stary druh - QBIE. Aż mi się łezka w oku kręci, jak pomyślę o "starych" czasach, kiedy to przesiedziałem wiele godzin na rozmowach z ludźmi mającymi coś wspólnego z naszym kochanym LF2, grając, ciesząc się z każdej wygranej i w końcu ucząc się przegrywać po klęsce.
Troszkę zboczyłem z drogi; muszę podziękować osobom takim jak:
QBIE - Stary, bez Ciebie nic by nie było, dzięki za wszystko Smile
Dark - Bardzo dużo mi pomogłeś, choć zbaczałeś ze ścieszki "duszy" wróciłeś i spełniasz swoje obowiązki, bardzo jestem z tego rad Smile
Van - Założyłeś własny klan, Twoje ambicje wystawały ponad bycie graczem, czy nawet vice liderem klanu i założyłeś swoje małe państewko, bardzo dobrze, że realizujesz plany, ze szczerego serca życzę Ci jak największych sukcesów Wink Dzięki za wszystko Smile
Sprite - Dla mnie byłeś jedynym prawdziwym dzieckiem tego klanu, dziękuję za wszystkie walki i towarzystwo budujące wspaniałą atmostferę Smile
Kaazu - Zawsze pomocny i gotowy do walki, powodzenia w życiu Wink
Buniek - Jak dla mnie jesteś tajemniczą postacią, także dziękuję za wspólne walki Smile
Omega - No tak, fajnie nam się gadało przez skype, fajne było lanie w majty ze śmiechu przez filmiki, które mi wysyłałeś, grasz na prawdę bardzo dobrze i jesteś godnym rywalem chyba dla każdego. W swoim czasie trochę mi pomogłeś realizując swoje obowiązki jaki vCL, dzięki Smile
Lebron - Dzięki za wszystko stary Wink, za nasze pojedynki i za Twój wład w to, aby klan zdobył trochę punktów, byłeś na prawdę wielkim talentem jak dla mnie, zawsze będę Cię pamiętał, choćby przypomnę sobię wtedy, kiedy będziesz przechodził chodnikiem Razz
Oko - Mały, sympatyczny i dobroduszny, zawsze lubiłem w Tobie tę serdeczność, powodzenia, postaraj się sterować klanem jak najlepiej potrafisz, liczę na Ciebie Wink
Domi - Nie wiem, czy to przeczytasz, ale wiedz jedno, do teraz widzę w Tobie przyjaciela, za każdym razem cieszyłem się móc porozmawiać z Tobą jak i pograć, powodzenia stary Wink
Neon - Znałem Cię od dawniejszych czasów, lubiłem nasze pojedynki, budujesz dobrą atmosferę w klanie Smile

Wszystkich, których nie wymieniłem przepraszam, jeśli czują się gorzej :*

Ktoś by pomyślał "o matko, to brzmi jak jakieś pożegnanie, a nie podziękowania za wkład dla klanu", no tak, trochę tak brzmi, ale jakoś zbiegłem z toru, myślę, że się nie fochniecie ;P
Wiem, że nie jest to tak dobre, jak np. news na rok klanu, ale starałem się być spontaniczny, czas goni i mogłem walnąć wiele "masł maślanych" za co bardzo przepraszam, ale liczy się gest, więc po prostu świetujmy i tyle Smile No i muszę przeprosić też za to, że dzisiaj piszę tego newsa, jutro najprawdopodobniej po prostu nie miałbym kiedy go napisać.

No i na koniec:

cheers Souls of Redemption cheers
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



Souls of Redemption ma 2 latka ! Empty
PisanieTemat: Re: Souls of Redemption ma 2 latka !   Souls of Redemption ma 2 latka ! Icon_minitimeWto Paź 27, 2009 3:33 pm

thx Mega lecimy dalej z Sagą SoR ;]
Powrót do góry Go down
QBIE
Level 3
Level 3




Souls of Redemption ma 2 latka ! Empty
PisanieTemat: Re: Souls of Redemption ma 2 latka !   Souls of Redemption ma 2 latka ! Icon_minitimeWto Paź 27, 2009 5:07 pm

Też chciałem takiego newsa napisać Smile Dzięki wielkie, stary.
Powrót do góry Go down
Neon
Level 3
Level 3
Neon



Souls of Redemption ma 2 latka ! Empty
PisanieTemat: Re: Souls of Redemption ma 2 latka !   Souls of Redemption ma 2 latka ! Icon_minitimeWto Paź 27, 2009 10:28 pm

ja piernicze... czuje sie doceniony, az sie łezka w oku kręci. Dzięki Mega;))
Powrót do góry Go down
Farbek
Level 1
Level 1
Farbek



Souls of Redemption ma 2 latka ! Empty
PisanieTemat: Re: Souls of Redemption ma 2 latka !   Souls of Redemption ma 2 latka ! Icon_minitimeSro Paź 28, 2009 12:56 am

xdd
Powrót do góry Go down
Oko
Level 7
Level 7
Oko



Souls of Redemption ma 2 latka ! Empty
PisanieTemat: Re: Souls of Redemption ma 2 latka !   Souls of Redemption ma 2 latka ! Icon_minitimeSro Paź 28, 2009 10:15 pm

No to już jest jakis jubileusz Smile.Dzięki Mgn za wszystko i dzięki QBIE za SoR Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Souls of Redemption ma 2 latka ! Empty
PisanieTemat: Re: Souls of Redemption ma 2 latka !   Souls of Redemption ma 2 latka ! Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Souls of Redemption ma 2 latka !
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Souls of Redemption Insider #6
» Souls of Redemption - 3 lata.
» Souls of Redemption League
» Souls of Redemption Insider # 4 - New
» POL|Souls of Redemption vs GER|Phoenix Fighters

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Souls of Redemption's Forum :: Souls of Redemption :: News-
Skocz do: