Souls of Redemption's Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Souls of Redemption's Forum

This is Official Forum of Souls of Redemption Clan.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 SoR Insider#4

Go down 
+3
Johny
Dark
Mortor
7 posters
AutorWiadomość
Mortor
Level 1
Level 1




SoR Insider#4 Empty
PisanieTemat: SoR Insider#4   SoR Insider#4 Icon_minitimeSro Sie 06, 2008 4:41 pm

WSTĘP:
Nadszedł czas na 4, wyjątkową edycje SORI. Wyjątkową o tyle, że dwóch najgorszych zawodników będzie musiało odejść z klanu. Myślę, że jest to bardzo dobra metoda selekcji, albowiem nie liczą się znajomości itp, tylko Skill na ringu! Powodzenia wszystkim!

INFO:
Mapa: HK Coliseum
Regulamin: OPC
Ilość Walk: 5
Zasady: Każdy z każdym w grupach
Termin: 31 Sierpnia

UWAGI:
Rozpiska na Stronie ;]
Tutaj pisać Wyniki prosze ;]
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



SoR Insider#4 Empty
PisanieTemat: Re: SoR Insider#4   SoR Insider#4 Icon_minitimePią Sie 08, 2008 12:11 pm

Dark - Buniek 2-3 dla niego ;] gg thx oświadczam ze mam cupa w dupie ;] i gram 4 fun dla zabawy ;]
Powrót do góry Go down
Mortor
Level 1
Level 1




SoR Insider#4 Empty
PisanieTemat: Re: SoR Insider#4   SoR Insider#4 Icon_minitimePią Sie 08, 2008 4:00 pm

Ląl no to Dark - będziesz musial odejść z klanu xDxDxDxD jak będziesz najgorszy ;d;d;d
Powrót do góry Go down
Johny
Level 2
Level 2




SoR Insider#4 Empty
PisanieTemat: Re: SoR Insider#4   SoR Insider#4 Icon_minitimePią Sie 08, 2008 4:17 pm

Albo zostanie uczniem xD

dobree xDxD
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



SoR Insider#4 Empty
PisanieTemat: Re: SoR Insider#4   SoR Insider#4 Icon_minitimePią Sie 08, 2008 5:56 pm

Mortor jak będę musiał to odejdę ;] mam gdzie ;] :p
Powrót do góry Go down
Johny
Level 2
Level 2




SoR Insider#4 Empty
PisanieTemat: Re: SoR Insider#4   SoR Insider#4 Icon_minitimePią Sie 08, 2008 7:01 pm

Ja na twoim miejscu Dark i tak bym został uczniakiem w SoR. Przyznaje że dobry z ciebie patent na ucznia xP
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



SoR Insider#4 Empty
PisanieTemat: Re: SoR Insider#4   SoR Insider#4 Icon_minitimePią Sie 08, 2008 10:21 pm

Heh, dobijacie mnie tymi swoimi docinkami, ale proszę bez offtopu, nie daję ostrzeżeń, jak na razie, ale wiecie, to tradycyjne zdanie "pilnujcie się, a dostaniecie po piwie" ;D Koniec OT' ów.

BTW: To co jest w "", sam wymyśliłem xD (Pewno durne, ale co tam ;p)
Powrót do góry Go down
QBIE
Level 3
Level 3




SoR Insider#4 Empty
PisanieTemat: Re: SoR Insider#4   SoR Insider#4 Icon_minitimeSob Sie 09, 2008 5:36 pm

Dark chcesz odejść? Aha.

CL, vCL nie odchodzą przez przegraną...

Czy ja coś mówiłem? A co tam... nie zwracajcie na mnie uwagi, tutaj mają byćtylko wyniki i potwierdzenia, niżej jeden post, już best słów, zaczną się czyny.
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



SoR Insider#4 Empty
PisanieTemat: Re: SoR Insider#4   SoR Insider#4 Icon_minitimeNie Sie 10, 2008 7:34 pm

Mega vs Pendzik 5:0
gg thx
Powrót do góry Go down
Pendzik
Level 2
Level 2
Pendzik



SoR Insider#4 Empty
PisanieTemat: Re: SoR Insider#4   SoR Insider#4 Icon_minitimePon Sie 18, 2008 10:40 pm

Potwierdzam, walka niezla.
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



SoR Insider#4 Empty
PisanieTemat: Re: SoR Insider#4   SoR Insider#4 Icon_minitimePon Sie 18, 2008 11:55 pm

OFF top

Qbie to głupsza bajerka na którą zapraszam na gg

TOP Johny pisz o mecz
Powrót do góry Go down
QBIE
Level 3
Level 3




SoR Insider#4 Empty
PisanieTemat: Re: SoR Insider#4   SoR Insider#4 Icon_minitimeSob Sie 30, 2008 9:48 pm

Dalej, rozgrywać walki panowie ;]
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



SoR Insider#4 Empty
PisanieTemat: Re: SoR Insider#4   SoR Insider#4 Icon_minitimeCzw Wrz 11, 2008 6:18 pm

Co jest kur*a?! Grać to do cholery!!! Jeśli o mnie chodzi, to mogę tylko zmotywować Lebrona, jeśli chodzi o efekty, bo reszta ma wszystko w dupie : / nawet na forum nie wchodzi, coś mi mówi, że będzie przemeblowanko w składzie.
Powrót do góry Go down
Pendzik
Level 2
Level 2
Pendzik



SoR Insider#4 Empty
PisanieTemat: Re: SoR Insider#4   SoR Insider#4 Icon_minitimeCzw Wrz 18, 2008 11:43 pm

to jest żałosne ... Wszyscy mają Sori w dupie , prawie nikt nie rozegrał swoich walk... żal :<
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



SoR Insider#4 Empty
PisanieTemat: Re: SoR Insider#4   SoR Insider#4 Icon_minitimePią Wrz 19, 2008 3:35 pm

ja zamykam ten Cup bo nie ma on sensu tyle
Powrót do góry Go down
Lebron
Level 3
Level 3
Lebron



SoR Insider#4 Empty
PisanieTemat: Re: SoR Insider#4   SoR Insider#4 Icon_minitimeSob Kwi 18, 2009 2:17 pm

Nie lepiej ruszyć z jakimś turniejem wew klanowym?
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



SoR Insider#4 Empty
PisanieTemat: Re: SoR Insider#4   SoR Insider#4 Icon_minitimeSob Kwi 18, 2009 4:09 pm

Też ruszymy, wszystko w swoim czasie Wink
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



SoR Insider#4 Empty
PisanieTemat: Re: SoR Insider#4   SoR Insider#4 Icon_minitimeSob Cze 20, 2009 10:48 pm

Temat zamykam, zostaje otwarty nowy.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





SoR Insider#4 Empty
PisanieTemat: Re: SoR Insider#4   SoR Insider#4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
SoR Insider#4
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» SoR Insider # 5
» SoR Insider #6
» Souls of Redemption Insider # 4 - New
» Souls of Redemption Insider #6

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Souls of Redemption's Forum :: Souls of Redemption :: Tournaments-
Skocz do: