Souls of Redemption's Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Souls of Redemption's Forum

This is Official Forum of Souls of Redemption Clan.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Klanówka z -WAR- i kilka spraw dużej wagi.

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



Klanówka z -WAR- i kilka spraw dużej wagi. Empty
PisanieTemat: Klanówka z -WAR- i kilka spraw dużej wagi.   Klanówka z -WAR- i kilka spraw dużej wagi. Icon_minitimeSob Mar 21, 2009 12:42 am

Otóż ustaliłem z Monkerem, że zostanie rozegrana klanówka ~SoR| vs -WAR-. Mamy akurat nieciekawą sytuację, bo rozgrywamy już jedną klanówkę, jednak postanowiliśmy z Monkerem, że CW dojdzie do skutku. Pomyślałem, że QBIE - w końcu ostatnio dużo gra w lfa - zaszczyci nas swoją osobą w tej rozgrywce Smile (wybacz jak coś Razz )

Zagramy małą (myślę także, że szybką) klanówkę, mianowicie 3vs3, zasady OPC, mapa standardowa, czyli HK Colliseum, walk będzie 5.
Skład SoR przedstawia się następująco:
QBIE - gg: 10585173
Lebron - gg: 378128
Oko - gg: 8288243

Skład WAR:
Monker - gg: 6782854
Danken - gg: 7704711
SuchaSosna - gg: 5825038

Powodzenia wszystkim, have fun! Wink
Strona WAR: www.warmachine.ubf.pl

Wyniki proszę podawać w tym temacie. Proszę także dołączać do sieci hamachi widniejącej także w poprzednim linku.



Jeszcze jedna ważna sprawa, chcę ustalić z Wandim termin rozgrywek w klanówce SoR vs BF, bo jak na razie orga jest nieciekawa ;x
Następną sprawą jest to, że Extreme ląduje jako inactive.
Powrót do góry Go down
QBIE
Level 3
Level 3




Klanówka z -WAR- i kilka spraw dużej wagi. Empty
PisanieTemat: Re: Klanówka z -WAR- i kilka spraw dużej wagi.   Klanówka z -WAR- i kilka spraw dużej wagi. Icon_minitimeSob Mar 21, 2009 11:23 am

Nie no spoko, cieszę się, że mnie wystawiłeś, ale wiesz jak gram... Obawiam się, że nie przyniosę dobrych wyników.
Powrót do góry Go down
Mefju
Level 3
Level 3




Klanówka z -WAR- i kilka spraw dużej wagi. Empty
PisanieTemat: Re: Klanówka z -WAR- i kilka spraw dużej wagi.   Klanówka z -WAR- i kilka spraw dużej wagi. Icon_minitimeSob Mar 21, 2009 12:46 pm

Aż tak źle to chyba z Tobą nie jest ;d
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



Klanówka z -WAR- i kilka spraw dużej wagi. Empty
PisanieTemat: Re: Klanówka z -WAR- i kilka spraw dużej wagi.   Klanówka z -WAR- i kilka spraw dużej wagi. Icon_minitimeSob Mar 21, 2009 3:13 pm

Został ustalony termin klanówki SoR vs BF na 30 marca.
Powrót do góry Go down
Oko
Level 7
Level 7
Oko



Klanówka z -WAR- i kilka spraw dużej wagi. Empty
PisanieTemat: Re: Klanówka z -WAR- i kilka spraw dużej wagi.   Klanówka z -WAR- i kilka spraw dużej wagi. Icon_minitimeSob Mar 21, 2009 8:41 pm

Fajnie gram CW.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Klanówka z -WAR- i kilka spraw dużej wagi. Empty
PisanieTemat: Re: Klanówka z -WAR- i kilka spraw dużej wagi.   Klanówka z -WAR- i kilka spraw dużej wagi. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Klanówka z -WAR- i kilka spraw dużej wagi.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Cw z +IH+ i kilka aktualek.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Souls of Redemption's Forum :: Souls of Redemption :: News-
Skocz do: