Souls of Redemption's Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Souls of Redemption's Forum

This is Official Forum of Souls of Redemption Clan.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 SoR vs BF zakończone ! // Nowy uczeń // Nowe cw.

Go down 
+2
monker
Megatron
6 posters
AutorWiadomość
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



SoR vs BF zakończone ! // Nowy uczeń // Nowe cw. Empty
PisanieTemat: SoR vs BF zakończone ! // Nowy uczeń // Nowe cw.   SoR vs BF zakończone ! // Nowy uczeń // Nowe cw. Icon_minitimePon Mar 30, 2009 11:45 pm

Nasza bitwa klanowa z klanem Best Fighters dobiegła końca. Rezultat jest taki:

Souls of Redemption 20:22 Best Fighters


Jak widzicie, bój był bardzo zacięty, o czym świadczy tylko dwu punktowa przewaga klanu BF, no nic, dziękujemy za wspólną zabawę Wink
Szczegóły klanówki wraz z poszczególnymi wynikami znajdziecie tutaj

Kolejną sprawą jest dołączenie do naszego składu kolejnego ucznia, jest nim Monker, gratulujemy Smile

No i ostatnia sprawa, czyli klanówka z klanem Hell Heroes, CW zostanie zagrane w szybkim trybie 2vs2, czas do 15 kwietnia, 7walk, zasady OPC, mapa HK, czyli standard. Z naszego klanu w bój wyruszą: Omega i Oko. Myślę, że dobrze będą reprezentować SoR. Powodzenia Wink
Wyniki proszę podawać tutaj.
Powrót do góry Go down
monker
Level 2
Level 2
monker



SoR vs BF zakończone ! // Nowy uczeń // Nowe cw. Empty
PisanieTemat: Re: SoR vs BF zakończone ! // Nowy uczeń // Nowe cw.   SoR vs BF zakończone ! // Nowy uczeń // Nowe cw. Icon_minitimeWto Mar 31, 2009 2:57 pm

Witam wszystkich mam nadzieję ,że pomożecie mi podnieść poziom mojego skilla Cool
Powrót do góry Go down
Oko
Level 7
Level 7
Oko



SoR vs BF zakończone ! // Nowy uczeń // Nowe cw. Empty
PisanieTemat: Re: SoR vs BF zakończone ! // Nowy uczeń // Nowe cw.   SoR vs BF zakończone ! // Nowy uczeń // Nowe cw. Icon_minitimeWto Mar 31, 2009 6:32 pm

Witamy Very Happy

@mgn i już zrobione Very Happy
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



SoR vs BF zakończone ! // Nowy uczeń // Nowe cw. Empty
PisanieTemat: Re: SoR vs BF zakończone ! // Nowy uczeń // Nowe cw.   SoR vs BF zakończone ! // Nowy uczeń // Nowe cw. Icon_minitimeWto Mar 31, 2009 7:23 pm

dobrze SOR było blisko to świadczy o skillu i poziomie mojego ukochanego klanu ;]
Powrót do góry Go down
Dante
Level 1
Level 1
Dante



SoR vs BF zakończone ! // Nowy uczeń // Nowe cw. Empty
PisanieTemat: Re: SoR vs BF zakończone ! // Nowy uczeń // Nowe cw.   SoR vs BF zakończone ! // Nowy uczeń // Nowe cw. Icon_minitimePią Kwi 03, 2009 8:00 pm

Powitać, powitać
Powrót do góry Go down
Lebron
Level 3
Level 3
Lebron



SoR vs BF zakończone ! // Nowy uczeń // Nowe cw. Empty
PisanieTemat: Re: SoR vs BF zakończone ! // Nowy uczeń // Nowe cw.   SoR vs BF zakończone ! // Nowy uczeń // Nowe cw. Icon_minitimeWto Kwi 14, 2009 1:55 pm

Hi ^^
Powrót do góry Go down
Sponsored content





SoR vs BF zakończone ! // Nowy uczeń // Nowe cw. Empty
PisanieTemat: Re: SoR vs BF zakończone ! // Nowy uczeń // Nowe cw.   SoR vs BF zakończone ! // Nowy uczeń // Nowe cw. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
SoR vs BF zakończone ! // Nowy uczeń // Nowe cw.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Nowe forum BF i wygrana CW.
» LF2Cup - Nowe oblicze LF2 !

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Souls of Redemption's Forum :: Souls of Redemption :: News-
Skocz do: