Souls of Redemption's Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Souls of Redemption's Forum

This is Official Forum of Souls of Redemption Clan.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Małe zmiany w składzie, koniec OPC#3 i kilka innych spraw.

Go down 
+6
Omega
Oko
Kozi
QBIE
Dark
Megatron
10 posters
AutorWiadomość
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



Małe zmiany w składzie, koniec OPC#3 i kilka innych spraw. Empty
PisanieTemat: Małe zmiany w składzie, koniec OPC#3 i kilka innych spraw.   Małe zmiany w składzie, koniec OPC#3 i kilka innych spraw. Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 10:10 pm

Małe zmiany w składzie, czyli dwie sprawy godne uwagi.
1. Musimy pożegnać starego druha, gracza z wielkim stażem, który zapragnął powrócić do świata lf2 i kontynuować swoją karierę w naszym klanie, jednak życie nie pozwoliło mu na zrealizowanie tego celu, z przykrością muszę poinformować, że nasz player Prezydent Evil (Znany również jako Tofik) opuścił nasz klan, żegnamy.
2. Jednak nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem! Do naszego klanu dołączył nowy uczeń, jest nim Oko, który jest nie lada talentem i myślę, że będzie miał przyszłość godną podziwu. Gratulujemy dostania się do nas Smile

Następna sprawa jest chyba najważniejsza, ponieważ dzisiaj (15.03.2009r.) został zakończony najbardziej prestiżowy, znany i wyczekiwany turniej OPC#3, jego trzecia edycja jest dla nas najlepszą nowiną, ponieważ Megatron - lider naszego klanu - uwaga... Wygrał cały turniej wzbogacając nasz klan o kilka ważnych punktów w lidze rankingowej polskich klanów i (myślę, że) zdobywając pożądany szacunek klanowi SoR. Serdecznie gratulujemy wygranej; szczegóły znajdują się tutaj.

Kolejną sprawą jest organizowany przez serwis Little Fighter 2 Forest turniej Free Tournament, który został stworzony z myślą o graczach newbie. Turniej jest bez-zasadowy i udostępniony tylko dla całkiem "świeżych" graczy.

I ostatnią sprawą jest to, że LF2Cup zakończył swoją drugą edycję turnieju, a jego zwycięzcami zostali: Caesar, yBanan i Lebron. Serwis uległ kilku ważnym zmianom, które dają możliwość hazardu (Kącik Kibica), jak i - bardzo ważna sprawa do Polskiego lf2 - jedyna w Polsce szkółka LF2 (Szczegóły - Zapisz się i ty! ). Ten rodzaj szkoły jest nam bliski, ponieważ trenerami tam zostało dwoje naszych klanowiczów, czyli Megatron - lider naszego klanu - i Omega - vice lider naszego klanu.
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



Małe zmiany w składzie, koniec OPC#3 i kilka innych spraw. Empty
PisanieTemat: Re: Małe zmiany w składzie, koniec OPC#3 i kilka innych spraw.   Małe zmiany w składzie, koniec OPC#3 i kilka innych spraw. Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 10:25 pm

AVE SOR !!!!!!!!! tak to robi mistrz kadra A pl team twoja Very Happy
Powrót do góry Go down
QBIE
Level 3
Level 3




Małe zmiany w składzie, koniec OPC#3 i kilka innych spraw. Empty
PisanieTemat: Re: Małe zmiany w składzie, koniec OPC#3 i kilka innych spraw.   Małe zmiany w składzie, koniec OPC#3 i kilka innych spraw. Icon_minitimeNie Mar 15, 2009 10:46 pm

Bez kitu wymiatasz. Tyle ode mnie.
Powrót do góry Go down
Kozi
Level 2
Level 2




Małe zmiany w składzie, koniec OPC#3 i kilka innych spraw. Empty
PisanieTemat: Re: Małe zmiany w składzie, koniec OPC#3 i kilka innych spraw.   Małe zmiany w składzie, koniec OPC#3 i kilka innych spraw. Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:10 am

Dark jedno sprostowanie



POL A nie dostaje się tylko za to jaki sie ma skill, lecz także za osobę za całokształt i za staż ;] to nie jest tak że się wygra jedno i tyle chociaż oczywiście reprezentacja i tak wita, reprezentacja która i tak gówno robi Very Happy
Powrót do góry Go down
Oko
Level 7
Level 7
Oko



Małe zmiany w składzie, koniec OPC#3 i kilka innych spraw. Empty
PisanieTemat: Re: Małe zmiany w składzie, koniec OPC#3 i kilka innych spraw.   Małe zmiany w składzie, koniec OPC#3 i kilka innych spraw. Icon_minitimePon Mar 16, 2009 3:14 pm

Respect Megatron. Very Happy
Powrót do góry Go down
Omega
Level 3
Level 3
Omega



Małe zmiany w składzie, koniec OPC#3 i kilka innych spraw. Empty
PisanieTemat: Re: Małe zmiany w składzie, koniec OPC#3 i kilka innych spraw.   Małe zmiany w składzie, koniec OPC#3 i kilka innych spraw. Icon_minitimePon Mar 16, 2009 4:59 pm

Brawo Megatron oby tak dalej
Powrót do góry Go down
Mefju
Level 3
Level 3




Małe zmiany w składzie, koniec OPC#3 i kilka innych spraw. Empty
PisanieTemat: Re: Małe zmiany w składzie, koniec OPC#3 i kilka innych spraw.   Małe zmiany w składzie, koniec OPC#3 i kilka innych spraw. Icon_minitimePon Mar 16, 2009 5:34 pm

Nice, gratz, byłem za Tobą , aczkolwiek myślałem, że to Worm wygra .
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



Małe zmiany w składzie, koniec OPC#3 i kilka innych spraw. Empty
PisanieTemat: Re: Małe zmiany w składzie, koniec OPC#3 i kilka innych spraw.   Małe zmiany w składzie, koniec OPC#3 i kilka innych spraw. Icon_minitimePon Mar 16, 2009 10:21 pm

Dzięki wszystkim Wink
@Shiryu
Też myślałem, że Worm wygra Wink
Powrót do góry Go down
Pendzik
Level 2
Level 2
Pendzik



Małe zmiany w składzie, koniec OPC#3 i kilka innych spraw. Empty
PisanieTemat: Re: Małe zmiany w składzie, koniec OPC#3 i kilka innych spraw.   Małe zmiany w składzie, koniec OPC#3 i kilka innych spraw. Icon_minitimeSro Mar 18, 2009 12:48 am

żal mi Ciebie Megatron, nie wiedziałem , że taki jesteś...
Wziąłeś tutaj takie duperele i bierzesz wchodzisz do gry
Grasz w finale OPC#3 z Wormem i wygrywasz... 4:3!!
I co Ty sobie ku*wa myślisz? :/ Lamisz!!
...




dobra dobra, gz ! xD Mówiłem, że OPC jest Twoje ;]
Powrót do góry Go down
Prezydent Evil
Level 2
Level 2
Prezydent Evil



Małe zmiany w składzie, koniec OPC#3 i kilka innych spraw. Empty
PisanieTemat: Re: Małe zmiany w składzie, koniec OPC#3 i kilka innych spraw.   Małe zmiany w składzie, koniec OPC#3 i kilka innych spraw. Icon_minitimeSro Mar 18, 2009 6:56 pm

Byłem pewien że wygra któryś z braci x) Gratzy Smile
Powrót do góry Go down
Lebron
Level 3
Level 3
Lebron



Małe zmiany w składzie, koniec OPC#3 i kilka innych spraw. Empty
PisanieTemat: Re: Małe zmiany w składzie, koniec OPC#3 i kilka innych spraw.   Małe zmiany w składzie, koniec OPC#3 i kilka innych spraw. Icon_minitimeSro Mar 18, 2009 8:28 pm

Gratulacje Kamilku Very Happy Jesteś mistrzem ^^
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



Małe zmiany w składzie, koniec OPC#3 i kilka innych spraw. Empty
PisanieTemat: Re: Małe zmiany w składzie, koniec OPC#3 i kilka innych spraw.   Małe zmiany w składzie, koniec OPC#3 i kilka innych spraw. Icon_minitimeSro Mar 18, 2009 8:34 pm

Dzięki xD
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Małe zmiany w składzie, koniec OPC#3 i kilka innych spraw. Empty
PisanieTemat: Re: Małe zmiany w składzie, koniec OPC#3 i kilka innych spraw.   Małe zmiany w składzie, koniec OPC#3 i kilka innych spraw. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Małe zmiany w składzie, koniec OPC#3 i kilka innych spraw.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» SoRL i kilka informacji

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Souls of Redemption's Forum :: Souls of Redemption :: News-
Skocz do: