Souls of Redemption's Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Souls of Redemption's Forum

This is Official Forum of Souls of Redemption Clan.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dark powrót na Stałe po OPCL

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Dark
Level 7
Level 7
Dark



Dark powrót na Stałe po OPCL Empty
PisanieTemat: Dark powrót na Stałe po OPCL   Dark powrót na Stałe po OPCL Icon_minitimePią Lip 10, 2009 7:32 pm

Elo postanowiłem wrócić tu już na stałe ... musiałem oderwać sie od gry na pełnych obrotach z tąt byłem w DL oraz DT che dołączyć po OPCL Megan wiesz jak to jest pogadamy na gg jak coś masz formalność

Nick - Dark
GG - 7448009
Dlaczego : bo obiecałem że wrócę

pamietaj jak jesteś na tak to odrazu Po OPCL mnie dołcz do SOR pozdro all
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



Dark powrót na Stałe po OPCL Empty
PisanieTemat: Re: Dark powrót na Stałe po OPCL   Dark powrót na Stałe po OPCL Icon_minitimePią Lip 10, 2009 9:17 pm

Wiesz, bardzo nas zraniłeś tymi wszystkimi przechadzkami, nie chcę, żeby o SoR pomyślało się jak o kolejnej dziwce Darka. No ja niby jestem na tak, ale masz u mnie duży minus sam wiesz za co, ja jestem w SoR...
Czekam na werdykt QBIEgo.
Powrót do góry Go down
QBIE
Level 3
Level 3




Dark powrót na Stałe po OPCL Empty
PisanieTemat: Re: Dark powrót na Stałe po OPCL   Dark powrót na Stałe po OPCL Icon_minitimePią Lip 10, 2009 11:54 pm

Nie mam nic przeciwko. Tylko pamiętaj - nieraz bardziej trzymaj swoje nerwy... Wink
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



Dark powrót na Stałe po OPCL Empty
PisanieTemat: Re: Dark powrót na Stałe po OPCL   Dark powrót na Stałe po OPCL Icon_minitimeSob Lip 11, 2009 1:37 am

No to postanowione, witamy wśród playerów stary.
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



Dark powrót na Stałe po OPCL Empty
PisanieTemat: Re: Dark powrót na Stałe po OPCL   Dark powrót na Stałe po OPCL Icon_minitimeSob Lip 11, 2009 8:00 am

luz tylko po co te wyrzuty Megan wiesz że Dark to dziwne zwierze ... mówie ci że miałem okres że to koniec z lf dlatego odeszłem bo wszystko za co się wiozłem tylko pierdoliłem ...
musisz to zrozumieć Megan ... nie wiem o co ci chodzi z tą dziwką ...jestem zniesmaczony tym faktem iż, to tak nazwałeś myślę że jednak zrobiłem trochę dla SoR a to że opuściłem was jest uzasadnione wyżej ,Każdy z nas ma zwloty i upadki ... pozatym odciłem sie od was bo miałem też inne moje sprawy i wiedział bym że nie dał bym rady pogodzić jednego z drugim wiec proszę o jakieś zrozumienie mnie ...

dzięki że jestem z wami pamiętajcie po OPCL transfer dogram jeszcze Turniej OPCL w barwach DT aby nie narobić im bigosu elo
Powrót do góry Go down
Metalage
Level 3
Level 3
Metalage



Dark powrót na Stałe po OPCL Empty
PisanieTemat: Re: Dark powrót na Stałe po OPCL   Dark powrót na Stałe po OPCL Icon_minitimeSob Lip 11, 2009 3:17 pm

noo
a mi mówiłeś , że chcesz do zagranicznego klanu iść.
a tu niespodzianka ^_^
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



Dark powrót na Stałe po OPCL Empty
PisanieTemat: Re: Dark powrót na Stałe po OPCL   Dark powrót na Stałe po OPCL Icon_minitimeSob Lip 11, 2009 3:29 pm

Bycie tutaj (klan wewnętrzny - Polski) i bycie w klanie zagraniczym (zewnętrznym - np. Izraelski) to 2 różne rzeczy, sam niedawno dołączyłem do Shadow Strikersów, żeby im pomóc (jako słabszy klan), Omega dołączył do LoDu. To nic złego, byleby drogi klanów się nie przecinały.
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



Dark powrót na Stałe po OPCL Empty
PisanieTemat: Re: Dark powrót na Stałe po OPCL   Dark powrót na Stałe po OPCL Icon_minitimeNie Lip 12, 2009 1:11 am

Metal byczku Megan dobrze gada a ciebie bym chciał w SOR bo beki są dobre razem np z ruskiego lf2 Very Happy
Powrót do góry Go down
Metalage
Level 3
Level 3
Metalage



Dark powrót na Stałe po OPCL Empty
PisanieTemat: Re: Dark powrót na Stałe po OPCL   Dark powrót na Stałe po OPCL Icon_minitimeNie Lip 12, 2009 1:51 pm

Zobaczy się . Zresztą , to nie zależy tylko ode mnie tongue
Powrót do góry Go down
Oko
Level 7
Level 7
Oko



Dark powrót na Stałe po OPCL Empty
PisanieTemat: Re: Dark powrót na Stałe po OPCL   Dark powrót na Stałe po OPCL Icon_minitimePon Lip 13, 2009 12:29 pm

świetnie
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dark powrót na Stałe po OPCL Empty
PisanieTemat: Re: Dark powrót na Stałe po OPCL   Dark powrót na Stałe po OPCL Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Dark powrót na Stałe po OPCL
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» OPCL#7 = ~SoR| vs. *BB*
» OPCL#7 = ~SoR| vs. +IH+
» OPCL#6 = ~SoR| vs RS
» OPCL#7 = ~SoR| vs. [DL]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Souls of Redemption's Forum :: Souls of Redemption :: Recruitment-
Skocz do: